Literatuurreferentie
Titel | Fauna Europaea |
Type | Website |
Auteur(s) | de Jong, Y. et al. |
Link |
Als referentie opgenomen bij
- Abia aenea (Klug, 1829)
- Abia candens Konow, 1887
- Abia fasciata (Linnaeus, 1758)
- Abia lonicerae (Linnaeus, 1758)
- Abia sericea (Linnaeus, 1767)
- Ablechroiulus ciliatus (Fuchs, 1931)
- Ablechroiulus lacustris Micoletzky, 1913
- Abrolophus Berlese, 1891
- Absyrtus vernalis Bauer, 1961
- Acanthocheilonema Cobbold, 1870
- Acanthocheilonema dracunculoides Cobbold, 1870
- Acanthocheilonema spirocauda (Leidy, 1858)
- Acantholeberis curvirostris (Müller, 1776)
- Acantholyda erythrocephala (Linnaeus, 1758)
- Acantholyda flaviceps (Retzius, 1783)
- Acantholyda hieroglyphica (Christ, 1791)
- Acantholyda laricis (Giraud, 1861)
- Acantholyda posticalis (Matsumura, 1912)
- Acarapis woodi (Rennie, 1921)
- Acariformes
- Acaroidea
- Acaudinum centaureae (Koch, 1854)
- Acerella Berlese, 1909
- Acerella muscorum (Ionesco, 1930)
- Acerella remyi (Conde, 1944)
- Acerentomon affine Bagnall, 1912
- Acerentomon gallicum Ionesco, 1933
- Acerentomon nemorale Womersley, 1927
- Acerentulus Berlese, 1908
- Acerentulus confinis (Berlese, 1908)
- Acerentulus cunhai Conde, 1950
- Acerentulus silvanus Szeptycki , 1991
- Acerentulus traegardhi Ionesco, 1937
- Aceria oculata (Oudemans, 1925)
- Aceria tulipae (Keifer, 1938)
- Acericerus ribauti Nickel & Remane, 2002
- Acerocnema macrocera (Meigen, 1826)
- Achromadora pseudomicoletzkyi Van der Linde, 1938
- Achromadora ruricola (De Man, 1880)
- Achromadora tenax (De Man, 1876)
- Achromadora terricola (De Man, 1880)
- Achyrolimonia neonebulosa (Alexander, 1924)
- Acipenser baerii Brandt, 1869
- Acizzia Heslop-Harrison, 1961
- Aclista cantiana (Curtis, 1831)
- Acrobeles ciliatus Von Linstow, 1877
- Acrobeles complexus Thorne, 1925
- Acrobeles mariannae Andrássy, 1968
- Acrobeloides buetschlii (De Man, 1884)
- Acrobeloides nanus (De Man, 1880)
- Acrobeloides tricornis (Thorne, 1925)
- Acroclita Lederer, 1859
- Acroclita subsequana (Herrich-Schäffer, 1851)
- Acrolobus emarginatus (De Man, 1880)
- Acroperus angustatus Sars, 1863
- Acroperus harpae (Baird, 1835)
- Acropiesta micans Macek, 1998
- Acrostichus consobrinus (De Man, 1920)
- Acrostichus dendrophilus (Weingärtner, 1955)
- Actias Leach, 1815
- Actornithophilus lari (Packard, 1870)
- Acuaria Bremser, 1811
- Acuaria hamulosa (Diesing, 1851)
- Aculus craspedobius (Nalepa, 1925)
- Aculus kerneri (Nalepa, 1894)
- Aculus schlechtendali (Nalepa, 1890)
- Aculus tetanothrix (Nalepa, 1889)
- Acyrthosiphon caraganae (Cholodkovsky, 1908)
- Acyrthosiphon chelidonii (Kaltenbach, 1843)
- Acyrthosiphon cyparissiae (Koch, 1855)
- Acyrthosiphon cyparissiae subsp. cyparissiae (Koch, 1855)
- Acyrthosiphon cyparissiae subsp. propinquum Mordvilko, 1914
- Acyrthosiphon euphorbiae Börner, 1940
- Acyrthosiphon ignotum Mordvilko, 1914
- Acyrthosiphon loti (Theobald, 1913)
- Acyrthosiphon malvae subsp. agrimoniae (Börner, 1940)
- Acyrthosiphon malvae subsp. malvae (Mosley, 1841)
- Acyrthosiphon malvae subsp. rogersii (Theobald, 1913)
- Acyrthosiphon pisum subsp. ononis (Koch, 1855)
- Acyrthosiphon pisum subsp. pisum (Harris, 1776)
- Acyrthosiphon primulae (Theobald, 1913)
- Adelencyrtus Ashmead, 1900
- Adelencyrtus aulacaspidis (Brethes, 1914)
- Adelius pyrrhia (Beirne, 1945)
- Adelphacaridae
- Adelphacarus Grandjean, 1952
- Adelphacarus sellnicki Grandjean, 1952
- Adenolaimus orthus (Thorne, 1939)
- Aedes geminus Peus, 1970
- Aedes japonicus (Theobald, 1901)
- Aedia Hübner, 1823
- Aedia leucomelas (Linnaeus, 1758)
- Aegilips romseyensis Fergusson, 1985
- Aelurostrongylus Cameron, 1927
- Aelurostrongylus abstrusus (Railliet, 1898)
- Aelurostrongylus falciformis (Schlegel, 1933)
- Aenigmatias lubbockii (Verrall, 1877)
- Aeolosoma beddardi Michaelsen, 1900
- Aeolosoma evelinae Marcus, 1944
- Aeolosoma flavum Stolc, 1903
- Aeolosoma headleyi Beddard, 1888
- Aeolosoma litorale Bunke, 1967
- Aeolosoma olivaceum Bunke, 1967
- Aeolosoma psammophilum Bunke, 1967
- Aeolosoma tenebrarum Vejdovský, 1880
- Aeolosoma viride Stephenson, 1911
- Aeshna affinis Vander Linden, 1820
- Aeshna cyanea (Müller, 1764)
- Aeshna grandis (Linnaeus, 1758)
- Aeshna isoceles (Müller, 1767)
- Aeshna juncea (Linnaeus, 1758)
- Aeshna mixta Latreille, 1805
- Aeshna subarctica Walker, 1908
- Aeshna subarctica subsp. elisabethae Djakonov, 1922
- Aeshna viridis (Eversmann, 1836)
- Aethes bilbaensis (Rössler, 1877)
- Aetholaimus rotundicauda (De Man, 1880)
- Agathomyia sexmaculata (von Roser, 1840)
- Agelena Walckenaer, 1805
- Aglais io (Linnaeus, 1758)
- Aglaostigma aucupariae (Klug, 1817)
- Aglaostigma fulvipes (Scopoli, 1763)
- Aglaostigma langei (Konow, 1894)
- Aglaostigma lichtwardti (Konow, 1892)
- Aglenchus agricola (De Man, 1884)
- Agonoscena succincta (Heeger, 1856)
- Agonoscena targionii (Lichtenstein, 1874)
- Agriades optilete (Knoch, 1781)
- Agriotypus Curtis, 1832
- Agriotypus armatus Curtis, 1832
- Agromyza alunulata (Hendel, 1931)
- Agromyza bromi Spencer, 1966
- Agromyza conjuncta Spencer, 1966
- Agromyza filipendulae Spencer, 1976
- Agromyza idaeiana Hardy, 1853
- Agromyza nigrella (Rondani, 1875)
- Agromyza nigrescens Hendel, 1920
- Agromyza prespana Spencer, 1957
- Agromyza rondensis Strobl, 1900
- Agromyza salicina Hendel, 1922
- Agromyza sulfuriceps Strobl, 1898
- Alaimus elongatus De Man, 1906
- Alaimus meyli Andrássy, 1961
- Alaimus mucronatus Altherr, 1950
- Alaimus parvus Thorne, 1939
- Alaimus primitivus De Man, 1880
- Alaimus proximus Thorne, 1939
- Alaimus simplex Cobb, 1914
- Alboglossiphonia Lukin, 1976
- Alboglossiphonia heteroclita (Linnaeus, 1761)
- Alboglossiphonia hyalina (Müller, 1774)
- Alcis deversata (Staudinger, 1892)
- Alebra neglecta Wagner, 1940
- Aleuropteryx loewii Klapalek, 1894
- Alexandromys oeconomus subsp. arenicola (de Sélys-Longchamps, 1841)
- Alicorhagia Berlese, 1910
- Alicorhagia fragilis Berlese, 1910
- Alicorhagiidae
- Alinda Adams, 1855
- Allajulus nitidus (Verhoeff, 1891)
- Allantus calceatus (Klug, 1818)
- Allantus cinctus (Linnaeus, 1758)
- Allantus cingillum (Klug, 1818)
- Allantus cingulatus (Scopoli, 1763)
- Allantus coryli (Stritt, 1937)
- Allantus didymus (Klug, 1818)
- Allantus melanarius (Klug, 1818)
- Allantus rufocinctus (Retzius, 1783)
- Allantus togatus (Panzer, 1801)
- Allantus truncatus (Klug, 1818)
- Allantus viennensis (Schrank, 1781)
- Alloborborus Duda, 1933
- Alloborborus pallifrons (Fallén, 1820)
- Allodiopsis Tuomikoski, 1966
- Allodorylaimus alpinus (Steiner, 1914)
- Allodorylaimus andrassyi (Meyl, 1955)
- Alloxysta brachyptera (Hartig, 1840)
- Alloxysta citripes (Thomson, 1862)
- Alloxysta cursor (Hartig, 1840)
- Alloxysta flavicornis (Hartig, 1841)
- Alloxysta fulviceps (Curtis, 1838)
- Alloxysta fuscicornis (Hartig, 1841)
- Alloxysta leunisii (Hartig, 1841)
- Alloxysta ligustri Evenhuis, 1976
- Alloxysta macrophadna (Hartig, 1841)
- Alloxysta pallidicornis (Curtis, 1838)
- Alloxysta pleuralis (Cameron, 1879)
- Alloxysta ramulifera (Thomson, 1862)
- Alloxysta tricolor (Kieffer, 1902)
- Allygus communis (Ferrari, 1882)
- Allygus maculatus Ribaut, 1952
- Alomya punctulata (Schellenberg, 1802)
- Alona affinis (Leydig, 1860)
- Alona bessei Dumont, 1983
- Alona elegans Kurz, 1875
- Alona guttata Sars, 1862
- Alona intermedia Sars, 1862
- Alona quadrangularis (Müller, 1776)
- Alonella excisa (Fischer, 1854)
- Alonella exigua (Lilljeborg, 1853)
- Alonella hamulata (Birge, 1910)
- Alonella nana (Baird, 1843)
- Alycoidea
- Alycosmesis palmata (Oudemans, 1904)
- Alycus roseus Koch, 1842
- Amauromyza chamaebalani (Hering, 1960)
- Amauromyza lamii (Kaltenbach, 1858)
- Amauromyza morionella (Zetterstedt, 1848)
- Amauronematus amplus Konow, 1895
- Amauronematus histrio (Serville, 1823)
- Amauronematus humeralis (Serville, 1823)
- Amauronematus krausi Taeger & Blank, 1998
- Amauronematus pallicercus (Hartig, 1837)
- Amauronematus stenogaster (Förster, 1854)
- Amauronematus tunicatus (Zaddach, 1883)
- Amauronematus viduatus (Zetterstedt, 1838)
- Amauronematus vittatus (Serville, 1823)
- Amblyaspis forticornis (Nees, 1834)
- Amblyaspis nodicornis (Ratzeburg, 1844)
- Amblyaspis tritici (Walker, 1835)
- Amblycera
- Ametastegia albipes (Thomson, 1871)
- Ametastegia carpini (Hartig, 1837)
- Ametastegia equiseti (Fallén, 1808)
- Ametastegia glabrata (Fallén, 1808)
- Ametastegia pallipes (Spinola, 1808)
- Ametastegia perla (Klug, 1818)
- Ametastegia tenera (Fallén, 1808)
- Amidostomatidae
- Amidostomum Railliet & Henry, 1909
- Amidostomum acutum (Lundahl, 1848)
- Amidostomum anseris (Zeder, 1800)
- Amidostomum cygni Wehr, 1933
- Amidostomum fulicae (Rudolphi, 1819)
- Amiota albilabris (Roth, 1860)
- Amiota filipes Maca, 1980
- Amphibiocapillaria Moravec, 1982
- Amphibiocapillaria tritonispunctati (Diesing, 1851)
- Amphidelus elegans (De Man, 1921)
- Amphidelus pilatoi Clausi & Vinciguerra, 1998
- Amphidelus thornei Clausi & Vinciguerra, 1998
- Amphinemura standfussi Ris, 1902
- Amphinemura sulcicollis (Stephens, 1836)
- Amphipauropus rhenanus (Huther, 1971)
- Amphitectus areolatus (Hartig, 1840)
- Amphitomeus attemsi (Schubart, 1934)
- Amphorophora ampullata Buckton, 1876
- Amphorophora gei (Börner, 1939)
- Amphorosiphon pulmonariae (Börner, 1942)
- Amplimerlinius caroli Fortuner, 1985
- Amplimerlinius icarus (Wallace & Greet, 1964)
- Anapausis helvetica Haenni, 1984
- Anaplectus grandepapillatus (Ditlevsen, 1928)
- Anaplectus granulosus (Bastian, 1865)
- Anaplectus porosus Allen & Noffsinger, 1968
- Anatella longisetosa Dziedzicki, 1923
- Anatoecus icterodes subsp. mollissima v. Kéler, 1960
- Anatonchus tridentatus (De Man, 1876)
- Anax ephippiger (Burmeister, 1839)
- Anax imperator Leach, 1815
- Anax parthenope (Selys, 1839)
- Anchiphiloscia balssi (Verhoeff, 1928)
- Anchistropus emarginatus Sars, 1862
- Ancylostoma Dubini, 1843
- Ancylostoma caninum (Ercolani, 1859)
- Ancylostoma duodenale (Dubini, 1843)
- Ancylostoma tubaeforme (Zeder, 1800)
- Andricus crispator Tschek, 1871
- Andricus foecundatrix (Hartig, 1840)
- Andricus impropius Ballido & Pujade-Villar, 2003
- Androlaelaps Berlese, 1903
- Androlaelaps fahrenholzi (Berlese, 1911)
- Androniscus dentiger Verhoeff, 1908
- Aneugmenus coronatus (Klug, 1818)
- Aneugmenus padi (Linnaeus, 1761)
- Aneugmenus temporalis (Thomson, 1871)
- Angiostoma Dujardin, 1845
- Angiostoma aspersae Morand, 1986
- Angiostomatidae
- Angiostrongylidae
- Angiostrongylus Kamensky, 1905
- Angiostrongylus chabaudi Biocca, 1957
- Angiostrongylus vasorum (Baillet, 1866)
- Anguillicoloides crassus (Kuwahara, Niimi & Itagaki, 1974)
- Anguina agrostis (Steinbuch, 1799)
- Anguina graminis (Hardy, 1850)
- Anisakis Dujardin, 1845
- Anisakis simplex (Rudolphi, 1809)
- Anobium hederae Ihssen, 1949
- Anoecia furcata (Theobald, 1915)
- Anogcodes rufiventris (Scopoli, 1763)
- Anomyctus xenurus Allen, 1940
- Anoplonyx apicalis (Brischke, 1883)
- Anoplonyx duplex (Lepeletier, 1823)
- Anoplonyx ovatus (Zaddach, 1883)
- Anoplonyx pectoralis (Serville, 1823)
- Anoplura
- Anseriphilus pectiniventris (Harrison, 1916)
- Anthaxia mendizabali Cobos, 1965
- Anthidium septemspinosum Lepeletier, 1841
- Anthomyia confusanea Michelsen in Michelsen & Baez, 1985
- Anthomyza anderssoni Rohacek, 1984
- Anthrax trifasciatus Meigen, 1804
- Anthrax varius Fabricius, 1794
- Anticheta atriseta (Loew, 1849)
- Anticheta nigra Karl, 1921
- Anticheta obliviosa Enderlein, 1939
- Anurida uniformis Gisin, 1953
- Anystis salicinus (Linnaeus, 1758)
- Anystoidea
- Aonchotheca erinacei (Rudolphi, 1819)
- Aonchotheca italica (Ricci, 1949)
- Aonchotheca longifilla (Dujardin, 1845)
- Aonchotheca mustelorum (Cameron & Parnell, 1933)
- Aonchotheca putorii (Rudolphi, 1819)
- Apethymus apicalis (Klug, 1818)
- Apethymus cereus (Klug, 1818)
- Apethymus filiformis (Klug, 1818)
- Apethymus serotinus (Müller, 1776)
- Aphalara calthae (Linnaeus, 1761)
- Aphalara exilis (Weber & Mohr, 1804)
- Aphalara maculipennis Löw, 1886
- Aphalara polygoni Foerster, 1848
- Aphanolaimus aquaticus Daday, 1894
- Aphanolaimus attentus De Man, 1880
- Aphelenchoides asterocaudatus Das, 1960
- Aphelenchoides bicaudatus (Imamura, 1931)
- Aphelenchoides blastophthorus Franklin, 1952
- Aphelenchoides composticola Franklin, 1957
- Aphelenchoides fragariae (Ritzema Bos, 1890)
- Aphelenchoides helophilus (De Man, 1880)
- Aphelenchoides kuehni Fischer, 1894
- Aphelenchoides limberi Steiner, 1936
- Aphelenchoides parietinus (Bastian, 1865)
- Aphelenchoides ritzemabosi (Schwartz, 1911)
- Aphelenchoides saprophilus Franklin, 1957
- Aphelenchoides sinodendroni Rühm, 1957
- Aphis acanthoidis (Börner, 1940)
- Aphis acetosae Linnaeus, 1761
- Aphis callunae Theobald, 1915
- Aphis craccivora Koch, 1854
- Aphis etiolata Stroyan, 1952
- Aphis euphorbiae Kaltenbach, 1843
- Aphis genistae Scopoli, 1763
- Aphis gossypii Glover, 1877
- Aphis helianthemi Ferrari, 1872
- Aphis hypochoeridis (Börner, 1940)
- Aphis ilicis Kaltenbach, 1843
- Aphis intybi Koch, 1855
- Aphis jacobaeae Schrank, 1801
- Aphis kaltenbachi Hille Ris Lambers, 1955
- Aphis korshunovi Ivanovskaja, 1971
- Aphis lindae Danielsson ex Heie, 1986
- Aphis lotiradicis Stroyan, 1972
- Aphis nerii Boyer de Fonscolombe, 1841
- Aphis newtoni Theobald, 1927
- Aphis pilosellae (Börner, 1952)
- Aphis polygonata (Nevsky, 1929)
- Aphis psammophila Szelegiewicz, 1967
- Aphis spiraecola Patch, 1914
- Aphis symphyti Schrank, 1801
- Aphis tormentillae Passerini, 1879
- Aphis ulicis Walker, 1870
- Aphis vaccinii (Börner, 1940)
- Aphis vandergooti (Börner, 1939)
- Aphis verbasci Schrank, 1801
- Aphis violae Schouteden, 1900
- Aphrodes aestuarina (Edwards, 1908)
- Aphrodes makarovi Zachvatkin, 1948
- Apocharips trapezoidea (Hartig, 1841)
- Apodesmia diabolica (Fischer, 1961)
- Aporcelaimellus obscurus (Thorne & Swanger, 1936)
- Aporcelaimellus obtusicaudatus (Bastian, 1865)
- Aporcelaimellus paraobtusicaudatus (Micoletzky, 1922)
- Aporcelaimellus tritici (Bastian, 1865)
- Aporcelaimus americanus Thorne & Swanger, 1936
- Aporcelaimus digiticaudatus Andrássy, 2001
- Aporcelaimus eurydorys (Ditlevsen, 1911)
- Aporcelaimus regius (De Man, 1876)
- Aporcelaimus superbus (De Man, 1880)
- Appendisotoma Stach, 1947
- Appendisotoma abiskoensis (Agrell, 1939)
- Aprosthema fusicorne (Thomson, 1871)
- Aprosthema melanurum (Klug, 1814)
- Aprutides guidetti Scognamiglio, 1974
- Aquatides aquaticus (Thorne, 1930)
- Aquatides intermedius (De Man, 1880)
- Archiboreoiulus pallidus (Brade-Birks, 1920)
- Arcteonais Piguet, 1928
- Arcteonais lomondi (Martin, 1907)
- Ardeacarus ardeae (Canestrini, 1878)
- Ardis pallipes (Serville, 1823)
- Argasoidea
- Arge berberidis Schrank, 1802
- Arge ciliaris (Linnaeus, 1767)
- Arge cyanocrocea (Forster, 1771)
- Arge dimidiata (Fallén, 1808)
- Arge enodis (Linnaeus, 1767)
- Arge fuscipes (Fallén, 1808)
- Arge gracilicornis (Klug, 1814)
- Arge melanochra (Gmelin, 1790)
- Arge metallica (Klug, 1834)
- Arge nigripes (Retzius, 1783)
- Arge ochropus (Gmelin, 1790)
- Arge pagana (Panzer, 1798)
- Arge pullata (Zaddach, 1859)
- Arge rustica (Linnaeus, 1758)
- Arge ustulata (Linnaeus, 1758)
- Armadillidium album Dollfus, 1887
- Armadillidium depressum Brandt, 1833
- Armadillidium nasatum Budde-Lund, 1885
- Armadillidium opacum (Koch, 1844)
- Armadillidium pictum Brandt, 1833
- Armadillidium pulchellum Zenker, 1799
- Armadillidium vulgare (Latreille, 1804)
- Armadillo officinalis Duméril, 1816
- Arotrephes minor (Pfankuch, 1924)
- Arrenuroidea
- Arrenurus abbreviator Berlese, 1888
- Arrenurus bisulcicodulus Piersig, 1892
- Arrenurus brunsvicensis Viets, 1936
- Arrenurus distans Walter, 1927
- Arrenurus membranator Thor, 1901
- Arrenurus pugionifer Koenike, 1908
- Arrenurus tetracyphus Piersig, 1894
- Arrenurus truncatellus (Müller, 1776)
- Arrenurus zachariasi Koenike, 1886
- Artemia salina (Linnaeus, 1758)
- Arthrolips picea (Comolli, 1837)
- Arytaina genistae (Latreille, 1804)
- Arytainilla spartiophila (Foerster, 1848)
- Ascaridia Dujardin, 1845
- Ascaridia columbae (Gmelin, 1790)
- Ascaridia compar (Schrank, 1790)
- Ascaridia dissimilis Vigueras, 1931
- Ascaridia galli (Schrank, 1788)
- Ascaridia numidae Leiper, 1908
- Ascaris Linnaeus, 1758
- Ascaris castoris Rudolphi, 1809
- Ascaris lumbricoides Linnaeus, 1758
- Ascaris suum Goeze, 1782
- Ascarops strongylina (Rudolphi, 1819)
- Ascarops van Beneden, 1873
- Ascoidea
- Asellus aquaticus (Linnaeus, 1758)
- Aspiculuris Schulz, 1927
- Aspiculuris tetraptera (Nitzsch, 1821)
- Astigmatina
- Athalia ancilla Serville, 1823
- Athalia bicolor Serville, 1823
- Athalia circularis (Klug, 1815)
- Athalia cordata Serville, 1823
- Athalia cornubiae Benson, 1931
- Athalia liberta (Klug, 1815)
- Athalia longifoliae Kontuniemi, 1951
- Athalia lugens (Klug, 1815)
- Athalia rosae (Linnaeus, 1758)
- Athalia rufoscutellata Mocsáry, 1879
- Athalia scutellariae Cameron, 1880
- Atheroides brevicornis Laing, 1920
- Atheroides doncasteri Ossiannilsson, 1955
- Atheroides hirtellus Haliday, 1838
- Atheroides serrulatus Haliday, 1838
- Athripsodes bilineatus (Linnaeus, 1758)
- Athyroglossa ordinata Becker, 1896
- Atomoscelis Reuter, 1875
- Atomoscelis onusta (Fieber, 1861)
- Atopomelidae
- Atractidae
- Atractotomus marcoi Carapezza, 1982
- Atrichopogon flavolineatus (Strobl, 1880)
- Atrichopogon orbicularis Kieffer, 1919
- Attagenus woodroffei Halstead & Green, 1979
- Atypophthalmus Brunetti, 1911
- Atypophthalmus inustus (Meigen, 1818)
- Atypophthalmus umbratus De Meijere, 1911
- Aulacidae
- Aulacorthum aegopodii Börner, 1939
- Aulacorthum rufum Hille Ris Lambers, 1947
- Aulacorthum speyeri Börner, 1939
- Aulacus Jurine, 1807
- Aulacus striatus Jurine, 1807
- Aulagromyza heringii (Hendel, 1920)
- Aulagromyza populicola (Walker, 1853)
- Aulagromyza tremulae (Hering, 1955)
- Aulodrilus pigueti Kowalewski, 1914
- Aulolaimus oxycephalus De Man, 1880
- Aulonopygus aculeatus Attems, 1914
- Aulophorus Oken, 1815
- Aulophorus furcatus (Oken, 1815)
- Australachalcus Parent, 1931
- Austromenopon haematopi Timmermann, 1954
- Austromenopon nigropleurum subsp. merguli Timmermann, 1954
- Austropotamobius pallipes (Lereboullet, 1858)
- Autogneta traegardhi Forsslund, 1947
- Axonchium coomansi Nair, 1975
- Axonchium nairi Altherr, 1974
- Axonchium propinquum (De Man, 1921)
- Aylax Hartig, 1840
- Aylax minor Hartig, 1840
- Bacillus Berthold, 1827
- Bacillus rossius (Rossius, 1790)
- Bactericera acutipennis (Zetterstedt, 1828)
- Bactericera albiventris (Foerster, 1848)
- Bactericera crythmi (Löw, 1866)
- Bactericera curvatinervis (Foerster, 1848)
- Bactericera femoralis (Foerster, 1848)
- Bactericera maura (Foerster, 1848)
- Bactericera modesta (Foerster, 1848)
- Bactericera nigricornis (Foerster, 1848)
- Bactericera reuteri (Šulc, 1913)
- Bactericera salicivora (Reuter, 1876)
- Bactericera silvarnis (Hodkinson, 1974)
- Bactericera striola (Flor, 1861)
- Bactericera substriola Ossiannilsson,1992
- Badonnelia Pearman, 1953
- Badonnelia titei Pearman, 1953
- Baeopelma foersteri (Flor, 1861)
- Baetis liebenauae Keffermuller, 1974
- Baizongia pistaciae (Linnaeus, 1767)
- Balcanocerus Dlabola, 1974
- Balcanocerus larvatus (Herrich-Schäffer, 1835)
- Barbronia R. Blanchard, 1897
- Baruscapillaria anseris (Madsen, 1945)
- Baruscapillaria obsignata (Madsen, 1945)
- Baruscapillaria picorum (Rudolphi, 1819)
- Baruscapillaria podicipitis (Yamaguti, 1941)
- Barycnemis alpina (Strobl, 1901)
- Basalys rufocincta (Kieffer, 1911)
- Basalys sabuleti (Vollenhoven, 1879)
- Basiria duplexa (Hagemeyer & Allen, 1952)
- Basiria flandriensis Geraert, 1968
- Bastiania gracilis De Man, 1876
- Bastiania longicaudata De Man, 1880
- Bathyodontus mirus (Andrássy, 1956)
- Baylisascaris Sprent, 1968
- Baylisascaris procyonis (Stefanski & Zarnowski, 1951)
- Belonochilus Uhler, 1871
- Belonochilus numenius (Say, 1832)
- Belyta carinifrons (Kieffer, 1909)
- Bemisia Quaintance & Baker, 1914
- Bibio longipes Loew, 1864
- Bibio venosus (Meigen, 1804)
- Bimichaelia Thor, 1902
- Bimichaelia sarekensis Trägårdh, 1910
- Bipassalozetes bidactylus (Coggi, 1900)
- Birka cinereipes (Klug, 1816)
- Bisonicola Lyal, 1985
- Bisonicola sedecimdecembrii (Eichler, 1946)
- Bisonicola sedecimdecembrii subsp. sedecimdecembrii (Eichler, 1946)
- Bithynia troschelii (Paasch, 1842)
- Bittacidae
- Bittacus Latreille, 1802
- Bittacus hageni Brauer, 1860
- Bitylenchus bryobius (Sturhan, 1966)
- Bitylenchus dubius (Bütschli, 1873)
- Blaniulus guttulatus (Fabricius, 1798)
- Blasticotoma filiceti Klug, 1834
- Blastothrix hungarica Erdos, 1959
- Blennocampa phyllocolpa Viitasaari & Vikberg, 1985
- Boleodorus thylactus Thorne, 1941
- Boloria euphrosyne (Linnaeus, 1758)
- Bombylella Greathead, 1995
- Bombylella atra (Scopoli, 1763)
- Bombylius fimbriatus Meigen, 1820
- Bombylius minor Linnaeus, 1758
- Boreoiulus tenuis (Bigler, 1913)
- Borysthenia Lindholm, 1913
- Borysthenia naticina (Menke, 1845)
- Bosmina longirostris (Müller, 1776)
- Botanophila latifrons (Zetterstedt, 1845)
- Bothriothorax intermedius Claridge, 1964
- Boudinotiana Leraut, 2002
- Boydaia jordani Van Eyndhoven, 1955
- Brachycaudus jacobi Stroyan, 1957
- Brachycaudus lychnicola Hille Ris Lambers, 1966
- Brachycaudus prunicola (Kaltenbach, 1843)
- Brachycaudus schwartzi (Börner, 1931)
- Brachychaeteuma bradeae (Brölemann & Brade-Birks, 1917)
- Brachycyrtus Kriechbaumer, 1880
- Brachycyrtus ornatus Kriechbaumer, 1880
- Brachydesmus superus Latzel, 1884
- Brachyiulus pusillus (Leach, 1815)
- Brachymeria obtusata (Forster, 1859)
- Brachypauropus hamiger Latzel, 1884
- Brachyptera braueri (Klapalek, 1900)
- Brachyptera risi (Morton, 1869)
- Brachyptera seticornis (Klapalek, 1902)
- Brachyptera trifasciata (Pictet, 1832)
- Brachyserphus parvulus (Nees, 1834)
- Brachythops flavens (Klug, 1816)
- Brachythops wuestneii (Konow, 1885)
- Brachytron pratense (Müller, 1764)
- Bradysia cinerascens (Grzegorzek, 1884)
- Bradysia confinis (Winnertz, 1867)
- Bradysia fungicola (Winnertz, 1867)
- Bradysia regularis (Lengersdorf, 1934)
- Bradysia scrabricornis Tuomikoski, 1960
- Bradysia signata (Winnertz, 1867)
- Bradysia strenua (Winnertz, 1867)
- Bradysia tilicola (Loew, 1850)
- Bradysia vagans (Winnertz, 1868)
- Branchiobdella astaci Odier, 1823
- Branchiobdella kozarovi Subchev, 1978
- Branchiobdella parasita (Braun, 1805)
- Branchiobdella pentadonta Whitman, 1882
- Branchipus schaefferi Fischer, 1834
- Bratislavia palmeni (Munsterhjelm, 1905)
- Brephosceles Hull, 1934
- Brevicornu intermedium (Santos Abreu, 1920)
- Brevipalpus phoenicis (Geijskes, 1939)
- Brevipalpus russulus (Boisduval, 1867)
- Brevitobrilus stefanskii (Micoletzky, 1925)
- Brullaea Robineau-Desvoidy,1863
- Brullaea ocypteroidea Robineau-Desvoidy, 1863
- Bryodemella Yin, 1984
- Bucculatrix chrysanthemella Rebel, 1896
- Bunonema ditlevseni Micoletzky, 1925
- Bunonema reticulatum Richters, 1905
- Bunonema richtersi Jägerskiöld, 1905
- Bunops serricaudata (Daday, 1884)
- Bunostomum phlebotomum (Railliet, 1900)
- Bunostomum trigonocephalum (Rudolphi, 1808)
- Burhinacarus pallidus (Mégnin & Trouessart, 1884)
- Bursaphelenchus piniperdae Fuchs, 1937
- Bursaphelenchus xylophilus Steiner & Buhrer, 1934
- Buszkoiana Koçak, 1981
- Butlerius degrissei Grootaert & Jaques, 1979
- Butlerius filicaudatus Adam, 1930
- Bychovskiata charadrii (Canestrini, 1878)
- Bychovskiata squatarolae (Canestrini, 1878)
- Bythotrephes brevimanus Lilljeborg, 1901
- Cacopsylla affinis (Löw, 1880)
- Cacopsylla alaterni (Foerster, 1848)
- Cacopsylla albipes (Flor, 1861)
- Cacopsylla ambigua (Foerster, 1848)
- Cacopsylla brunneipennis (Edwards, 1896)
- Cacopsylla crataegi (Schrank, 1801)
- Cacopsylla elegantula (Zetterstedt, 1840)
- Cacopsylla fulguralis (Kuwayama, 1908)
- Cacopsylla hippophaes (Foerster, 1848)
- Cacopsylla mali (Schmidberger, 1836)
- Cacopsylla melanoneura (Foerster, 1848)
- Cacopsylla moscovita (Andrianova, 1948)
- Cacopsylla nigrita (Zetterstedt, 1828)
- Cacopsylla parvipennis (Löw, 1878)
- Cacopsylla peregrina (Foerster, 1848)
- Cacopsylla picta (Foerster, 1848)
- Cacopsylla pruni (Scopoli, 1763)
- Cacopsylla pyri (Linnaeus, 1761)
- Cacopsylla pyricola (Foerster, 1848)
- Cacopsylla pyrisuga (Foerster, 1848)
- Cacopsylla rhamnicola (Scott, 1876)
- Cacopsylla saliceti (Foerster, 1848)
- Cacopsylla sorbi (Linnaeus, 1758)
- Cacopsylla ulmi (Foerster, 1848)
- Cacopsylla viburni (Löw, 1877)
- Cacopsylla visci (Curtis, 1835)
- Cacopsylla zetterstedti (Thomson, 1877)
- Cactodera estonica (Kirjanova & Krall, 1963)
- Cactodera weissi (Steiner, 1949)
- Calameuta filiformis (Eversmann, 1847)
- Calameuta pallipes (Klug, 1803)
- Calaphis betulicola (Kaltenbach, 1843)
- Calicophoron Nasmark, 1937
- Calicophoron daubneyi Dinnik, 1962
- Caliroa annulipes (Klug, 1816)
- Caliroa cerasi (Linnaeus, 1758)
- Caliroa cinxia (Klug, 1816)
- Caliroa varipes (Klug, 1816)
- Callaspidia rubricrus Dettmer, 1924
- Callicera spinolae Rondani, 1844
- Callicorixa producta (Reuter, 1880)
- Calodium Dujardin, 1845
- Calodium hepaticum (Bancroft, 1893)
- Calopteryx splendens (Harris, 1782)
- Calopteryx virgo (Linnaeus, 1758)
- Caloptilia honoratella (Rebel, 1914)
- Calvatomina Yosii, 1966
- Calycomyza solidaginis (Kaltenbach, 1869)
- Camallanus lacustris (Zoega, 1776)
- Camarotoscena speciosa (Flor, 1861)
- Camelostrongylus lyratus (Sjoberg, 1926)
- Campodea fragilis Meinert, 1865
- Campodea lankesteri Silvestri, 1912
- Campodea lubbocki Silvestri, 1912
- Campodea meinerti Bagnall, 1918
- Campodea plusiochaeta Silvestri, 1912
- Campodea remyi Denis, 1930
- Campodea rhopalota Denis, 1930
- Campodea staphylinus Westwood, 1842
- Campodea wallacei Bagnall, 1918
- Campoletis raptor (Zetterstedt, 1838)
- Campoplex punctulatus (Szepligeti, 1916)
- Campsicnemus pumilio (Zetterstedt, 1843)
- Campsicnemus pusillus (Meigen, 1824)
- Camptocercus biserratus Schoedler, 1862
- Camptocercus lilljeborgi Schoedler, 1862
- Camptocercus rectirostris Schoedler, 1862
- Campydora demonstrans Cobb, 1920
- Canace Haliday, 1837
- Canace nasica (Haliday, 1839)
- Canis aureus (Linnaeus, 1758)
- Capillaria anatis (Schrank, 1790)
- Capillaria brevipes Ransom, 1911
- Capillaria bursata Freitas & Almeida, 1934
- Capillaria cadovulvata Madsen, 1945
- Capillaria nyrocinarum Madsen, 1945
- Capillaria phasianina Kotlán, 1940
- Capillaria similis (Kowalewski, 1903)
- Capillaria strigis (Frölich, 1802)
- Capillaria tridens (Dujardin, 1845)
- Capitophorus inulae (Passerini, 1860)
- Capitophorus pakansus Hottes & Frison, 1931
- Carabodes minusculus Berlese, 1923
- Carausius Stal, 1875
- Carausius morosus (De Sinéty, 1901)
- Carcharodiscus banaticus (Krnjaic & Loof, 1976)
- Carcharodiscus dentatus (Thorne, 1939)
- Cardiocondyla emeryi Forel, 1881
- Caricosipha paniculatae Börner, 1939
- Caryocolum fischerella (Treitschke, 1833)
- Casinaria mesozosta (Gravenhorst, 1829)
- Casinaria morionella Holmgren, 1860
- Casinaria petiolaris (Gravenhorst, 1829)
- Casinaria subglabra Thomson, 1887
- Caspiobdella Epshtein, 1966
- Caspiobdella fadejewi (Epshtein, 1961)
- Cavariella cicutae (Koch, 1854)
- Cavariella intermedia Hille Ris Lambers, 1969
- Centrorhynchus globocaudatus (Zeder, 1800)
- Cephalcia abietis (Linnaeus, 1758)
- Cephalcia alashanica (Gussakovskij, 1935)
- Cephalcia alpina (Klug, 1808)
- Cephalcia arvensis Panzer, 1803
- Cephalcia erythrogaster (Hartig, 1837)
- Cephalcia lariciphila (Wachtl, 1898)
- Cephalenchus hexalineatus (Geraert, 1962)
- Cephalenchus illustris Andrássy, 1984
- Cephalenchus leptus Siddiqi, 1963
- Cephaloboides curvicaudata (Schneider, 1866)
- Cephalobus persegnis Bastian, 1865
- Cephalonomia mycetophila Kieffer, 1906
- Cepheus coriaceus Oudemans, 1896
- Cephus brachycercus Thomson, 1871
- Cephus infuscatus Thomson, 1871
- Cephus nigrinus Thomson, 1871
- Cephus pygmeus (Linnaeus, 1767)
- Cephus spinipes (Panzer, 1800)
- Ceraleptus gracilicornis (Herrich-Schaeffer, 1835)
- Ceraphron testaceipes Kieffer, 1904
- Ceraphron thomsoni Dalla Torre, 1890
- Ceratomegilla undecimnotata Schneider, 1792
- Ceratoplectus assimilis (Bütschli, 1873)
- Cercopagis Sars, 1897
- Cercopagis pengoi (Ostroumov, 1891)
- Cercopithifilaria Eberhard, 1980
- Cercopithifilaria rugosicauda (Böhm & Supperer, 1953)
- Ceriagrion tenellum (De Villers, 1789)
- Ceriodaphnia Dana, 1853
- Ceriodaphnia affinis Lilljeborg, 1901
- Ceriodaphnia laticaudata Müller, 1867
- Ceriodaphnia megops Sars, 1862
- Ceriodaphnia pulchella Sars, 1862
- Ceriodaphnia quadrangula (Müller, 1785)
- Ceriodaphnia reticulata (Jurine, 1820)
- Ceriodaphnia rotunda Sars, 1862
- Ceriodaphnia setosa Matile, 1890
- Cerodontha beigerae Nowakowski, 1972
- Cerodontha caricivora (Groschke, 1954)
- Cerodontha eucaricis Nowakowski, 1967
- Cerodontha fasciata (Strobl, 1880)
- Cerodontha imbuta (Meigen, 1838)
- Cerodontha iraeos (Robineau-Desvoidy, 1851)
- Cerodontha phragmitophila Hering, 1935
- Cerodontha pygmella (Hendel, 1931)
- Cerodontha rohdendorfi Nowakowski, 1967
- Cerodontha scutellaris (von Roser, 1840)
- Cerodontha spencerae Zlobin, 1993
- Cerodontha suturalis (Hendel, 1931)
- Cerodontha thunebergi Nowakowski, 1967
- Cerodontha zuskai Nowakowski, 1973
- Ceroptres clavicornis Hartig, 1840
- Cerotelion striatum (Gmelin, 1790)
- Cervidellus neftasiensis Boström, 1986
- Cervidellus vexilliger (De Man, 1880)
- Chabertia ovina (Fabricius, 1788)
- Chaetolonchaea brevipilosa Czerny, 1934
- Chaetolonchaea pallipennis (Zetterstedt, 1855)
- Chaetosiphella berlesei (Del Guercio, 1905)
- Chaetosiphon fragaefolii (Cockerell, 1901)
- Chaitophorus capreae (Mosley, 1841)
- Chaitophorus hypogaeus Hille Ris Lambers, 1947
- Chaitophorus parvus Hille Ris Lambers, 1935
- Chaitophorus ramicola (Börner, 1949)
- Chaitophorus salijaponicus Essig & Kuwana, 1918
- Chaitophorus salijaponicus subsp. niger Mordvilko, 1929
- Chaitophorus truncatus (Hausmann, 1802)
- Chaitophorus vitellinae (Schrank, 1801)
- Chamaemyia aestiva Tanasijtshuk, 1970
- Chamaepsylla hartigii (Flor, 1861)
- Chamobates incisus Van der Hammen, 1952
- Charagochilus spiralifer Kerzhner, 1988
- Cheilosia frontalis Loew, 1857
- Cheladonta costulata (Willmann, 1952)
- Cherax Erichson, 1846
- Cherax destructor Clark, 1936
- Chersodromia beckeri Melander, 1928
- Cheyletidae
- Cheyletoidea
- Chiloplacus bisexualis (Micoletzky, 1916)
- Chiloplacus demani (Thorne, 1925)
- Chiloplacus minimus (Thorne, 1925)
- Chiloplacus propinquus (De Man, 1921)
- Chiloplacus symmetricus (Thorne, 1925)
- Chirocephalus diaphanus Prevost, 1803
- Chirodiscidae
- Chironomus agilis Shobanov & Dyomin, 1988
- Chironomus annularius Meigen, 1818
- Chironomus entis Shobanov, 1989
- Chironomus fraternus Wülker, 1991
- Chironomus parathummi Keyl, 1961
- Chiropteromyza Frey, 1952
- Chiropteromyza broersei (de Meijere, 1946)
- Chiropteromyzidae
- Chloriona unicolor (Herrich-Schäffer, 1835)
- Chloroperla tripunctata (Scopoli, 1763)
- Chlorops kirigaminensis Kanmiya, 1978
- Choanolaimus psammophilus De Man, 1880
- Choneiulus palmatus (Némec, 1895)
- Chordeuma sylvestre Koch, 1847
- Chordocephalus Alegret, 1941
- Chordocephalus squamata (von Linstow, 1883)
- Choreutis nemorana (Hübner, 1799)
- Chroantha Stål, 1872
- Chroantha ornatula (Herrich-Schäffer, 1842)
- Chromadorina bioculata (Schultze, 1857)
- Chromadorina germanica (Bütschli, 1874)
- Chromadorita leuckarti (De Man, 1876)
- Chromatomyia aprilina (Goureau, 1851)
- Chromatomyia scolopendri (Robineau-Desvoidy, 1851)
- Chronogaster boettgeri Kischke, 1956
- Chronogaster tenuis Loof & Jairajpuri, 1965
- Chronogaster typica (De Man, 1921)
- Chrysis equestris Dahlbom, 1854
- Chrysocharis eurynota Graham, 1963
- Chrysomya Robineau-Desvoidy, 1830
- Chrysomya megacephala (Fabricius, 1794)
- Chrysonema attenuatum (De Man, 1880)
- Chrysopa abbreviata Curtis, 1834
- Chrysopa commata Kis & Ujhelyi, 1965
- Chrysopa dorsalis Burmeister, 1839
- Chrysopa formosa Brauer, 1850
- Chrysopa nigricostata Brauer, 1850
- Chrysopa pallens Rambur, 1838
- Chrysopa perla (Linnaeus, 1758)
- Chrysopa phyllochroma Wesmael, 1841
- Chrysoperla carnea (Stephens, 1836)
- Chrysopidia ciliata (Wesmael, 1841)
- Chrysotus monochaetus Kowarz, 1874
- Chrysura rufiventris (Dahlbom, 1854)
- Chydorus gibbus Sars, 1890
- Chydorus latus Sars, 1862
- Chydorus ovalis Kurz, 1875
- Chydorus sphaericus (Müller, 1776)
- Chyromya miladae Andersson, 1976
- Cicada Linnaeus, 1758
- Cicada orni Linnaeus, 1758
- Cicadidae
- Cicadula placida (Horvath, 1897)
- Cimbex connatus (Schrank, 1776)
- Cimbex fagi Zaddach, 1863
- Cimbex femoratus (Linnaeus, 1758)
- Cimbex luteus (Linnaeus, 1758)
- Cimbex quadrimaculatus (Müller, 1766)
- Cinara acutirostris Hille Ris Lambers, 1956
- Cinara brauni Börner, 1940
- Cinara cedri Mimeur, 1936
- Cinara costata (Zetterstedt, 1828)
- Cinara cuneomaculata (Del Guercio, 1909)
- Cinara cupressi (Buckton, 1881)
- Cinara juniperi (De Geer, 1773)
- Cinara kochiana (Börner, 1939)
- Cinara laportei (Remaudière, 1954)
- Cinara laricis (Hartig, 1839)
- Cinara pectinatae (Nördlinger, 1880)
- Cinara piceae (Panzer, 1801)
- Cinara piceicola (Cholodkovsky, 1896)
- Cinara pilicornis (Hartig, 1841)
- Cinara pinea (Mordvilko, 1895)
- Cinara pini (Linnaeus, 1758)
- Cinara pruinosa (Hartig, 1841)
- Cinara tujafilina (Del Guercio, 1909)
- Cixius dubius Wagner, 1939
- Cladardis elongatula (Klug, 1817)
- Cladardis hartigi Liston, 1995
- Cladius brullei (Dahlbom, 1835)
- Cladius compressicornis (Fabricius, 1804)
- Cladius grandis (Serville, 1823)
- Cladius pectinicornis (Geoffroy, 1785)
- Cladius pilicornis (Curtis, 1833)
- Cladius rufipes (Serville, 1823)
- Cladius ulmi (Linnaeus, 1758)
- Cladonema Dujardin, 1843
- Cladopelma krusemani (Goetghebuer, 1935)
- Clairvillia Robineau-Desvoidy, 1830
- Claremontia alternipes (Klug, 1816)
- Claremontia brevicornis (Brischke, 1883)
- Claremontia puncticeps (Konow, 1886)
- Claremontia tenuicornis (Klug, 1816)
- Claremontia uncta (Klug, 1816)
- Claremontia waldheimii (Gimmerthal, 1847)
- Claustropyga abblanda (Freeman, 1983)
- Claustropyga brevichaeta (Mohrig & Antonova, 2003)
- Claustropyga heteroclausa (Rudzinski, 1991)
- Clavicaudoides altherri (Heyns, 1968)
- Clavicaudoides clavicaudatus (Altherr, 1953)
- Clavicaudoides trophurus Heyns, 1968
- Cleruchus
- Clethrobius comes (Walker, 1848)
- Clistoabdominalis Skevington in Skevington & Yeates, 2001
- Cloacaroidea
- Clonopsis Pantel, 1915
- Clonopsis gallica (Charpentier, 1825)
- Clypeoaphis suaedae (Mimeur, 1934)
- Clypeoaphis suaedae subsp. suaedicola Hille Ris Lambers, 1939
- Clytocerus Eaton, 1904
- Clytocerus dalii (Eaton, 1893)
- Clytocerus splendidus Ježek & Hájek, 2007
- Coarctadera cystilarva (Völk, 1950)
- Coarctadera icosiensis (Maupas, 1916)
- Coccus Linnaeus, 1758
- Coccus hesperidum Linnaeus, 1758
- Codonocephalus Diesing, 1850
- Codonocephalus urniger (Rudolphi, 1819)
- Coelosia fusca Bezzi, 1892
- Coenagrion armatum (Charpentier, 1840)
- Coenagrion hastulatum (Charpentier, 1825)
- Coenagrion lunulatum (Charpentier, 1840)
- Coenagrion mercuriale (Charpentier, 1840)
- Coenagrion ornatum (Selys, 1850)
- Coenagrion puella (Linnaeus, 1758)
- Coenagrion pulchellum (Vander Linden, 1825)
- Coenagrion scitulum (Rambur, 1842)
- Coenosia attenuata Stein, 1903
- Coenosia lacteipennis (Zetterstedt, 1845)
- Coenosia ruficornis Macquart, 1835
- Coleophora anatipenella (Hübner, 1796)
- Coleophora bornicensis Fuchs, 1886
- Coleophora gallipennella (Hübner, 1796)
- Coleophora spiraeella Rebel, 1916
- Coloradoa achilleae Hille Ris Lambers, 1939
- Coloradoa tanacetina (Walker, 1850)
- Conchapelopia triannulata (Goetghebuer, 1921)
- Condicinae
- Coniopteryx borealis Tjeder, 1930
- Coniopteryx esbenpeterseni Tjeder, 1930
- Coniopteryx pygmaea Enderlein, 1906
- Coniopteryx tineiformis Curtis, 1834
- Coniopteryx tjederi Kimmins, 1934
- Conophorus Meigen, 1803
- Conophorus virescens (Fabricius, 1787)
- Conops ceriaeformis Meigen, 1824
- Conostigmus formiceti (Erichson, 1844)
- Constempellina Brundin 1947
- Constempellina brevicosta (Edwards, 1937)
- Contracaecum Railliet & Henry, 1912
- Contracaecum microcephalum (Rudolphi, 1809)
- Contracaecum osculatum (Rudolphi, 1802)
- Contracaecum ovale (von Linstow, 1907)
- Contracaecum rudolphii Hartwich, 1964
- Contracaecum variegatum (Rudolphi, 1809)
- Conwentzia pineticola Enderlein, 1905
- Conwentzia psociformis (Curtis, 1834)
- Coomansus parvus (De Man, 1880)
- Cooperia asamati Spiridonov, 1985
- Cooperia curticei (Giles, 1892)
- Cooperia oncophora (Railliet, 1898)
- Cooperia pectinata Ransom, 1907
- Cooperia punctata (von Linstow, 1906)
- Cooperia surnabada Antipin, 1931
- Coproica hirticula Collin, 1956
- Coptera Say, 1836
- Coptera inaequalifrons (Jansson, 1942)
- Coptosoma Laporte, 1832
- Coranus kerzhneri P.V. Putshkov, 1982
- Cordioniscus stebbingi (Patience, 1907)
- Cordulegaster boltonii (Donovan, 1807)
- Cordulia aenea (Linnaeus, 1758)
- Coronatella rectangula (Sars, 1862)
- Coronocyclus coronatus (Looss, 1900)
- Coronocyclus labiatus (Looss, 1902)
- Coronocyclus labratus (Looss, 1900)
- Corylobium avellanae (Schrank, 1801)
- Corynis crassicornis (Rossi, 1790)
- Corynoneura arctica Kieffer, 1923
- Corynoneura lobata Edwards, 1924
- Corynoneura minuscula (Brundin, 1949)
- Corynoptera Winnertz, 1867
- Corynoptera alneti Hippa, Vilkamaa & Heller, 2010
- Corynoptera anae Mohrig & Heller, 1992
- Corynoptera blanda (Winnertz, 1867)
- Corynoptera forcipata (Winnertz, 1867)
- Corynoptera furcata (Hippa & Vilkamaa, 1994)
- Corynoptera macricula Mohrig & Krivosheina, 1986
- Corynoptera postglobiformis Mohrig, 1993
- Corynoptera quantula (Hippa & Vilkamaa, 1994)
- Corynoptera saccata Tuomikoski, 1960
- Corynoptera sphenoptera Tuomikoski, 1960
- Corynoptera subdentata Mohrig, 1985
- Corynoptera subparvula Tuomikoski, 1960
- Corynoptera subtilis (Lengersdorf, 1929)
- Corynoptera tetrachaeta Tuomikoski, 1960
- Corynoptera tumidula Hippa, Vilkamaa & Heller, 2010
- Corynoptera winnertzi Mohrig, 1993
- Coslenchus aquaticus Geraert & Raski, 1989
- Coslenchus franklinae Siddiqi, 1981
- Cosmocephalus Molin, 1858
- Cosmocephalus obvelatus (Creplin, 1825)
- Cosmocerca Diesing, 1861
- Cosmocerca ornata (Dujardin, 1845)
- Cosmocercidae
- Cosmopterix orichalcea Stainton, 1861
- Cosmopterix pulchrimella Chambers, 1875
- Cosmosciara Frey, 1942
- Craesus alniastri (Scharfenberg, 1805)
- Craesus latipes (Villaret, 1832)
- Craesus septentrionalis (Linnaeus, 1758)
- Craspedolepta artemisiae (Foerster, 1848)
- Craspedolepta flavipennis (Foerster, 1848)
- Craspedolepta innoxia (Foerster, 1848)
- Craspedolepta latior Wagner, 1944
- Craspedolepta malachitica (Dahlbom, 1851)
- Craspedolepta nebulosa (Zetterstedt, 1828)
- Craspedolepta nervosa (Foerster, 1848)
- Craspedolepta omissa Wagner, 1944
- Craspedolepta sonchi (Foerster, 1848)
- Craspedolepta subpunctata (Foerster, 1848)
- Craspedonema styriacum Micoletzky, 1922
- Craspedonema zeelandicum (De Man, 1926)
- Craspedosoma rawlinsi Leach, 1814
- Craspedosoma rawlinsi subsp. alsaticum Verhoeff, 1910
- Craspedosoma rawlinsi subsp. rawlinsi Leach, 1814
- Craterostomum Boulenger, 1920
- Craterostomum acuticaudatum (Kotlan, 1919)
- Cratyna falcata (Tuomikoski, 1960)
- Crenosoma Molin, 1861
- Crenosoma striatum (Zeder, 1800)
- Crenosoma vulpis (Dujardin, 1845)
- Crenosomatidae
- Creontiades Distant, 1883
- Creontiades pallidus (Rambur, 1839)
- Criconema annuliferum (De Man, 1921)
- Criconema demani Micoletzky, 1925
- Criconema longulum (Gunhold, 1953)
- Criconema loofi (De Grisse, 1967)
- Criconema princeps (Andrássy, 1962)
- Criconema sphagni Micoletzky, 1925
- Criconema tribule (Raski & Golden, 1966)
- Criconemoides informis (Micoletzky, 1922)
- Criconemoides mongolensis Andrássy, 1964
- Criconemoides morgensis (Hofmänner, 1914)
- Criconemoides parvus Raski, 1952
- Cricotopus similis Goetghebuer, 1921
- Criomorphus williamsi China, 1939
- Crocothemis erythraea (Brullé, 1832)
- Crossonema menzeli (Stefanski, 1924)
- Crossonema multisquamatum (Kirjanova, 1948)
- Crossopalpus minimus (Meigen, 1838)
- Cruznema tripartitum (Von Linstow, 1906)
- Cryptaphis poae (Hardy, 1850)
- Cryptochironomus denticulatus (Goetghebuer, 1921)
- Cryptomyzus alboapicalis (Theobald, 1916)
- Cryptomyzus ballotae Hille Ris Lambers, 1953
- Cryptomyzus maudamanti Guldemond, 1990
- Cryptomyzus ulmeri Börner, 1952
- Cryptonchus tristis (Ditlevsen, 1911)
- Cryptops anomalans Newport, 1844
- Cryptops hortensis (Donovan, 1810)
- Cryptops parisi Brölemann, 1920
- Cryptopygus scapelliferus (Gisin, 1955)
- Cryptus minator Gravenhorst, 1829
- Crytea erythraea (Gravenhorst, 1820)
- Ctenocallis setosa (Kaltenbach, 1846)
- Ctenochares bicolorus (Linnaeus, 1767)
- Ctenochira genalis (Thomson, 1883)
- Ctenolepisma lineata (Fabricius, 1775)
- Ctenolepisma longicaudata Escherich, 1905
- Cunctochrysa albolineata (Killington, 1935)
- Cunctochrysa bellifontensis Leraut, 1988
- Cyaniris semiargus (Rottemburg, 1775)
- Cyathostoma bronchialis (Mühlig, 1884)
- Cyathostoma lari Blanchard, 1849
- Cyathostoma tadornae Chatin, 1874
- Cyathostoma variegatum (Creplin, 1849)
- Cyathostomum catinatum Looss, 1900
- Cyathostomum pateratum (Yorke & Macfie, 1919)
- Cyathostomum tetracanthum (Mehlis, 1831)
- Cylicocyclus auriculatus (Looss, 1900)
- Cylicocyclus brevicapsulatus (Ihle, 1920)
- Cylicocyclus elongatus (Looss, 1900)
- Cylicocyclus insigne (Boulenger, 1917)
- Cylicocyclus leptostomum (Kotlán, 1920)
- Cylicocyclus nassatus (Looss, 1900)
- Cylicocyclus radiatus (Looss, 1900)
- Cylicocyclus ultrajectinus (Ihle, 1920)
- Cylicodontophorus Ihle, 1922
- Cylicodontophorus bicoronatus (Looss, 1900)
- Cylicostephanus asymetricus (Theiler, 1923)
- Cylicostephanus bidentatus (Ihle, 1925)
- Cylicostephanus calicatus (Looss, 1900)
- Cylicostephanus goldi (Boulenger, 1917)
- Cylicostephanus hybridus (Kotlan, 1920)
- Cylicostephanus longibursatus (Yorke & Macfie, 1918)
- Cylicostephanus minutus (Yorke & Macfie, 1918)
- Cylindrodesmus hirsutus Pocock, 1889
- Cylindroiulus apenninorum (Brölemann, 1897)
- Cylindroiulus britannicus (Verhoeff, 1891)
- Cylindroiulus caeruleocinctus (Wood, 1864)
- Cylindroiulus latestriatus (Curtis, 1845)
- Cylindroiulus parisiorum (Brölemann & Verhoeff, 1896)
- Cylindroiulus punctatus (Leach, 1815)
- Cylindroiulus truncorum (Silvestri, 1896)
- Cylindroiulus vulnerarius (Berlese, 1888)
- Cylindrolaimus communis De Man, 1880
- Cylindrolaimus melancholicus De Man, 1880
- Cylisticus convexus (De Geer, 1778)
- Cynegetis Chevrolat, 1836
- Cyrnea leptoptera (Rudolphi, 1819)
- Cyrnea seurati (Skrjabin, 1917)
- Cyrnea spinosa (Gendre, 1923)
- Cyrtaspis Fischer, 1853
- Cyrtaspis scutata (Charpentier, 1825)
- Cystidicoloides ephemeridarum (Linstow, 1872)
- Cystobranchus Diesing, 1859
- Cystobranchus fasciatus (Kollar, 1842)
- Cystobranchus pawlowskii Sket, 1968
- Dabertia tricalcarata (Trouessart & Neumann, 1888)
- Daphnia ambigua Scourfield, 1946
- Daphnia atkinsoni Baird, 1859
- Daphnia cristata Sars, 1861
- Daphnia cucullata Sars, 1862
- Daphnia curvirostris Eylmann, 1887
- Daphnia galeata Sars, 1863
- Daphnia hyalina Leydig, 1860
- Daphnia longiremis Sars, 1861
- Daphnia longispina (Müller, 1776)
- Daphnia magna Straus, 1820
- Daphnia obtusa Kurz, 1875
- Daphnia parvula Fordyce, 1901
- Daphnia pulex Leydig, 1860
- Daphnia pulicaria Forbes, 1893
- Daphnia rosea Sars, 1862
- Daphnia schoedleri Sars, 1862
- Daphnia similis Claus, 1876
- Daptonema dubium (Bütschli, 1873)
- Dasineura marginemtorquens (Bremi, 1847)
- Decapauropus broelemanni (Remy, 1935)
- Decapauropus helveticus (Hansen, 1902)
- Decapauropus tenellus (Scheller, 1971)
- Decapauropus verticillatus (Scheller, 1957)
- Decorataria Sobolev, 1949
- Decorataria decorata (Cram, 1927)
- Decorosiphon corynothrix Börner, 1939
- Deladenus durus (Cobb, 1922)
- Deladenus ruehmi (Andrássy, 1958)
- Delphiniobium junackianum (Karsch, 1887)
- Demodecidae
- Dendrocerus chloropidarum Dessart, 1990
- Deontolaimus papillatus De Man, 1880
- Dermanyssoidea
- Dermanyssus gallinae (De Geer, 1778)
- Dermanyssus hirundinis (Hermann, 1804)
- Dermation Trouessart & Neumann, 1888
- Desmidocerca Skrjabin, 1916
- Desmidocerca aerophila Skrjabin, 1916
- Desmidocercella incognita Ssolonitzin, 1932
- Desmidocercella numidica (Seurat, 1920)
- Desmolaimus zeelandicus De Man, 1880
- Desoria nivalis (Carl, 1910)
- Desportesius Chabaud & Campana-Rouget, 1949
- Diaclina Jacquelin du Val, 1861
- Diaclina fagi (Panzer, 1799)
- Diadegma duplicatum Horstmann, 1980
- Diadromus nitidigaster Diller & Shaw, 2014
- Diaphanosoma brachyurum (Liévin, 1848)
- Diaphanosoma chankensis Uéno, 1939
- Diaphanosoma mongolianum Ueno, 1938
- Diapria phorae Amerling, 1863
- Diastata cervinala Chandler, 1987
- Diastata flavicosta Chandler, 1987
- Diastata nebulosa (Fallen, 1823)
- Dicaelotus montanus (de Stefani, 1885)
- Dicaelotus parvulus (Gravenhorst, 1829)
- Dicaelotus punctiventris (Thomson, 1891)
- Dichaeta Meigen, 1830
- Dichaeta caudata (Fallen, 1813)
- Dichromadora geophila (De Man, 1876)
- Dictyocaulus arnfieldi (Cobbold, 1884)
- Dictyocaulus eckerti Skrjabin, 1931
- Dictyocaulus filaria (Rudolphi, 1809)
- Dictyocaulus viviparus (Bloch, 1782)
- Dicyphus escalerae Lindberg, 1934
- Dilyta subclavata Förster, 1869
- Dimorphopterus Stål, 1872
- Dimorphopterus spinolae (Signoret, 1857)
- Dina R. Blanchard, 1892
- Dina punctata Johansson, 1927
- Dineura stilata (Klug, 1816)
- Dineura virididorsata (Retzius, 1783)
- Dinocras cephalotes (Curtis, 1827)
- Dintheria tenuissima De Man, 1921
- Dinychus septentrionalis (Trägårdh, 1943)
- Diorchestes consanguineus (Oudemans, 1908)
- Diphtherophora brevicollis Thorne, 1939
- Diphtherophora communis De Man, 1880
- Diphtherophora obesa Thorne, 1939
- Diphtherophora vanoyei De Coninck, 1931
- Diplogaster rivalis (Leydig, 1854)
- Diplogasteroides spengelii De Man, 1912
- Diplogastrellus graciloides (Skwarra, 1921)
- Diplogastrellus mikuschi (Fuchs, 1938)
- Diplolepis nervosa (Curtis, 1838)
- Diplonevra zuijleni Disney, 2003
- Diplotriaena henryi Blanc, 1919
- Diplotriaena obtusa (Rudolphi, 1802)
- Diplotriaena tricuspis (Fedtschenko, 1874)
- Diplotriaena tridens (Molin, 1858)
- Diplotriaena unguiculata (Rudolphi, 1819)
- Diprion pini (Linnaeus, 1758)
- Diprion similis (Hartig, 1836)
- Dirofilaria Railliet & Henry, 1911
- Dirofilaria immitis (Leidy, 1856)
- Dirofilaria repens Railliet & Henry, 1911
- Discolaimoides filiformis Das, Khan & Loof 1969
- Discolaimoides symmetricus Das, Khan & Loof 1969
- Discolaimus major Thorne, 1939
- Discolaimus texanus Cobb, 1913
- Disorygma depile (Giraud, 1860)
- Disparalona leei (Chien, 1970)
- Disparalona rostrata Koch, 1841
- Dispharynx Railliet, Henry & Sisoff, 1912
- Dispharynx nasuta (Rudolphi, 1819)
- Ditropsis Wagner, 1963
- Ditylenchus brevicauda (Micoletzky, 1925)
- Ditylenchus convallariae Sturhan & Friedman, 1965
- Ditylenchus destructor Thorne, 1945
- Ditylenchus dipsaci (Kühn, 1857)
- Ditylenchus intermedius (De Man, 1880)
- Ditylenchus myceliophagus Goodey, 1958
- Diuraphis muehlei (Börner, 1950)
- Dixa nebulosa Meigen, 1830
- Dixa submaculata Edwards, 1920
- Dixella graeca (Pandazis, 1937)
- Dolerus aeneus Hartig, 1837
- Dolerus aericeps Thomson, 1871
- Dolerus anthracinus (Klug, 1818)
- Dolerus anticus (Klug, 1818)
- Dolerus asper Zaddach, 1859
- Dolerus bimaculatus (Geoffroy, 1785)
- Dolerus blanki Liston, 1995
- Dolerus cothurnatus Serville, 1823
- Dolerus eversmanni Kirby, 1882
- Dolerus ferrugatus Serville, 1823
- Dolerus fumosus Stephens, 1835
- Dolerus genucinctus Zaddach, 1859
- Dolerus germanicus (Fabricius, 1775)
- Dolerus gonager (Fabricius, 1781)
- Dolerus haematodes (Schrank, 1781)
- Dolerus liogaster Thomson, 1871
- Dolerus madidus (Klug, 1818)
- Dolerus niger (Linnaeus, 1767)
- Dolerus nigratus (Müller, 1776)
- Dolerus nitens Zaddach, 1859
- Dolerus pachycerus Hartig, 1837
- Dolerus picipes (Klug, 1818)
- Dolerus possilensis Cameron, 1882
- Dolerus pratensis (Linnaeus, 1758)
- Dolerus pratorum (Fallén, 1808)
- Dolerus puncticollis Thomson, 1871
- Dolerus sanguinicollis (Klug, 1818)
- Dolerus schulthessi Konow, 1887
- Dolerus stygius Förster, 1860
- Dolerus triplicatus (Klug, 1818)
- Dolerus uliginosus (Klug, 1818)
- Dolerus varispinus Hartig, 1837
- Dolerus vestigialis (Klug, 1818)
- Dolichocephala oblongoguttata (Dale, 1878)
- Dolichopus nigricornis Meigen, 1824
- Dolichopus signifer Haliday, 1838
- Dolichorhabditis dolichura (Schneider, 1866)
- Doloisia synoti Oudemans, 1910
- Domorganus macronephriticus Goodey, 1947
- Doryctes molorchi Fischer, 1971
- Dorydorella bryophila (De Man, 1880)
- Dorydorella pratensis (De Man, 1880)
- Dorylaimellus aequalis (Cobb, 1918)
- Dorylaimellus globatus Yeates, 1970
- Dorylaimellus montenegricus Andrássy, 1959
- Dorylaimellus parvulus Thorne, 1939
- Dorylaimellus virginianus Cobb, 1913
- Dorylaimoides bulbosus Brzeski & Szczygiel, 1961
- Dorylaimoides elegans (De Man, 1880)
- Dorylaimoides limnophilus (De Man, 1880)
- Dorylaimoides micoletzkyi (De Man, 1921)
- Dorylaimus crassus De Man, 1884
- Dorylaimus stagnalis Dujardin, 1845
- Doryllium minor Jairajpuri, 1963
- Doryllium uniforme Cobb, 1920
- Doryllium zeelandicum (De Man, 1876)
- Dorypteryx Aaron, 1883
- Dorypteryx longipennis Smithers, 1991
- Dracunculidae
- Dracunculus Reichard, 1759
- Dracunculus medinensis (Linnaeus, 1758)
- Drasterius Eschscholtz, 1829
- Drasterius bimaculatus (Rossi, 1790)
- Drepanepteryx algida (Erichson, 1851)
- Drepanepteryx phalaenoides (Linnaeus, 1758)
- Drepanosiphum acerinum (Walker, 1848)
- Drepanothrix dentata (Eurén, 1861)
- Drilocephalobus moldavicus Lisethkaja, 1968
- Dromopoda
- Dryadaula heindeli Gaedike & Scholz, 1998
- Dryadaula pactolia Meyrick, 1902
- Dryadaulinae
- Dryocosmus Giraud, 1859
- Dryodromia Rondani, 1856
- Dryptinae
- Dubininia Vassilev, 1958
- Dunhevedia crassa King, 1853
- Dyroderes Spinola, 1837
- Dysaphis albocinerea (Hille Ris Lambers, 1956)
- Dysaphis hirsutissima (Börner, 1940)
- Dysaphis lappae (Koch, 1854)
- Dysaphis lappae subsp. cirsii (Börner, 1950)
- Dysaphis lappae subsp. lappae (Koch, 1854)
- Dysaphis leefmansi Hille Ris Lambers, 1954
- Dysaphis maritima (Hille Ris Lambers, 1955)
- Dysaphis tulipae (Boyer de Fonscolombe, 1841)
- Dyspetes arrogator Heinrich, 1949
- Earias insulana (Boisduval, 1833)
- Earomyia netherlandica MacGowan, 2004
- Echinonyssus Hirst, 1925
- Echinonyssus isabellinus (Oudemans, 1913)
- Echinonyssus soricis (Turk, 1945)
- Echinonyssus talpae (Zemskaya, 1955)
- Echinuria Soloviev, 1912
- Echinuria uncinata (Rudolphi, 1819)
- Ecnomus deceptor McLachlan, 1884
- Ecphyadophora tenuissima De Man, 1921
- Ectopsocus petersi Smithers, 1978
- Ecumenicus monohystera (De Man, 1880)
- Edwardsiana alnicola (Edwards, 1924)
- Edwardsiana diversa (Edwards, 1914)
- Edwardsiana plebeja (Edwards, 1914)
- Egle concomitans (pandelle, 1900)
- Egle lyneborgi Ackland & Griffiths In Griffiths, 2003
- Egle minuta (Meigen, 1826)
- Egle parvaeformis Schnabl In Schnabl & Dziedzicki, 1911
- Egle rhinotmeta (Pandelle, 1900)
- Egle steini Schnabl In Schnabl & Dziedzicki, 1911
- Egle subarctica (Huckett, 1965)
- Egle suwai Michelsen, 2009
- Eilema caniola (Hübner, 1808)
- Elachisoma pilosum (Duda, 1924)
- Elachista lastrella Chrétien, 1896
- Elachistinae
- Elaphe Fitzinger, 1833
- Elaphostrongylus Cameron, 1931
- Elaphostrongylus cervi Cameron, 1931
- Elipsocus abdominalis Reuter, 1904
- Elomya Robineau-Desvoidy, 1830
- Elomya lateralis (Meigen, 1824)
- Eluma caelata (Miers, 1877)
- Empicoris rubromaculatus (Blackburn, 1889)
- Empria alector Benson, 1938
- Empria candidata (Fallén, 1808)
- Empria excisa (Thomson, 1871)
- Empria immersa (Klug, 1818)
- Empria liturata (Gmelin, 1790)
- Empria longicornis (Thomson, 1871)
- Empria pallimacula (Serville, 1823)
- Empria parvula (Konow, 1892)
- Empria pumila (Konow, 1896)
- Empria sexpunctata (Serville, 1823)
- Empria tridens (Konow, 1896)
- Enallagma cyathigerum (Charpentier, 1840)
- Enantiulus nanus (Latzel, 1884)
- Enchodelus macrodorus (De Man, 1880)
- Enchodelus morgensis Loof, 1989
- Endasys analis (Thomson, 1883)
- Endasys petiolus Sawoniewicz & Luhman, 1992
- Endasys senilis (Gmelin, 1790)
- Endelomyia aethiops (Gmelin, 1790)
- Endeostigmata
- Enterobius Leach, 1853
- Enterobius vermicularis (Linnaeus, 1758)
- Entomobrya disjuncta (Nicolet, 1842)
- Entomobrya unostrigata Stach, 1930
- Eobania Hesse 1913
- Eobania vermiculata (Müller, 1774)
- Eosentomon armatum Stach, 1926
- Eosentomon bloszyki Szeptycki, 1985
- Eosentomon delicatum Gisin, 1945
- Eosentomon germanicum Prell, 1912
- Eosentomon mariae Szeptycki, 1986
- Eosentomon mirabile Szeptycki, 1984
- Eosentomon mixtum Conde, 1945
- Eosentomon semiarmatum Denis, 1927
- Eosentomon silesiacum Szeptycki, 1985
- Eosentomon transitorium Berlese, 1908
- Eosentomon vulgare Szeptycki, 1984
- Epacrolaimus declinatoaculeatus (Kreis, 1924)
- Epermenia aequidentellus (Hofmann, 1867)
- Ephistemus reitteri Casey, 1900
- Epidapus absonditus (Vimmer, 1926)
- Epidapus alnicola (Tuomikoski, 1957)
- Epidapus gracilis (Walker, 1848)
- Epidermoptes Rivolta, 1876
- Epidorylaimus agilis (De Man, 1880)
- Epidorylaimus consobrinus (De Man, 1917)
- Epidorylaimus lugdunensis (De Man, 1880)
- Epirrhoe molluginata (Hübner, 1813)
- Epitheca bimaculata (Charpentier, 1825)
- Epitobrilus medius (Schneider, 1916)
- Epomidiostomum Skrjabin, 1915
- Epomidiostomum orispinum (Molin, 1861)
- Epomidiostomum uncinatum (Lundahl, 1848)
- Ericaphis scammelli (Mason, 1940)
- Ericaphis scammelli subsp. pernettyae Prior, 1971
- Eriocampa ovata (Linnaeus, 1761)
- Eriocampa umbratica (Klug, 1816)
- Eriococcus Targioni-Tozzetti, 1868
- Erioconopa diuturna (Walker, 1848)
- Eriophyoidea
- Erioptera beckeri Kuntze, 1914
- Erioptera limbata Loew, 1873
- Erpobdella Blainville, 1818
- Erpobdella monostriata (Lindenfeld & Pietruszynski, 1890)
- Erpobdella testacea (Savigny, 1820)
- Erromenus bibulus Kasparyan, 1973
- Erythracarus parietinus (Hermann, 1804)
- Erythraeoidea
- Erythraeus kuyperi (Oudemans, 1910)
- Erythromma lindenii (Selys, 1840)
- Erythromma najas (Hansemann, 1823)
- Erythromma viridulum (Charpentier, 1840)
- Ethelurgus balearicus (Kriechbaumer, 1894)
- Ethmolaimus pratensis De Man, 1880
- Eubosmina longicornis Schoedler, 1866
- Eubranchipus grubii (Dybowski, 1860)
- Eucarta Lederer, 1857
- Eucarta virgo (Treitschke, 1835)
- Eucephalobus mucronatus (Kozlowska & Roguska-Wasilevska, 1963)
- Eucephalobus oxyuroides (De Man, 1876)
- Eucephalobus paracornutus De Coninck, 1943
- Eucephalobus striatus (Bastian, 1865)
- Euceraphis Walker, 1870
- Euceraphis betulae (Koch, 1855)
- Euceraphis punctipennes (Zetterstedt,1828)
- Eucoila effluens Vollenhoven, 1869
- Eucoleus aerophilus (Creplin, 1839)
- Eucoleus annulatus (Molin, 1858)
- Eucoleus boehmi (Supperer, 1953)
- Eucoleus contortus (Creplin, 1839)
- Eucoleus gastricus (Baylis, 1926)
- Eucoleus obtusiuscula (Rudolphi, 1819)
- Eucoleus perforans (Kotlan & Orosz, 1931)
- Eucoleus vanelli (Rudolphi, 1819)
- Eucolpocephalum Bedford, 1930
- Eucolpocephalum femorale (Piaget, 1880)
- Eudonia angustea (Curtis, 1827)
- Eudorylaimus acuticauda (De Man, 1880)
- Eudorylaimus carteri (Bastian, 1865)
- Eudorylaimus doryuris (Ditlevsen, 1911)
- Eudorylaimus iners (Bastian, 1865)
- Eudorylaimus leuckarti (Bütschli, 1873)
- Eudorylaimus similis (De Man, 1876)
- Eudorylas coloratus (Becker, 1897)
- Eudorylas longifrons Coe, 1966
- Eudorylas slovacus Kozanek, 1993
- Eueremaeus conjunctus (Oudemans, 1902)
- Eueremaeus major (Mihelcic, 1953)
- Eueremaeus valkanovi (Kunst, 1957)
- Euglesa conventus (Clessin, 1877)
- Euides basilinea (Germar, 1821)
- Eukiefferiella dittmari Lehmann, 1972
- Eukiefferiella gracei (Edwards, 1929)
- Eulachnus Del Guercio, 1909
- Eulachnus agilis (Kaltenbach, 1843)
- Eulaelaps Berlese, 1903
- Eulaelaps stabularis (Koch, 1840)
- Eumodicogryllus Gorochov, 1986
- Eumonhystera dispar (Bastian, 1865)
- Eumonhystera filiformis (Bastian, 1865)
- Eumonhystera gracilior (Johnston, 1938)
- Eumonhystera similis (Bütschli, 1873)
- Eumonhystera simplex (De Man, 1880)
- Eumonhystera vulgaris (De Man, 1880)
- Euophryum Broun, 1909
- Euophryum confine (Broun, 1880)
- Euophryum rufum (Broun, 1880)
- Eupelops bilobus (Sellnick, 1928)
- Eupelops hygrophilus (Knulle, 1954)
- Eupithecia goossensiata (Mabille, 1869)
- Euplectrus flavipes (Fonscolombe, 1832)
- Eupodoidea
- Eupteryx calcarata Ossiannilsson, 1936
- Eupteryx curtisii (Flor, 1861)
- Eupteryx florida Ribaut, 1952
- Eupteryx immaculatifrons (Kirschbaum, 1868)
- Euroleon nostras (Geoffroy in Fourcroy, 1785)
- Eurycercus glacialis Lilljeborg, 1887
- Eurycercus lamellatus (Müller, 1776)
- Euryparasitus Oudemans, 1902
- Euryparasitus emarginatus (Koch, 1839)
- Eurypauropodidae
- Euryproctus bivinctus Holmgren, 1857
- Eurytoma appendigaster (Swederus, 1795)
- Eurytoma arctica Thomson, 1876
- Eurytoma dentata Mayr, 1878
- Eurytoma palustris Erdos, 1957
- Eusparassus Simon, 1903
- Eusparassus dufouri (Simon, 1932)
- Eustrongylides mergorum (Rudolphi, 1809)
- Eustrongylides tubifex (Nitzsch in Rudolphi, 1819)
- Eutomostethus ephippium (Panzer, 1798)
- Eutomostethus gagathinus (Klug, 1816)
- Eutomostethus luteiventris (Klug, 1816)
- Eutomostethus nigrans (Konow, 1887)
- Eutrombidium trigonum (Hermann, 1804)
- Eviphidoidea
- Exallonyx longicornis (Nees, 1834)
- Exallonyx subserratus Kieffer, 1908
- Exallonyx wasmanni Kieffer, 1904
- Exetastes maurus Desvignes, 1856
- Exhyalanthrax (Fabricius, 1794)
- Exochus suborbitalis Schmiedeknecht, 1924
- Exoprosopa jacchus (Fabricius, 1805)
- Eylaoidea
- Eyndhovenia euryalis (Canestrini, 1884)
- Fannia pruinosa (Meigen, 1826)
- Fannia subatripes d'Assis-Fonseca, 1967
- Favonius quercus (Linnaeus, 1758)
- Fenella minuta (Dahlbom, 1835)
- Fenella nigrita Westwood, 1839
- Fenusa altenhoferi (Liston, 1993)
- Fenusa dohrnii (Tischbein, 1846)
- Fenusa pumila Leach, 1817
- Fenusa pusilla (Lepeletier, 1823)
- Fenusa ulmi Sundevall, 1844
- Fenusella hortulana (Klug, 1818)
- Fenusella nana (Klug, 1816)
- Fenusella wuestneii (Konow, 1894)
- Feuerborniella Vaillant, 1974
- Feuerborniella obscura (Tonnoir, 1919)
- Fictor fictor (Bastian, 1865)
- Figites affinis Dettmer, 1925
- Figites globulosus Dettmer, 1924
- Figites nitescens Dettmer, 1925
- Figites ovulosus Dettmer, 1926
- Figites rubripes Dettmer, 1925
- Figites rugosus Dettmer, 1925
- Figites scutatus Dettmer, 1925
- Figites scutellaris (Rossi, 1794)
- Filariidae
- Filaroides hirthi Georgi & Anderson, 1975
- Filaroides martis (Werner, 1782)
- Filaroides van Beneden, 1858
- Filaroididae
- Filenchus altherri (Fortuner, 1985)
- Filenchus filiformis (Bütschli, 1873)
- Filenchus filipjevi Andrássy, 1988
- Filenchus misellus (Andrássy, 1958)
- Filenchus orbus (Andrássy, 1954)
- Filenchus quartus (Szczygiel, 1969)
- Filenchus terrestris Raski & Geraert, 1987
- Filenchus thornei (Andrássy, 1954)
- Filenchus zaphari (Mavlyanov, 1976)
- Filistata Latreille, 1810
- Filistata insidiatrix (Forsskål, 1775)
- Flavalona costata (Sars, 1862)
- Flavalona rustica (Scott, 1895)
- Flavalona weltneri (Keilhack, 1905)
- Folsomia brevifurca (Bagnall, 1949)
- Folsomia rossica Potapov & Dunger, 2000
- Forcipomyia paludis (Macfie, 1936)
- Forelia koeniki (Barrois & Moniez, 1887)
- Foveacheles terricola (Koch, 1835)
- Freyana anatina (Koch, 1944)
- Fruticidia bisignata (Mulsant & Rey, 1855)
- Funaria maryannae Goseco & Ferris, 1976
- Fungiotonchium fungorum (Bütschli, 1873)
- Fuscozetes rotundatus Willmann, 1930
- Galeatus Curtis, 1833
- Galeatus maculatus (Herrich-Schaeffer, 1838)
- Galiomyza Spencer, 1981
- Galiomyza galiivora (Spencer, 1969)
- Galumna linata Oudemans, 1914
- Gampsocera Schiner, 1862
- Gampsocera numerata (Heeger, 1858)
- Geocenamus longus (Wu, 1969)
- Geodiapria longiceps Kieffer, 1911
- Geomonhystera villosa (Bütschli, 1873)
- Geophilella Ribaut, 1913
- Geophilella pyrenaica Ribaut, 1913
- Geophilus carpophagus Leach, 1815
- Geophilus electricus (Linnaeus, 1758)
- Geophilus flavus (De Geer, 1778)
- Geophilus proximus Koch, 1847
- Geophilus truncorum Bergsoë & Meinert, 1866
- Geoplanidae
- Geotomus Mulsant & Rey, 1866
- Geotomus elongatus (Herrich-Schäffer, 1840)
- Geranolichus gruis (Trouessart, 1884)
- Gerris sphagnetorum Gaunitz, 1947
- Gilpinia catocala (Snellen van Vollenhoven, 1858)
- Gilpinia frutetorum (Fabricius, 1793)
- Gilpinia hercyniae (Hartig, 1837)
- Gilpinia laricis (Jurine, 1807)
- Gilpinia pallida (Klug, 1812)
- Gilpinia polytoma (Hartig, 1834)
- Gilpinia variegata (Hartig, 1834)
- Gilpinia virens (Klug, 1812)
- Girardia Ball, 1974
- Glaphyriinae
- Globocephalus Molin, 1861
- Globocephalus urosubulatus (Alessandrini, 1909)
- Glomeris intermedia Latzel, 1884
- Glomeris marginata (Villers, 1789)
- Glossiphonia Johnson, 1816
- Glossiphonia complanata (Linnaeus, 1758)
- Glossiphonia concolor (Apathy, 1888)
- Glossiphonia nebulosa Kalbe, 1964
- Glossiphonia paludosa (Carena, 1824)
- Glossiphonia verrucata (Müller, 1844)
- Glycyphagidae
- Glycyphagoidea
- Glyphina Koch, 1856
- Glyphina betulae (Linnaeus, 1758)
- Glyphipterix fuscoviridella (Haworth, 1828)
- Glyphipterix haworthana (Stephens, 1834)
- Glypta trochanterata Bridgman, 1886
- Glyptorhaestus periclistor Hinz, 1975
- Gnamptodon georginae van Achterberg, 1983
- Goezia Zeder, 1800
- Goezia ascaroides (Goeze, 1782)
- Gomphus pulchellus Selys, 1840
- Gomphus vulgatissimus (Linnaeus, 1758)
- Gongylonema Molin, 1857
- Gongylonema neoplasticum (Fibiger & Ditlevsen, 1914)
- Gongylonematidae
- Gonocephalus Keler 1937
- Gonocephalus tetraonis (Linnaeus, 1761)
- Gonomyia recta Tonnoir in Goetghebuer & Tonnoir, 1920
- Gracilentulus Tuxen, 1963
- Gracilentulus europeus Szeptycki, 1993
- Gracilentulus gracilis (Berlese, 1908)
- Gracilentulus hyleus Szeptycki, 1993
- Grammodes Guenée, 1852
- Grammodes stolida (Fabricius, 1775)
- Granonchulus schulzi (Meyl, 1955)
- Graphidium strigosum (Dujardin, 1845)
- Graptoleberis testudinaria (Fischer, 1848)
- Grypocentrus cinctellus Ruthe, 1855
- Grypocoris (Douglas & Scott, 1868)
- Grypocoris sexguttatus (Fabricius, 1777)
- Gyalocephalus Looss, 1900
- Gyalocephalus capitatus Looss, 1900
- Gymnancyla hornigii (Lederer, 1852)
- Gymnochiromyia inermis (Collin, 1933)
- Gymnochiromyia mihalyii Soós, 1979
- Gymnolaelaps laevis (Michael, 1891)
- Gymnomus amplicornis (Czerny, 1924)
- Gymnomus caesius (Meigen, 1830)
- Gymnopternus Loew, 1857
- Gynaephora Hübner, 1822
- Gyraulus rossmaessleri (Auerswald, 1852)
- Gyrophaena boleti (Linnaeus, 1758)
- Habronema Diesing, 1861
- Habronema microstoma (Schneider, 1886)
- Habronema muscae (Carter, 1861)
- Hadrodactylus gracilis (Stephens, 1835)
- Hadrodactylus spiraculator Idar, 1979
- Haemogamasus arvicolarum Berlese, 1920
- Haemogamasus hirsutus Berlese, 1889
- Haemogamasus nidi Michael, 1892
- Haemogamasus pontiger (Berlese, 1904)
- Haemonchus contortus (Rudolphi, 1803)
- Haemonchus placei (Place, 1893)
- Haemopis Savigny, 1822
- Haemopis sanguisuga (Linnaeus, 1758)
- Halacaroidea
- Halarachne Allman, 1847
- Halarachne halichoeri Allman, 1847
- Halarachnidae
- Halicephalobus Timm, 1956
- Halicephalobus gingivalis (Stefanski, 1954)
- Halidamia affinis (Fallén, 1807)
- Halyomorpha Mayr, 1864
- Halyomorpha halys (Stål, 1855)
- Hanseniella Bagnall, 1913
- Hanseniella caldaria (Hansen, 1903)
- Hanseniella nivea (Scopoli, 1763)
- Haplophthalmus danicus Budde-Lund, 1880
- Haplophthalmus mengii (Zaddach, 1844)
- Haplophthalmus montivagus Verhoeff, 1941
- Harpactea rubicunda (Koch, 1838)
- Harpiphorus lepidus (Klug, 1818)
- Harpyrhynchidae
- Hauptmannia brevicollis Oudemans, 1910
- Heimnema Chabaud, Brygoo & Richard, 1964
- Heimnema lari (Yamaguti, 1935)
- Helicoconis lutea (Wallengren, 1871)
- Helicotylenchus canadensis Waseem, 1961
- Helicotylenchus coomansi Ali & Loof, 1975
- Helicotylenchus digonicus Perry, 1959
- Helicotylenchus pseudorobustus (Steiner, 1914)
- Heligmonellidae
- Heligmosomidae
- Heligmosomoides Hall, 1916
- Heligmosomoides polygyrus (Dujardin, 1845)
- Heliophanus tribulosus Simon, 1868
- Helisoma Swainson, 1840
- Hellula Guenée, 1854
- Hellula undalis (Fabricius, 1781)
- Helobdella R. Blanchard, 1896
- Helodrilus Hoffmeister, 1845
- Helodrilus oculatus Hoffmeister, 1845
- Helorus anomalipes Panzer, 1798
- Helorus nigripes Foerster, 1856
- Helorus striolatus Cameron, 1906
- Hemerobius atrifrons McLachlan, 1868
- Hemerobius contumax Tjeder, 1932
- Hemerobius fenestratus Tjeder, 1932
- Hemerobius humulinus Linnaeus, 1758
- Hemerobius lutescens Fabricius, 1793
- Hemerobius marginatus Stephens, 1836
- Hemerobius micans Olivier, 1792
- Hemerobius nitidulus Fabricius, 1777
- Hemerobius perelegans Stephens, 1836
- Hemerobius pini Stephens, 1836
- Hemerobius simulans Walker, 1853
- Hemerobius stigma Stephens, 1836
- Hemichroa australis (Serville, 1823)
- Hemichroa crocea (Geoffroy, 1785)
- Hemiclepsis Vejdovsky, 1884
- Hemicriconemoides pseudobrachyurus De Grisse, 1964
- Hemicycliophora conida Thorne, 1955
- Hemicycliophora epicharoides Loof, 1969
- Hemicycliophora macristhmus Loof, 1968
- Hemicycliophora nucleata Loof, 1968
- Hemicycliophora robusta Loof, 1968
- Hemicycliophora thornei Goodey, 1963
- Hemicycliophora triangulum Loof, 1968
- Hemicycliophora typica De Man, 1921
- Hemipenthes maura (Linnaeus, 1758)
- Hemipenthes velutina (Meigen, 1820)
- Henia vesuviana (Newport, 1845)
- Henschia Lethierry, 1892
- Heptamelus ochroleucus (Stephens, 1835)
- Hercostomus pilifer (Loew, 1859)
- Hermannia scabra (C. L. Koch, 1879)
- Heterakidae
- Heterakis Dujardin, 1845
- Heterakis dispar (Schrank, 1790)
- Heterakis gallinarum (Schrank, 1788)
- Heterakis isolonche von Linstow, 1906
- Heterakis spumosa Schneider, 1866
- Heterarthrus fiora Liston, 2019
- Heterarthrus microcephalus (Klug, 1818)
- Heterarthrus nemoratus (Fallén, 1808)
- Heterarthrus ochropoda (Klug, 1818)
- Heterarthrus vagans (Fallén, 1808)
- Heterocephalobus elongatus (De Man, 1880)
- Heterocephalobus filiformis (De Man, 1880)
- Heterocephalobus longicaudatus (Bütschli, 1873)
- Heterodera arenaria Cooper, 1955
- Heterodera betae Wouts, Rumpenhorst & Sturhan, 2001
- Heterodera bifenestra Cooper, 1965
- Heterodera carotae Jones, 1950
- Heterodera cruciferae Franklin, 1945
- Heterodera daverti Wouts & Sturhan, 1978
- Heterodera goettingiana Liebscher, 1892
- Heterodera hordecalis Andersson, 1975
- Heterodera humuli Filipjev, 1934
- Heterodera mani Mathews, 1971
- Heterodera rosii Duggan & Brennan, 1966
- Heterodera sacchari Luc & Merny, 1963
- Heterodera spinicaudata Wouts & al., 1995
- Heterodera trifolii Goffart, 1932
- Heterodera urticae Cooper, 1955
- Heterodera ustinovi Kirjanova, 1969
- Heteromeringia Czerny, 1903
- Heteromeringia nigrimana (Loew, 1864)
- Heterorhabditis megidis Poinar, Jackson & Klein, 1988
- Heterostylodes nominabilis (Collin, 1947)
- Heterostylodes pilifera (Zetterstedt, 1845)
- Heterotrioza chenopodii (Reuter, 1876)
- Heteroxynematidae
- Hexatylus viviparus Goodey, 1926
- Hexomyza simplex (Loew, 1869)
- Hidryta Förster, 1869
- Hidryta fusiventris (Thomson, 1873)
- Hilara cantabrica Strobl, 1899
- Hilara quadrifasciata Chvala, 2002
- Hirschmanniella gracilis (De Man, 1880)
- Hirschmanniella loofi Sher, 1968
- Hirudo Linnaeus, 1757
- Histopona Thorell , 1869
- Holcogaster Fieber, 1860
- Holcogaster fibulata (Germar, 1831)
- Holoparamecus caularum Aube, 1843
- Holopedium Zaddach, 1855
- Holopedium gibberum Zaddach, 1855
- Homalocephala Zetterstedt, 1838
- Homalocephala biumbrata (Wahlberg, 1838)
- Homoneura consobrina (Zetterstedt, 1847)
- Homoneura interstincta (Fallen, 1820)
- Homoneura mediospinosa Merz, 2003
- Homoneura thalhammeri Papp, 1978
- Hoplocampa alpina (Zetterstedt, 1838)
- Hoplocampa ariae Benson, 1933
- Hoplocampa brevis (Klug, 1816)
- Hoplocampa chrysorrhoea (Klug, 1816)
- Hoplocampa crataegi (Klug, 1816)
- Hoplocampa flava (Linnaeus, 1761)
- Hoplocampa fulvicornis (Panzer, 1801)
- Hoplocampa minuta (Christ, 1791)
- Hoplocampa pectoralis Thomson, 1871
- Hoplocampa plagiata (Klug, 1816)
- Hoplocampa testudinea (Klug, 1816)
- Hoplolabis subalpina (Bangerter, 1947)
- Hoplophthiracarus vanderhammeni Niedbala, 1991
- Hoplotylus femina s'Jacob, 1960
- Horisme radicaria (de La Harpe, 1855)
- Huitfeldtia Thor, 1898
- Huitfeldtia rectipes Thor, 1898
- Hydaphias mosana Hille Ris Lambers, 1956
- Hydrachna aspratilis Koenike, 1897
- Hydrachna crassipalpis Piersig, 1897
- Hydrachna regulifera Koenike, 1897
- Hydrachnoidea
- Hydrophorus albiceps Frey, 1915
- Hydroporus longicornis Sharp, 1871
- Hydrosmittia Ferrington & Sæther, 2011
- Hydryphantes abnormis Koenike, 1908
- Hydryphantoidea
- Hygrobates norvegicus (Thor, 1897)
- Hygrobatoidea
- Hylaeus sinuatus (Schenck, 1853)
- Hyloniscus riparius (Koch, 1838)
- Hyostrongylus rubidus (Hassal & Stiles, 1892)
- Hypena obsitalis (Hübner, 1813)
- Hyperlaelaps Zachvatkin, 1948
- Hyperlaelaps amphibia Zachvatkin, 1948
- Hyperlaelaps microti (Ewing, 1933)
- Hyperomyzus lampsanae (Börner, 1932)
- Hyperomyzus rhinanthi (Schouteden, 1903)
- Hypochrysa elegans (Burgmeister, 1839)
- Hyposoter clausus (Brischke, 1880)
- Hysterothylacium Ward & Magath, 1916
- Hysterothylacium aduncum (Rudolphi, 1802)
- Hysterothylacium gadi (Müller, 1776)
- Ibidomegninia Mironov, 1990
- Ibisia Rondani, 1856
- Ibisia marginata (Fabricius, 1781)
- Ichneumon stramentor Rasnitsyn, 1981
- Icius hamatus (C.L. Koch, 1846)
- Icosiella Seurat, 1917
- Icosiella neglecta (Diesing, 1851)
- Idiasta dichrocera Konigsmann, 1960
- Idiasta paramaritima Konigsmann, 1960
- Idiopterus nephrelepidis Davis, 1909
- Idiotypa maritima (Haliday, 1833)
- Illinoia azaleae (Mason, 1925)
- Illinoia liriodendri (Monell, 1879)
- Illinoia rhododendri (Wilson, 1918)
- Ilyocryptus acutifrons Sars, 1862
- Ilyocryptus agilis Kurz, 1878
- Ilyocryptus cuneatus Štifter, 1988
- Ilyocryptus silvaeducensis Romijn, 1919
- Ilyocryptus sordidus (Liévin, 1848)
- Ilyocryptus spinosus Štifter, 1988
- Impatientinum asiaticum Nevsky, 1929
- Impatientinum balsamines (Kaltenbach, 1862)
- Ingrassia velata (Mégnin in Robin & Mégnin, 1877)
- Inostemma boscii (Jurine, 1807)
- Inostemma lycon Walker, 1835
- Inostemma melicerta Walker, 1835
- Inostemma piricola (Kieffer, 1906)
- Inostemma reticulatum (Szelenyi, 1938)
- Iphitrachelus gracilis Masner, 1957
- Iphitrachelus lar Haliday, 1835
- Ironus macramphis Schuurmans Stekhoven & Teunissen, 1938
- Ischiolepta denticulata (Meigen, 1830)
- Ischiolepta scabricula (Haliday, 1836)
- Ischnocera
- Ischnura elegans (Vander Linden, 1820)
- Ischnura pumilio (Charpentier, 1825)
- Ismarus dorsiger Haliday, 1831
- Ismarus flavicornis (Thomson, 1859)
- Ismarus halidayi Foerster, 1850
- Ismarus rugulosus Foerster, 1850
- Isocybus pallidicornis Thomson, 1859
- Isocybus strigosus Thomson, 1859
- Isocybus trochanteratus Thomson, 1859
- Isogenus nubecula Newman, 1833
- Isolaimium multistriatum Hogewind & Heyns, 1967
- Isoperla grammatica (Poda, 1761)
- Isoperla obscura (Zetterstedt, 1840)
- Isoptena serricornis (Pictet, 1841)
- Isostasius Foerster, 1856
- Isostasius punctiger (Nees, 1834)
- Isotomiella hygrophila Sterzyńska & Kapruś, 2001
- Isotomodes armatus Naglitsch, 1962
- Isotomurus gallicus Carapelli, Frati, Fanciulli & Dallai, 2001
- Ixodoidea
- Iziphya bufo (Walker, 1848)
- Jacksonia papillata Theobald, 1923
- Janus compressus (Fabricius, 1793)
- Janus cynosbati (Linnaeus, 1758)
- Janus luteipes (Lepeletier, 1823)
- Japananus Ball, 1931
- Japananus hyalinus (Osborn, 1900)
- Japygidae
- Jassargus pseudocellaris (Flor, 1861)
- Jassidaeus Fieber, 1866
- Jassidaeus lugubris (Signoret, 1865)
- Javesella salina (Haupt, 1924)
- Javesella stali (Metcalf, 1943)
- Johnstoniana errans (Johnston, 1852)
- Johnstoniana rapax Wendt & Eggers, 1996
- Joubertophyllodes Atyeo & Gaud, 1971
- Julus scandinavius Latzel, 1884
- Kageronia Matsumura, 1931
- Kageronia fuscogrisea (Retzius, 1783)
- Kageronia orbiticola Kluge, 1986
- Kathlaniidae
- Kelerinirmus fulvus (Giebel, 1874)
- Kelisia irregulata Haupt, 1935
- Kelisia monoceros Ribaut, 1934
- Kirbya Robineau-Desvoidy, 1830
- Kirbya moerens (Meigen, 1830)
- Kleidotoma atra Dettmer, 1926
- Kleidotoma bicolor (Giraud, 1860)
- Kleidotoma brevicatillis Dettmer, 1926
- Kleidotoma dolichocera Thomson, 1877
- Kleidotoma filicornis Cameron, 1889
- Kleidotoma formicaria Kieffer, 1904
- Kleidotoma fusca Dettmer, 1926
- Kleidotoma hexapla Dettmer, 1926
- Kleidotoma laevigata Dettmer, 1926
- Kleidotoma marshalli Cameron, 1889
- Kleidotoma nigra (Hartig, 1840)
- Kleidotoma obliqua Dettmer, 1926
- Kleidotoma piceicornis Dettmer, 1926
- Kleidotoma pilosalis Weld, 1951
- Kleidotoma psiloides Westwood, 1833
- Kleidotoma subintegra Kieffer, 1917
- Kochinema longum Argo & Van den Berg, 1971
- Koerneria pararmata (Schneider, 1938)
- Kurzia latissima Kurz, 1875
- Kybos strigilifer (Ossiannilsson, 1941)
- Labolips Förster, 1856
- Labolips innupta Haliday, 1857
- Lacerta viridis (Laurenti, 1768)
- Lachnus roboris (Linnaeus, 1758)
- Lacinius horridus (Panzer, 1794)
- Laelaps agilis Koch, 1836
- Laelaps hilaris Koch, 1836
- Laelaps muris (Ljungh, 1799)
- Laemophloeus kraussi Ganglbauer, 1897
- Laevides laevis (Thorne, 1939)
- Laevides loofi Heyns, 1968
- Laimaphelenchus pannocaudus Massey, 1966
- Laimaphelenchus penardi (Steiner, 1914)
- Laimaphelenchus pini Baujard, 1981
- Laimydorus bongersi Loof, 1996
- Laimydorus constrictus Loof, 1996
- Laimydorus filiformis (Bastian, 1865)
- Laimydorus flevensis Loof, 1996
- Laimydorus parabastiani (Paetzold, 1958)
- Laingia psammae Theobald, 1922
- Laminamichaelia Uusitalo, 2010
- Laminamichaelia setigera (Berlese, 1904)
- Laminosioptidae
- Lamyctes coeculus (Brölemann, 1889)
- Lamyctes emarginatus (Newport, 1844)
- Laronyssus marinus (Trouessart, 1886)
- Larsia Fittkau, 1962
- Larsia curticalcar (Kieffer, 1918)
- Lasioglossum glabriusculum (Morawitz, 1853)
- Lasioptera eryngii (Vallot, 1829)
- Lathonura rectirostris (Müller, 1776)
- Lathriopyga Caroli, 1910
- Lathriopyga longiseta (Caroli, 1910)
- Latona setifera (Müller, 1776)
- Latrodectus geometricus Koch, 1941
- Lauritrioza alacris (Flor, 1861)
- Lebertia cognata Koenike, 1902
- Lebertia glabra Thor, 1897
- Lebertia holsatica Viets, 1920
- Lebertia longiseta Bader, 1955
- Lebertia oblonga Koenike, 1911
- Lebertioidea
- Leiobunum limbatum Koch, 1861
- Leiobunum religiosum Simon, 1879
- Leiobunum rupestre (Herbst, 1799)
- Lelenchus leptosoma (De Man, 1880)
- Lenonchium denticaudatum (Imamura, 1931)
- Leopoldius calceatus (Rondani, 1857)
- Leopoldius diadematus Rondani, 1845
- Lepidopteraincertissedoidea
- Lepidurus apus (Linnaeus, 1758)
- Leptacis tipulae (Kirby, 1798)
- Leptocerus lusitanicus (McLachlan, 1884)
- Leptodora kindtii (Focke, 1844)
- Leptoiulus belgicus (Latzel, 1884)
- Leptoiulus kervillei (Brölemann, 1896)
- Leptoiulus proximus (Némec, 1896)
- Leptolaimus papilliger De Man, 1876
- Leptolaimus setiger Schuurmans Stekhoven & De Coninck, 1933
- Leptonchus granulosus Cobb, 1920
- Leptopilina australis (Belizin, 1966)
- Leptopilina clavipes (Hartig, 1841)
- Leptopilina longipes (Hartig, 1841)
- Leptosciarella fuscipalpa (Mohrig & Mamaev, 1979)
- Leptosciarella holotricha Mohrig & Menzel, 1997
- Leptosciarella scutellata (Staeger, 1840)
- Leptosciarella subpilosa (Edwards, 1925)
- Leptosphyra Hull, 1934
- Leptotrombidium russicum (Oudemans, 1902)
- Leptus molochinus (C. L. Koch, 1837)
- Lestes barbarus (Fabricius, 1798)
- Lestes dryas Kirby, 1890
- Lestes sponsa (Hansemann, 1823)
- Lestes virens (Charpentier, 1825)
- Leucochloridiidae
- Leucochloridium Carus, 1835
- Leucorrhinia albifrons (Burmeister, 1839)
- Leucorrhinia caudalis (Charpentier, 1840)
- Leucorrhinia dubia (Vander Linden, 1825)
- Leucorrhinia pectoralis (Charpentier, 1825)
- Leucorrhinia rubicunda (Linnaeus, 1758)
- Leucospis dorsigera Fabricius, 1775
- Leuctra fusca (Linnaeus, 1758)
- Leuctra hippopus Kempny, 1898
- Leydigia acanthocercoides (Fischer, 1854)
- Leydigia leydigi (Schoedler, 1862)
- Libellula depressa Linnaeus, 1758
- Libellula fulva Müller, 1764
- Libellula quadrimaculata Linnaeus, 1758
- Lienhardiella Mockford, 2000
- Lienhardiella dahli (Badonnel, 1963)
- Ligia oceanica (Linnaeus, 1767)
- Ligidium hypnorum (Cuvier, 1792)
- Liguropia Haupt, 1930
- Liguropia juniperi (Lethierry, 1876)
- Limnadia lenticularis (Linnaeus, 1761)
- Limnephilus borealis (Zetterstedt, 1840)
- Limnephilus coenosus Curtis, 1834
- Limnohalacarus mauritzi Romijn & Viets, 1924
- Limnosida frontosa Sars, 1862
- Limnozetes sphagni (Michael, 1880)
- Limotettix atricapillus (Boheman, 1845)
- Lindbergina Dlabola, 1958
- Lindbergina aurovittata (Douglas, 1875)
- Linosiphon galiophagum (Wimshurst, 1923)
- Liochthonius neglectus Moritz, 1976
- Liposcelis bostrichophila Badonnel, 1931
- Liposcelis pearmani Lienhard, 1990
- Liposthenes Forster, 1869
- Liposthenes glechomae (Linnaeus, 1758)
- Liriomyza centaureae Hering, 1927
- Liriomyza demeijerei Hering, 1930
- Liriomyza infuscata Hering, 1926
- Liriomyza pascuum (Meigen, 1838)
- Liriomyza phryne Hendel, 1931
- Liriomyza pisivora Hering, 1954
- Liriomyza sativae Blanchard, 1938
- Liriomyza xanthocera (Czerny in Czerny & Strobl, 1909)
- Lissonota digestor (Thunberg, 1824)
- Lissonota picticoxis Schmiedeknecht, 1900
- Listrophoridae
- Litemixia Asche, 1980
- Litemixia pulchripennis Asche, 1980
- Lithobius aeruginosus Koch, 1862
- Lithobius agilis Koch, 1847
- Lithobius borealis Meinert, 1868
- Lithobius calcaratus Koch, 1844
- Lithobius crassipes Koch, 1862
- Lithobius curtipes Koch, 1847
- Lithobius dentatus Koch, 1844
- Lithobius erythrocephalus Koch, 1847
- Lithobius forficatus (Linnaeus, 1758)
- Lithobius lapidicola Meinert, 1872
- Lithobius lusitanus Verhoeff, 1925
- Lithobius lusitanus subsp. valesiacus Verhoeff, 1935
- Lithobius macilentus Koch, 1862
- Lithobius melanops Newport, 1845
- Lithobius microps Meinert, 1868
- Lithobius muticus Koch, 1847
- Lithobius pelidnus Haase, 1880
- Lithobius piceus Koch, 1862
- Lithobius pilicornis Newport, 1844
- Lithobius subtilis Latzel, 1880
- Lithobius tenebrosus Meinert, 1872
- Lithobius tricuspis Meinert, 1872
- Lithotanytarsus Thienemann 1933
- Lithotanytarsus emarginatus (Goetghebuer, 1933)
- Livia crefeldensis Mink, 1855
- Livia junci (Schrank, 1789)
- Livia limbata (Waga, 1842)
- Livilla Curtis, 1836
- Livilla ulicis Curtis, 1836
- Lixus filiformis (Fabricius, 1781)
- Lomatia Meigen, 1822
- Lomatia lateralis (Meigen, 1820)
- Lonchaea nitidissima Kovalev, 1978
- Lonchidia nitens Dettmer, 1924
- Longicaudus dunlopi Hille Ris Lambers, 1965
- Longidorella macramphis (Altherr, 1950)
- Longidorella microdora (De Man, 1880)
- Longidorella parva Thorne, 1939
- Longidorus attenuatus Hooper, 1961
- Longidorus caespiticola Hooper, 1961
- Longidorus cylindricaudatus Kozlowska & Seinhorst, 1979
- Longidorus dunensis Brinkman, Loof & Barbez, 1987
- Longidorus elongatus (De Man, 1876)
- Longidorus goodeyi Hooper, 1961
- Longidorus intermedius Kozlowska & Seinhorst, 1979
- Longidorus kuiperi Brinkman, Loof & Barbez, 1987
- Longidorus leptocephalus Hooper, 1961
- Longidorus macrosoma Hooper, 1961
- Longidorus profundorum Hooper, 1966
- Longidorus pseudoelongatus Altherr, 1976
- Longidorus seinhorsti Peneva, Loof & Brown, 1998
- Longidorus vineacola Sturhan & Weischer, 1964
- Loofia thienemanni (Schneider, 1925)
- Lordiphosa hexasticha (Papp, 1971)
- Lorryia brevicula (Koch, 1838)
- Lorryia concinna (Oudemans, 1929)
- Lorryia cruciata (Koch, 1838)
- Lorryia evansi Baker, 1968
- Lorryia reticulata (Oudemans, 1928)
- Lotobia Lioy, 1864
- Lycoriella inflata (Winnertz, 1867)
- Lycoriella lundstromi (Frey, 1948)
- Lycoriella venosa (Staeger, 1840)
- Lycoriella weberi Heller & Menzel, 2013
- Lyprauta Edwards, 1929
- Lyteba Thomson, 1859
- Lyteba bisulca (Nees, 1834)
- Lytogaster Becker, 1896
- Lytogaster abdominalis (Stenhammar, 1844)
- Machuella bilineata Weigmann, 1976
- Mackenziella Hammer, 1953
- Macrocheles punctoscutatus Evans & Browning, 1956
- Macrodiprion nemoralis (Enslin, 1917)
- Macronychus Müller, 1806
- Macronychus quadrituberculatus Müller, 1806
- Macrophya albicincta (Schrank, 1776)
- Macrophya alboannulata Costa, 1859
- Macrophya annulata (Geoffroy, 1785)
- Macrophya blanda (Fabricius, 1775)
- Macrophya carinthiaca (Klug, 1817)
- Macrophya diversipes (Schrank, 1782)
- Macrophya duodecimpunctata (Linnaeus, 1758)
- Macrophya erythrocnema Costa, 1859
- Macrophya militaris (Klug, 1817)
- Macrophya montana (Scopoli, 1763)
- Macrophya pallidilabris (Costa, 1890)
- Macrophya postica (Brullé, 1832)
- Macrophya punctumalbum (Linnaeus, 1767)
- Macrophya recognata Zombori, 1979
- Macrophya ribis (Schrank, 1781)
- Macrophya rufipes (Linnaeus, 1758)
- Macrophya sanguinolenta (Gmelin, 1790)
- Macrophya teutona (Panzer, 1799)
- Macrosiphoniella abrotani (Walker, 1852)
- Macrosiphoniella absinthii (Linnaeus, 1758)
- Macrosiphoniella asteris (Walker, 1849)
- Macrosiphoniella leucanthemi (Ferrari, 1872)
- Macrosiphoniella linariae (Koch, 1855)
- Macrosiphoniella oblonga (Mordvilko, 1901)
- Macrosiphoniella ptarmicae Hille Ris Lambers, 1956
- Macrosiphoniella sejuncta (Walker, 1848)
- Macrosiphoniella subterranea (Koch, 1855)
- Macrosiphum euphorbiae (Thomas, 1878)
- Macrosiphum gei (Koch, 1855)
- Macrosiphum hellebori Theobald & Walton, 1923
- Macrosiphum rosae (Linnaeus, 1758)
- Macrosternodesmus palicola Brölemann, 1908
- Macrothrix hirsuticornis Norman & Brady, 1867
- Macrothrix laticornis (Jurine, 1820)
- Macrothrix rosea (Jurine, 1820)
- Macrotrophurus arbusticola Loof, 1958
- Malenchus acarayensis Andrássy, 1968
- Malenchus andrassyi Merny, 1970
- Malenchus bryophilus (Steiner, 1914)
- Mantis Linnaeus, 1758
- Mantis religiosa (Linnaeus, 1758)
- Marthamea selysii (Pictet, 1841)
- Mastophorus Diesing, 1853
- Mastophorus muris (Gmelin, 1790)
- Medioppia subpectinata (Oudemans, 1900)
- Meessiinae
- Megafenestra aurita (Fischer, 1849)
- Megalobatrachonema Yamaguti, 1941
- Megalobatrachonema terdentatum (von Linstow, 1890)
- Megalomus hirtus (Linnaeus, 1761)
- Megalopelma Enderlein, 1911
- Megalopelma nigroclavatum (Strobl, 1910)
- Megaphyllum projectum Verhoeff, 1894
- Megarhyssa perlata Christ, 1791
- Megarhyssa superba (Schrank, 1781)
- Megaselia annulipes (Schmitz, 1921)
- Megninia Berlese, 1883
- Megourella purpurea Hille Ris Lambers, 1949
- Megourella tribulis (Walker, 1849)
- Melanagromyza eupatorii Spencer, 1957
- Melanagromyza pubescens Hendel, 1923
- Melanaphis luzulella (Hille Ris Lambers, 1947)
- Melangyna lucifera Nielsen, 1980
- Melanips alienus Giraud, 1860
- Melanips sylvanus Giraud, 1860
- Melanosoma Robineau-Devoidy, 1853
- Melanosoma rubripes Villeneuve, 1909
- Melogona gallica (Latzel, 1884)
- Melogona voigtii (Verhoeff, 1899)
- Meloidogyne ardenensis De Santos, 1968
- Meloidogyne duytsi Karssen & al., 1998
- Meloidogyne enterolobii Yang & Eisenback, 1983
- Meloidogyne fallax Karssen, 1996
- Meloidogyne graminicola Golden & Birchfield, 1965
- Meloidogyne graminis (Sledge & Golden, 1964)
- Meloidogyne hapla Chitwood, 1949
- Meloidogyne incognita (Kofoid & White, 1919)
- Meloidogyne javanica (Treub, 1885)
- Meloidogyne maritima Jepson, 1987
- Meloidogyne naasi Franklin, 1965
- Menacanthus eurysternus subsp. mutabilis Blagoveshtchensky, 1940
- Meoneura atoma Papp, 1981
- Meoneura triangularis Collin, 1930
- Merlinius brevidens (Allen, 1955)
- Merlinius joctus (Thorne, 1949)
- Merlinius microdorus (Geraert, 1966)
- Merlinius nanus (Allen, 1955)
- Merlinius nothus (Allen, 1955)
- Merlinius processus Siddiqi, 1979
- Meroplius fukuharai (Iwasa, 1984)
- Mesocoelopus collaris Mulsant & Rey, 1864
- Mesocriconema crenatum (Loof, 1964)
- Mesocriconema curvatum (Raski, 1952)
- Mesocriconema dherdei (De Grisse, 1967)
- Mesocriconema involutum (Loof, 1987)
- Mesocriconema irregulare (De Grisse, 1964)
- Mesocriconema kirjanovae (Andrássy, 1965)
- Mesocriconema pseudosolivagum (De Grisse, 1964)
- Mesocriconema raskiense (De Grisse, 1964)
- Mesocriconema rotundicaudatum (Loof, 1964)
- Mesocriconema rusticum (Micoletzky, 1915)
- Mesocriconema solivagum (Andrássy, 1962)
- Mesocriconema sphaerocephalum (Taylor, 1936)
- Mesocriconema vadense (Loof, 1964)
- Mesocriconema xenoplax (Raski, 1952)
- Mesocricotopus Brundin, 1956
- Mesocricotopus thienemanni (Goetghebuer, 1940)
- Mesodorylaimus aberrans Loof, 1969
- Mesodorylaimus bastiani (Bütschli, 1873)
- Mesodorylaimus centrocercus (De Man, 1880)
- Mesodorylaimus litoralis Loof, 1969
- Mesodorylaimus meyli (Andrássy, 1958)
- Mesodorylaimus spengelii (De Man, 1912)
- Mesodorylaimus subtiliformis (Andrássy, 1959)
- Mesoneura opaca (Fabricius, 1775)
- Mesophylax McLachlan, 1882
- Mesophylax impunctatus McLachlan, 1884
- Mesorhabditis belari (Nigon, 1949)
- Mesorhabditis spiculigera (Steiner, 1936)
- Mesorhabditis ultima (Körner, 1953)
- Metaclisis Foerster, 1856
- Metajapyx Silvestri, 1932
- Metajapyx leruthi Silvestri, 1949
- Metallus albipes (Cameron, 1875)
- Metallus lanceolatus (Thomson, 1870)
- Metallus pumilus (Klug, 1816)
- Metamphidelus brzeskii Clausi & Vinciguerra, 1995
- Metamphidelus winiszewskae Clausi & Vinciguerra, 1995
- Metaphycus hirtipennis (Mercet, 1921)
- Metaphycus insidiosus (Mercet, 1921)
- Metaporcelaimus labiatus (De Man, 1880)
- Metaporcelaimus simplex (Thorne & Swanger, 1936)
- Metastrongylidae
- Metastrongylus Molin, 1861
- Metastrongylus apri (Gmelin, 1790)
- Metastrongylus confusus Jansen, 1964
- Metastrongylus pudendotectus Wostokow, 1905
- Metastrongylus salmi Gedoelst, 1923
- Metatrichoniscoides leydigi (Weber, 1880)
- Metaxonchium coronatum (De Man, 1906)
- Metopeurum fuscoviride Stroyan, 1950
- Metopina Macquart, 1835
- Metopolophium albidum Hille Ris Lambers, 1947
- Metopolophium frisicum Hille Ris Lambers, 1947
- Metopolophium tenerum Hille Ris Lambers, 1947
- Metopomyza scutellata (Fallen, 1823)
- Michaelia heteropus (Michael, 1881)
- Miconchus studeri (Steiner, 1914)
- Micranurida balta Fjllberg, 1998
- Micrasema McLachlan, 1876
- Micrasema minimum McLachlan, 1876
- Microdiprion pallipes (Fallén, 1808)
- Microdorylaimus miser (Thorne & Swanger, 1936)
- Microdorylaimus modestus (Altherr, 1952)
- Microdorylaimus parvus (De Man, 1880)
- Microlaimus globiceps De Man, 1880
- Micrommata ligurina (Koch, 1845)
- Micromorphus claripennis (Strobl, 1899)
- Micromus angulatus (Stephens, 1836)
- Micromus paganus (Linnaeus, 1767)
- Micromus variegatus (Fabricius, 1793)
- Micronectidae
- Microon Alonso-Zarazaga, 1989
- Microon sahlbergi (C.R. Sahlberg, 1835)
- Micropsectra klinki Stur & Ekrem, 2006
- Micropsectra nana (Meigen, 1818)
- Micropsectra styriaca Reiss, 1969
- Microscolex Rosa, 1887
- Microscolex phosphoreus (Duges, 1837)
- Microsiphum millefolii Wahlgren, 1940
- Microtendipes rydalensis (Edwards, 1929)
- Microterys Thomson, 1876
- Microterys seyon Guerrieri, 1996
- Microtritia minima (Berlese, 1904)
- Microtrombidium pusillum (Hermann, 1804)
- Miculenchus salvus (Andrássy, 1959)
- Miktoniscus patiencei Vandel, 1946
- Minilimosina bicuspis Rohacek, 1993
- Minilimosina gemella Rohacek, 1983
- Minilimosina parvula (Stenhammar, 1855)
- Mirococcopsis Borchsenius, 1948
- Mischoserphus Townes, 1981
- Mischoserphus arcuator (Stelfox, 1950)
- Mjoberginirmus aethereus (Giebel, 1874)
- Mjoberginirmus aethereus subsp. klatti (Timmermann, 1954)
- Moina brachiata (Jurine, 1820)
- Moina macrocopa (Straus, 1819)
- Moina micrura Kurz, 1875
- Moina weismanni Ishikawa, 1896
- Molineus Cameron, 1923
- Molineus patens (Dujardin, 1845)
- Molinostrongylus Skarbilovitch, 1934
- Molinostrongylus skrjabini Skarbilovitch, 1934
- Monaphis Walker, 1870
- Monaphis antennata (Kaltenbach, 1843)
- Monardis plana (Klug, 1817)
- Monhystera paludicola De Man, 1881
- Monhystera riemanni Jacobs & Heyns, 1987
- Monhystrella bulbifera (De Man, 1880)
- Monhystrella macrura (De Man, 1880)
- Monhystrella microphthalma (De Man, 1880)
- Monobella Cassagnau, 1979
- Monobella grassei (Denis, 1923)
- Monoblastus marginellus (Gravenhorst, 1829)
- Monochroa ferrea (Frey, 1870)
- Monoctenus juniperi (Linnaeus, 1758)
- Monoctenus obscuratus (Hartig, 1837)
- Monodontomerus aeneus (Fonscolombe, 1832)
- Monojoubertia hemiphylla (Megnin in Robin & Megnin, 1877)
- Mononchoides colobocercus (Andrássy, 1964)
- Mononchoides elegans (Weingärtner, 1955)
- Mononchoides striatus (Bütschli, 1876)
- Mononchus aquaticus Coetzee, 1968
- Mononchus niddensis Skwarra, 1921
- Mononchus superbus Mulvey, 1928
- Monophadnoides rubi (Harris, 1845)
- Monophadnoides ruficruris (Brullé, 1832)
- Monophadnus pallescens (Gmelin, 1790)
- Monophadnus spinolae (Klug, 1816)
- Monospilus dispar Sars, 1862
- Monostegia abdominalis (Fabricius, 1798)
- Monostegia nigra (Konow, 1896)
- Monsoma pulveratum (Retzius, 1783)
- Montchadskiana buchholzi (Canestrini, 1878)
- Montescardia Amsel, 1952
- Montescardia tessulatellus (Zeller, 1846)
- Morasia postmontana Loof, 1970
- Mucrosomia Bagnall, 1949
- Mucrosomia bipartita (Rusek, 1996)
- Muellerius Cameron, 1927
- Muellerius capillaris (Mueller, 1889)
- Multioppia Hammer, 1961
- Murchieona Gates, 1978
- Murchieona minuscula (Rosa, 1905)
- Mycetophagus fulvicollis Fabricius, 1793
- Mycetophila abiecta (Lastovka, 1963)
- Mycetophila uninotata Zetterstedt, 1852
- Mycogona germanica (Verhoeff, 1892)
- Mylonchulus incurvus (Cobb, 1917)
- Mylonchulus inflatus Loof, 1993
- Mylonchulus rotundicaudatus (Skwarra, 1921)
- Mylonchulus sexcristatus (Merzheevskaya, 1951)
- Mylonchulus striatus (Thorne, 1924)
- Mylonchulus subtenuis (Cobb, 1917)
- Myobiidae
- Myobioidea
- Myocoptidae
- Myolaimus heterurus Cobb, 1920
- Myopa hirsuta Stuke & Clements, 2008
- Myopa occulta Wiedemann, 1824
- Myopa pellucida Robineau-Desvoidy, 1803
- Myopa picta Panzer, 1798
- Myrmeleon formicarius Linnaeus, 1767
- Myrmica bibikoffi Kutter, 1963
- Mythicomyiidae
- Myzocallis walshii (Monell, 1879)
- Myzodium modestum (Hottes, 1926)
- Myzus persicae subsp. nicotianae Blackman, 1987
- Myzus persicae subsp. persicae Sulzer, 1776
- Nacerdes carniolica (Gistl, 1834)
- Nagelus obscurus (Allen, 1955)
- Nagurus cristatus (Dollfus, 1889)
- Nanna armillata (Zetterstedt, 1846)
- Nanorchestes Topsent & Trouessart, 1890
- Nanorchestes amphibius Topsent & Trouessart, 1890
- Nanorchestes arboriger (Berlese, 1904)
- Napomyza bellidis Griffiths, 1967
- Napomyza hirticornis (Hendel, 1932)
- Napomyza scrophulariae Spencer, 1966
- Natarsia nugax (Walker, 1856)
- Necator Stiles, 1903
- Necator americanus (Stiles, 1902)
- Nehalennia speciosa (Charpentier, 1840)
- Neleges proditor (Gravenhorst, 1829)
- Nelima gothica Lohmander, 1945
- Nemapogon falstriella (Bang-Haas, 1881)
- Nemasoma varicorne Koch, 1847
- Nematinus acuminatus (Thomson, 1871)
- Nematinus bilineatus (Klug, 1819)
- Nematinus fuscipennis (Serville, 1823)
- Nematinus luteus (Panzer, 1805)
- Nematinus steini Blank, 1998
- Nematodirus battus Crofton & Thomas, 1951
- Nematodirus europaeus Jansen, 1972
- Nematodirus filicollis (Rudolphi, 1802)
- Nematodirus helvetianus May, 1920
- Nematodirus roscidus Railliet, 1911
- Nematodirus spathiger (Railliet, 1896)
- Nematoideum Diesing, 1851
- Nematoideum talpae Siebold, 1850
- Nematus bergmanni Dahlbom, 1835
- Nematus bipartitus Serville, 1823
- Nematus brevivalvis Thomson, 1871
- Nematus caeruleocarpus Hartig, 1837
- Nematus dispar Zaddach, 1876
- Nematus fagi Zaddach, 1876
- Nematus fahraei (Thomson, 1862)
- Nematus ferrugineus Förster, 1854
- Nematus flavescens Stephens, 1835
- Nematus fuscomaculatus Förster, 1854
- Nematus hypoxanthus Förster, 1854
- Nematus incompletus Förster, 1854
- Nematus leucotrochus Hartig, 1837
- Nematus lucidus (Panzer, 1801)
- Nematus melanocephalus Hartig, 1837
- Nematus miliaris (Panzer, 1797)
- Nematus monticola Thomson, 1871
- Nematus myosotidis (Fabricius, 1804)
- Nematus nigricornis Serville, 1823
- Nematus olfaciens Benson, 1953
- Nematus oligospilus Förster, 1854
- Nematus papillosus (Retzius, 1783)
- Nematus pavidus Serville, 1823
- Nematus poecilonotus Zaddach, 1876
- Nematus pravus (Konow, 1895)
- Nematus princeps Zaddach, 1876
- Nematus ribesii (Scopoli, 1763)
- Nematus salicis (Linnaeus, 1758)
- Nematus spiraeae Zaddach, 1883
- Nematus stichi (Enslin, 1913)
- Nematus tibialis Newman, 1837
- Nematus vicinus Serville, 1823
- Nematus viridis Stephens, 1835
- Nemopoda speiseri (Duda, 1926)
- Nemoura avicularis Morton, 1894
- Nemoura cambrica Stephens, 1835
- Nemoura cinerea (Retzius, 1783)
- Nemoura dubitans Morton, 1894
- Nemoura erratica Claassen, 1936
- Nemoura flexuosa Aubert, 1949
- Nemoura marginata Pictet, 1836
- Nemoura sciurus Aubert, 1949
- Nemurella pictetii Klapalek, 1900
- Neodiprion sertifer (Geoffroy, 1785)
- Neodiscolaimus dubius Das & al., 1969
- Neodolichorhynchus lamelliferus (De Man, 1880)
- Neodolichorhynchus microphasmis Loof, 1960
- Neoleria maritima (Villeneuve, 1921)
- Neoliochthonius Lee, 1982
- Neophyllobius piniphilus Bolland, 2001
- Neophyllobius vandebundi Bolland, 1991
- Neophyllomyza Melander, 1913
- Neophyllomyza acyglossa (Villeneuve, 1920)
- Neoprotereunetes lapidarius (Oudemans, 1906)
- Neopsilenchus magnidens (Thorne, 1949)
- Neopsilenchus minor (Geraert, 1968)
- Neopterocomma verhoeveni Hille Ris Lambers, 1956
- Neoribates Berlese, 1914
- Neothada cancellata (Thorne, 1941)
- Neothrombium neglectum (Bruyant, 1909)
- Neotrombicula autumnalis (Shaw, 1790)
- Neotrombicula japonica (Tanaka, Kaiwa, Teramura & Kagaya, 1930)
- Nesoselandria morio (Fabricius, 1781)
- Neumania callosa (Koenike, 1895)
- Neurigona abdominalis (Fallen, 1823)
- Neuroterus anthracinus (Curtis, 1838)
- Neurotoma fausta (Klug, 1808)
- Neurotoma mandibularis (Zaddach, 1866)
- Neurotoma nemoralis (Linnaeus, 1758)
- Neurotoma saltuum (Linnaeus, 1758)
- Nezara Amyot & Serville, 1843
- Nezara viridula (Linnaeus, 1758)
- Nigma puella (Simon, 1870)
- Nineta flava (Scopoli, 1763)
- Nineta pallida (Schneider, 1846)
- Nineta vittata (Wesmael, 1841)
- Nopoiulus kochii (Gervais, 1847)
- Nosekiella Rusek, 1974
- Nosekiella danica (Conde, 1947)
- Nothocasis sertata (Hübner, 1817)
- Nothochrysa capitata (Fabricius, 1793)
- Nothochrysa fulviceps (Stephens, 1836)
- Nothrus biciliatus Koch, 1841
- Nygolaimoides borborophilus (De Man, 1876)
- Nygolaimus brachyuris (De Man, 1880)
- Nygolaimus macrobrachyuris Heyns, 1968
- Obesogammarus Stock, 1974
- Obesogammarus obesus (Sars, 1894)
- Ochetostethus Fieber, 1860
- Ochetostethus nanus (Herrich-Schaeffer, 1834)
- Ochetostethus opacus (Scholtz, 1847)
- Ochlodes sylvanus (Esper, 1777)
- Ochthera manicata (Fabricius, 1794)
- Odontolaimus chlorurus De Man, 1880
- Odontomyia annulata (Meigen, 1822)
- Oedalea apicalis Loew, 1859
- Oegoconia novimundi (Busck, 1915)
- Oemopteryx loewii (Albarda, 1889)
- Oesophagodontus Railliet & Henry, 1902
- Oesophagodontus robustus (Giles, 1892)
- Oesophagostomum bifurcum (Creplin, 1849)
- Oesophagostomum cervi Mertz, 1948
- Oesophagostomum dentatum (Rudolphi, 1803)
- Oesophagostomum quadrispinulatum (Marcone, 1901)
- Oesophagostomum radiatum (Rudolphi, 1803)
- Oesophagostomum venulosum (Rudolphi, 1809)
- Ogma cobbi (Micoletzky, 1925)
- Ogma murrayi Southern, 1914
- Olecryptotendipes Zorina, 2007
- Olecryptotendipes macropodus (Lyakhov, 1941)
- Olesicampe praecox (Holmgren, 1860)
- Olios argelasius (Walckenaer, 1805)
- Ollulanus tricuspis Leuckart, 1865
- Ommatoiulus rutilans (Koch, 1847)
- Ommatoiulus sabulosus (Linnaeus, 1758)
- Onchocerca Diesing, 1841
- Onchocerca cervicalis Railliet & Henry, 1910
- Onchocerca flexuosa (Wedl, 1856)
- Onchocerca reticulata Diesing, 1841
- Onchocercidae
- Ondatralaelaps Evans & Till, 1965
- Oniscus asellus Linnaeus, 1758
- Onychiuroides pseudogranulosus (Gisin, 1951)
- Onychogomphus forcipatus (Linnaeus, 1758)
- Ooencyrtus Ashmead, 1900
- Ooencyrtus brunneipes Noyes, 1978
- Ooencyrtus gonoceri Viggiani, 1971
- Opalimosina collini (Richards, 1929)
- Ophiodesmus albonanus (Latzel, 1895)
- Ophiogomphus cecilia (Fourcroy, 1785)
- Ophiomyia beckeri (Hendel, 1923)
- Ophiomyia collini Spencer, 1971
- Ophiomyia cunctata (Hendel, 1920)
- Ophiomyia galii Hering, 1937
- Ophiomyia labiatarum Hering, 1937
- Ophiomyia nasuta (Melander, 1913)
- Ophiomyia orbiculata (Hendel, 1931)
- Ophiomyia ranunculicaulis Hering, 1949
- Ophiomyia vimmeri Černý, 1994
- Ophionyssus saurarum (Oudemans, 1901)
- Ophiosoma Szidat, 1928
- Ophiosoma patagiatum (Creplin, 1846)
- Ophyiulus pilosus (Newport, 1842)
- Opisthodorylaimus sylphoides (Williams, 1959)
- Opius lucidus Szepligeti, 1896
- Opostega spatulella Herrich-Schäffer, 1855
- Orfelia bicolor (Macquart, 1826)
- Orfelia lugubris (Zetterstedt, 1851)
- Orientus DeLong, 1938
- Orientus ishidae (Matsumura, 1902)
- Ornithonyssus bacoti (Hirst, 1913)
- Ornithonyssus sylviarum (Canestrini & Fanzago, 1877)
- Orthetrum brunneum (Fonscolombe, 1837)
- Orthetrum cancellatum (Linnaeus, 1758)
- Orthetrum coerulescens (Fabricius, 1798)
- Orthizema triannulatum (Thomson, 1884)
- Orthocladius dentifer Brundin, 1947
- Orthocladius gelidus Kieffer, 1922
- Orthocladius glabripennis (Goetghebuer, 1921)
- Orthocladius olivaceus (Kieffer, 1911)
- Orthocladius rhyacobius Kieffer, 1911
- Orthocladius ruffoi Rossaro & Prato, 1991
- Orthocladius wetterensis Brundin, 1956
- Orthotylus caprai Wagner, 1955
- Oslerus Hall, 1921
- Oslerus osleri (Cobbold, 1879)
- Osmia submicans Morawitz, 1870
- Osmylus fulvicephalus (Scopoli, 1763)
- Ostertagia kolchida Popova, 1937
- Ostertagia lasensis Asadov, 1953
- Ostertagia leptospicularis Asadov, 1953
- Ostertagia lyrata Sjöberg, 1926
- Ostertagia mossi Dikmans, 1931
- Ostertagia ostertagi (Stiles, 1892)
- Oswaldocruzia filiformis (Goeze, 1782)
- Otostrongylus circumlitus (Railliet, 1899)
- Otostrongylus de Bruyn, 1933
- Ottolenchus discrepans (Andrássy, 1954)
- Ottolenchus helenae (Szczygiel, 1969)
- Ovatomyzus boraginacearum Eastop, 1952
- Ovatus glechomae Hille Ris Lambers, 1947
- Ovatus mentharius (Van der Goot, 1913)
- Oxidus gracilis (Koch, 1847)
- Oxus oblongus Kramer, 1879
- Oxycera pardalina Meigen, 1822
- Oxycera pygmaea (Fallen, 1817)
- Oxydirus amplicephalus Colombo & Vinciguerra, 1979
- Oxydirus nethus Ferris & al., 1980
- Oxydirus oxycephaloides (De Man, 1921)
- Oxydirus oxycephalus (De Man, 1885)
- Oxygastra curtisii (Dale, 1834)
- Oxysomatium Railliet & Henry, 1916
- Oxysomatium brevicaudatum (Zeder, 1800)
- Oxyurella tenuicaudis (Sars, 1862)
- Oxyurida
- Oxyuridae
- Oxyuris Rudolphi, 1803
- Oxyuris equi (Schrank, 1788)
- Pachycerina Macquert, 1835
- Pachycerina pulchra (Loew, 1850)
- Pachycoleus waltli (Fieber, 1860)
- Pachygnathus Dugès, 1834
- Pachygnathus villosus Dugès, 1836
- Pachyiulus Berlese, 1883
- Pachymerium ferrugineum (Koch, 1835)
- Pachynematus albipennis (Hartig, 1837)
- Pachynematus annulatus (Gimmerthal, 1834)
- Pachynematus clitellatus (Serville, 1823)
- Pachynematus declinatus (Förster, 1854)
- Pachynematus extensicornis (Norton, 1861)
- Pachynematus gehrsi Konow, 1903
- Pachynematus imperfectus (Zaddach, 1876)
- Pachynematus kirbyi (Dahlbom, 1835)
- Pachynematus laevigatus (Zaddach, 1882)
- Pachynematus lichtwardti Konow, 1903
- Pachynematus moerens (Förster, 1854)
- Pachynematus montanus (Zaddach, 1883)
- Pachynematus obductus (Hartig, 1837)
- Pachynematus pumilio Konow, 1903
- Pachynematus rumicis (Linnaeus, 1758)
- Pachynematus scutellatus (Hartig, 1837)
- Pachynematus vagus (Fabricius, 1781)
- Pachynematus xanthocarpus (Hartig, 1840)
- Pachyprotasis antennata (Klug, 1817)
- Pachyprotasis rapae (Linnaeus, 1767)
- Pachyprotasis variegata (Fallén, 1808)
- Paidia Hübner, 1819
- Palloptera anderssoni Rotheray & MacGowan, 1999
- Palpares libelluloides (Linnaeus, 1764)
- Pamphilius albopictus (Thomson, 1871)
- Pamphilius aurantiacus (Giraud, 1857)
- Pamphilius balteatus (Fallén, 1808)
- Pamphilius betulae (Linnaeus, 1758)
- Pamphilius brevicornis Hellén, 1948
- Pamphilius festivus Pesarini & Pesarini, 1984
- Pamphilius fumipennis (Curtis, 1831)
- Pamphilius gyllenhali (Dahlbom, 1835)
- Pamphilius histrio Latreille, 1812
- Pamphilius hortorum (Klug, 1808)
- Pamphilius ignymontiensis Lacourt, 1973
- Pamphilius inanitus (Villers, 1789)
- Pamphilius latifrons (Fallén, 1808)
- Pamphilius lethierryi (Konow, 1887)
- Pamphilius maculosus (Zaddach, 1866)
- Pamphilius marginatus (Serville, 1823)
- Pamphilius pallipes (Zetterstedt, 1838)
- Pamphilius sylvarum (Stephens, 1835)
- Pamphilius sylvaticus (Linnaeus, 1758)
- Pamphilius vafer (Linnaeus, 1767)
- Pamphilius varius (Serville, 1823)
- Panagrobelus stammeri Rühm, 1956
- Panagrolaimus paetzoldi Goodey, 1963
- Panagrolaimus rigidus (Schneider, 1866)
- Panagrolaimus thienemanni Hirschmann, 1952
- Pandivirilia melaleuca (Loew, 1847)
- Panimerus goetghebueri (Tonnoir, 1919)
- Parablatticida Girault, 1915
- Parablatticida citri (Mercet, 1921)
- Paracharactus gracilicornis (Zaddach, 1859)
- Parachironomus gracilior (Kieffer, 1918)
- Paracladius quadrinodosus Hirvenoja, 1973
- Paracletus cimiciformis Von Heyden, 1837
- Paracodrus apterogynus (Haliday, 1839)
- Paracrania Zagulajev, 1992
- Paractinolaimus macrolaimus (De Man, 1880)
- Paracyatholaimus intermedius (De Man, 1880)
- Paracyclops imminutus Kiefer, 1929
- Parafilaria Yorke & Maplestone, 1926
- Parafilaria bovicola Tubangui, 1934
- Parafilaria multipapillosa (Condamine & Drouilly, 1878)
- Parafilaroides Dougherty, 1946
- Parafilaroides gymnurus (Railliet, 1899)
- Parakiefferiella smolandica (Brundin, 1947)
- Paraleius leontonychus (Berlese, 1910)
- Paralimosina Papp, 1973
- Paralimosina fucata (Rondani, 1880)
- Paralona pigra (Sars, 1862)
- Paralongidorus maximus (Bütschli, 1874)
- Paramerina divisa (Walker, 1856)
- Paramonostomum Luhe, 1909
- Paramonostomum alveatum (Mehlis, 1846)
- Paramphidelus dolichurus (De Man, 1876)
- Paramphidelus exilis (Andrássy, 1962)
- Paramphidelus hortensis (Andrássy, 1961)
- Paramphidelus paramonovi (Eliashvili, 1971)
- Paramphidelus uniformis (Thorne, 1939)
- Paramyzus heraclei Börner, 1933
- Paraperiglischrus Rudnick, 1960
- Paraperiglischrus rhinolophinus (Koch, 1841)
- Paraphelenchus batavicus Filipjev, 1934
- Paraphelenchus myceliophthorus Goodey, 1958
- Paraphelenchus pseudoparietinus Micoletzky, 1922
- Paraphelenchus tritici Baranovskaya, 1958
- Paraplectonema pedunculatum (Hofmänner, 1913)
- Parapoteriostomum Hartwich, 1986
- Parapoteriostomum euproctus (Boulenger, 1917)
- Parapoteriostomum mettami (Leiper, 1913)
- Parasemidalis Enderlein, 1905
- Parasemidalis fuscipennis (Reuter, 1894)
- Parasitiformes
- Parasitoidea
- Parasoldanellonyx parviscutatus Walter, 1917
- Paraspeleognathopsis bakeri (Fain, 1955)
- Paraspirobolus lucifugus (Gervais, 1836)
- Parastacidae
- Parastrongyloides Morgan, 1928
- Parastrongyloides winchesi Morgan, 1928
- Paratanytarsus laccophilus (Edwards, 1929)
- Paratarsotomus callunae (Oudemans, 1936)
- Paratendipes plebeius (Meigen, 1818)
- Paratrichodorus anemones (Loof, 1965)
- Paratrichodorus nanus (Allen, 1957)
- Paratrichodorus pachydermus (Seinhorst, 1954)
- Paratrichodorus teres (Hooper, 1962)
- Paratrombium rubropurpureum (Oudemans, 1914)
- Paratrophurus bursifer (Loof, 1960)
- Paratydaeolus lukoschusi André, 1980
- Paratylenchus bukowinensis Micoletzky, 1922
- Paratylenchus dianthus Jenkins & Taylor, 1956
- Paratylenchus goodeyi Oostenbrink, 1953
- Paratylenchus hamatus Thorne & Allen, 1950
- Paratylenchus macrodorus Brzeski, 1963
- Paratylenchus microdorus Andrássy, 1959
- Paratylenchus nanus Cobb, 1923
- Paratylenchus neoamblycephalus Geraert, 1965
- Paratylenchus projectus Jenkins, 1956
- Paratylenchus steineri Golden, 1961
- Paratylenchus straeleni (De Coninck, 1931)
- Paratylenchus tateae Wu & Townsend, 1973
- Paravulvus acuticaudatus (Thorne, 1930)
- Paravulvus hartingii (De Man, 1880)
- Paraxonchium laetificans (Andrássy, 1956)
- Pareophora pruni (Linnaeus, 1758)
- Parisotoma ekmani (Fjellberg, 1977)
- Parna tenella (Klug, 1816)
- Paroigolaimella bernensis (Steiner, 1914)
- Paroigolaimella coprophaga (De Man, 1876)
- Parydra littoralis (Meigen, 1830)
- Parydroptera Collin, 1913
- Parydroptera discomyzina Collin, 1913
- Passalurus Dujardin, 1845
- Passalurus ambiguus (Rudolphi, 1819)
- Patagifer Dietz, 1909
- Patagifer bilobus (Rudolphi, 1819)
- Pauropus Lubbock, 1867
- Pauropus furcifer Silvestri, 1902
- Pauropus huxleyi Lubbock, 1867
- Pauropus lanceolatus Remy, 1956
- Pawlowskiella Bielecki, 1997
- Pawlowskiella stenosa Bielecki, 1997
- Pearsonema Freitas & Mendonca, 1960
- Pearsonema feliscati (Diesing, 1851)
- Pearsonema plica (Rudolphi, 1819)
- Pegomya cunicularia (Rondani, 1866)
- Pelargolichus Gaud, 1982
- Peleopodidae
- Pelina subpunctata Becker, 1896
- Pellioditis buetschlii (De Man, 1876)
- Pellioditis marina (Bastian, 1865)
- Pellioditis pellio (Schneider, 1866)
- Pellioditis pellioides (Bütschli, 1873)
- Pellioditis pseudodolichura (Körner, 1952)
- Pelodera punctata (Cobb, 1914)
- Pelodera strongyloides (Schneider, 1860)
- Pelodera teres Schneider, 1866
- Pennithera Viidalepp, 1980
- Pentalonia nigronervosa Coquerel, 1859
- Periclista albida (Klug, 1816)
- Periclista albipennis (Zaddach, 1859)
- Periclista albiventris (Klug, 1816)
- Periclista lineolata (Klug, 1816)
- Periclista pilosa Chevin, 1971
- Periclista pubescens (Zaddach, 1859)
- Periclistus caninae (Hartig, 1840)
- Periclistus spinosissimae Dettmer, 1924
- Pericoma blandula Eaton, 1893
- Pericoma diversa Tonnoir, 1919
- Perineura rubi (Panzer, 1805)
- Periphyllus acericola (Walker, 1848)
- Periphyllus coracinus (Koch, 1854)
- Periphyllus obscurus Mamontova, 1955
- Periphyllus singeri (Börner, 1952)
- Perla abdominalis Burmeister, 1839
- Perlodes dispar (Rambur, 1842)
- Perlodes microcephalus (Pictet, 1833)
- Perlohmannia Berlese, 1916
- Perlohmannia dissimilis (Hewitt, 1908)
- Petitota Gaud & Mouchet 1959
- Petrovinema Erschov, 1943
- Petrovinema poculatum (Looss, 1900)
- Pexopsis Brauer & Bergenstamm, 1889
- Pexopsis aprica (Meigen, 1824)
- Peyerimhoffia vagabunda (Winnertz, 1867)
- Peyerimhoffina gracilis (Schneider, 1851)
- Phaedrotoma flavigaster (Fischer, 1957)
- Phaenocarpa fidelis Fischer, 1970
- Phaenoglyphis heterocera (Hartig, 1841)
- Phaenoglyphis salicis (Cameron, 1883)
- Phaenoglyphis xanthochroa Förster, 1869
- Phaenoserphus pallipes (Jurine, 1807)
- Phaenoserphus viator (Haliday, 1839)
- Phaneroserphus calcar (Haliday, 1839)
- Phanerotoma atra Snoflak, 1951
- Phasmarhabditis papillosa (Schneider, 1866)
- Phasmatidae
- Phengaris alcon (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Phengaris arion (Linnaeus, 1758)
- Phengaris nausithous (Bergsträsser, 1779)
- Phengaris teleius (Bergsträsser, 1779)
- Pherbellia austera (Meigen, 1830)
- Pherbellia knutsoni Verbeke, 1967
- Pherbellia obtusa (Fallén, 1820)
- Pherbellia pallidicarpa (Rondani, 1868)
- Pherbellia rozkosnyi Verbeke, 1967
- Pherbellia scutellaris (von Roser, 1840)
- Pherbellia sordida (Hendel, 1902)
- Pherbellia stackelbergi Elberg, 1965
- Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778)
- Philometra Costa, 1845
- Philometra ovata (Zeder, 1803)
- Philometridae
- Philopterus chloridis (Schrank, 1776)
- Philoscia muscorum (Scopoli, 1763)
- Philosepedon perdecorum Omelková & Ježek, 2012
- Philotelma parvum (Kramer, 1917)
- Phobocampe confusa (Thomson, 1887)
- Phobocampe lymantriae Gupta, 1983
- Phoenicocoris dissimilis (Reuter, 1878)
- Phoracantha recurva Newman, 1840
- Phortica Schiner, 1862
- Phortica semivirgo (Maca, 1977)
- Phortica variegata (Fallen, 1823)
- Phronia notata Dziedzicki, 1889
- Phthiracarus furcatus (Kramer, 1898)
- Phyllochaeta interifolia (Mégnin & Trouessart, 1884)
- Phyllocnistis extrematrix Martynova, 1955
- Phyllocnistis valentinensis Hering, 1936
- Phyllocolpa oblita (Serville, 1823)
- Phyllocolpa piliserra (Thomson, 1862)
- Phylloecus linearis (Schrank, 1781)
- Phylloecus nigra (Harris, 1776)
- Phylloecus xanthostoma (Eversmann, 1847)
- Phyllomyza beckeri Kramer, 1920
- Phyllomyza donisthorpei Schmitz, 1923
- Phyllomyza equitans Hendel, 1919
- Phyllomyza rubricornis Schmitz, 1923
- Phyllomyza tetragona Hendel, 1924
- Phylus melanocephalus (Linnaeus, 1767)
- Phymatocera aterrima (Klug, 1816)
- Physaloptera alata Rudolphi, 1819
- Physaloptera apivori Desportes, 1947
- Physocephalus Diesing, 1861
- Physocephalus sexalatus (Molin, 1860)
- Phytocoris nowickyi Fieber, 1870
- Phytoliriomyza arctica (Lundbeck, 1901)
- Phytomyza albipennis Fallén, 1823
- Phytomyza angelicastri Hering, 1932
- Phytomyza archangelicae Hering, 1937
- Phytomyza artemisivora Spencer, 1971
- Phytomyza astrantiae Hendel, 1924
- Phytomyza bipunctata (Loew, 1858)
- Phytomyza cecidonomia Hering, 1937
- Phytomyza continua Hendel, 1920
- Phytomyza doronici Hendel, 1923
- Phytomyza evanescens Hendel, 1920
- Phytomyza fallaciosa Brischke, 1880
- Phytomyza fulgens Hendel, 1920
- Phytomyza gymnostoma (Loew, 1858)
- Phytomyza hellebori Kaltenbach, 1872
- Phytomyza heracleana Hering, 1937
- Phytomyza leucanthemi Hering, 1935
- Phytomyza lycopi Nowakowski, 1959
- Phytomyza medicaginis Hering, 1925
- Phytomyza notata Meigen, 1830
- Phytomyza origani Hering, 1931
- Phytomyza penicilla Hendel, 1935
- Phytomyza petoei Hering, 1924
- Phytomyza podagrariae Hering, 1954
- Phytomyza ranunculivora Hering, 1932
- Phytomyza rydeni Hering, 1934
- Phytomyza spinaciae Hendel, 1935
- Phytomyza tanaceti Hendel, 1923
- Phytomyza tetrasticha Hendel, 1927
- Phytomyza thysselinivora Hering, 1924
- Phytomyza tussilaginis Hendel, 1925
- Phytosciara ungulata (Winnertz, 1867)
- Phytoseioidea
- Pieris mannii (Mayer, 1851)
- Piestopleura Foerster, 1856
- Piestopleura thomsoni Kieffer, 1926
- Piona coccinoides (Thor, 1897)
- Piratula hygrophila (Thorell, 1872)
- Piscicola Blainville, 1818
- Piscicola annae Bielecki, 1997
- Piscicola borowieci Bielecki, 1997
- Piscicola brylinskae Bielecki, 2001
- Piscicola geometra (Linnaeus, 1758)
- Piscicola haranti Jarry, 1960
- Piscicola margaritae Bielecki, 1997
- Piscicola pojmanskae Bielecki, 1994
- Placobdella R. Blanchard, 1893
- Placobdella costata (Müller, 1846)
- Plagiorchis muelleri Tkach & Sharpilo, 1990
- Platycampus luridiventris (Fallén, 1808)
- Platycnemis pennipes (Pallas, 1771)
- Platygaster betulae (Kieffer, 1916)
- Platygaster betularia Kieffer, 1916
- Platygaster contorticornis Ratzeburg, 1844
- Platygaster nigra Nees, 1834
- Platygaster phragmitis (Schrank, 1781)
- Platygaster ruficornis (Latreille, 1805)
- Platygaster striolatus Nees, 1834
- Platygaster tuberosula Kieffer, 1926
- Platygaster tubulosa Brues, 1922
- Platynota Clemens, 1860
- Platynota rostrana (Walker, 1863)
- Platypalpus infectus (Collin, 1926)
- Platypalpus kirtlingensis Grootaert, 1986
- Platypalpus pseudorapidus Kovalev, 1971
- Platytrombidium sylvaticum (Koch, 1835)
- Plebejus Kluk, 1870
- Plebejus argus (Linnaeus, 1758)
- Plebejus idas (Linnaeus, 1761)
- Plectonchus wyganti Massey, 1964
- Plectus acuminatus Bastian, 1865
- Plectus cirratus Bastian, 1865
- Plectus elongatus Maggenti, 1961
- Plectus geophilus De Man, 1880
- Plectus longicaudatus Bütschli, 1873
- Plectus pusillus Cobb, 1923
- Plectus sabinae Hernandez & al., 1998
- Pleotrichophorus duponti Hille Ris Lambers, 1935
- Pleotrichophorus filaginis (Schouteden, 1906)
- Pleurodeles Michahelles, 1830
- Pleurodeles waltl Michahelles, 1830
- Pleuroxus aduncus (Jurine, 1820)
- Pleuroxus denticulatus Birge, 1879
- Pleuroxus laevis Sars, 1862
- Pleuroxus striatus Schoedler, 1863
- Pleuroxus trigonellus (Müller, 1776)
- Pleuroxus truncatus (Müller, 1785)
- Pleuroxus uncinatus Baird, 1850
- Plocamaphis flocculosa Weed, 1891
- Plocamaphis flocculosa subsp. brachysiphon Ossiannilsson, 1959
- Plutarchusia chelopus (Trouessart & Neumann, 1888)
- Pneumonyssoides Fain, 1955
- Pneumonyssoides caninum (Chandler & Rhue, 1940)
- Podothrombium filipes (Koch, 1837)
- Poikilolaimus oxycerca (De Man, 1895)
- Pollenia mayeri Macquart, 1834
- Polydesmus angustus Latzel, 1884
- Polydesmus coriaceus Porat, 1870
- Polydesmus denticulatus Koch, 1847
- Polydesmus inconstans Latzel, 1884
- Polypedilum nubifer (Skuse, 1889)
- Polypedilum tetracrenatum Hirvenoja, 1962
- Polyphaenis Boisduval, 1840
- Polyphemus pediculus (Linnaeus, 1758)
- Polypogon Schrank, 1802
- Polysphincta boops Tschek, 1869
- Polyxenus lagurus (Linnaeus, 1758)
- Pomeranzevia numenii (Canestrini, 1878)
- Poratia digitata (Porat, 1889)
- Porcellio dilatatus Brandt, 1833
- Porcellio laevis Latreille, 1804
- Porcellio scaber Latreille, 1804
- Porcellio spinicornis Say, 1818
- Porcellionides pruinosus (Brandt, 1833)
- Porcellium conspersum (Koch, 1841)
- Porrocaecum ardeae (Frölich, 1802)
- Porrocaecum crassum (Deslongchamps, 1824)
- Porrocaecum semiteres (Zeder, 1800)
- Potamodrilus Lastochkin 1935
- Potamodrilus fluviatilis (Lastockin, 1935)
- Potamothrix bedoti (Piguet, 1913)
- Potamothrix heuscheri (Bretscher, 1900)
- Potamothrix isochaetus (Hrabe, 1931)
- Poteriostomum Quiel, 1919
- Poteriostomum imparidentatum Quiel, 1919
- Poteriostomum ratzii (Kotlan, 1919)
- Pratylenchoides crenicauda Winslow, 1958
- Pratylenchoides laticauda Braun & Loof, 1966
- Pratylenchoides maritimus Bor & s'Jacob, 1966
- Pratylenchoides ritteri Sher, 1970
- Pratylenchus brzeskii Karssen & al., 2000
- Pratylenchus convallariae Seinhorst, 1959
- Pratylenchus crenatus Loof, 1960
- Pratylenchus fallax Seinhorst, 1968
- Pratylenchus flakkensis Seinhorst, 1968
- Pratylenchus neglectus (Rensch, 1924)
- Pratylenchus penetrans (Cobb, 1917)
- Pratylenchus pinguicaudatus Corbett, 1969
- Pratylenchus pratensis (De Man, 1880)
- Pratylenchus scribneri Steiner, 1943
- Pratylenchus thornei Sher & Allen, 1953
- Prionchulus punctatus (Cobb, 1917)
- Prionomitus tiliaris (Dalman, 1820)
- Prismatolaimus dolichurus De Man, 1880
- Prismatolaimus matoni Mulk & Coomans, 1979
- Prismatolaimus stenolaimus De Man, 1921
- Pristionchus lheritieri (Maupas, 1919)
- Pristiphora abbreviata (Hartig, 1837)
- Pristiphora abietina (Christ, 1791)
- Pristiphora appendiculata (Hartig, 1837)
- Pristiphora armata (Thomson, 1862)
- Pristiphora biscalis (Förster, 1854)
- Pristiphora bufo (Brischke, 1883)
- Pristiphora cincta Newman, 1837
- Pristiphora confusa Lindqvist, 1955
- Pristiphora conjugata (Dahlbom, 1835)
- Pristiphora erichsonii (Hartig, 1837)
- Pristiphora fausta (Hartig, 1837)
- Pristiphora geniculata (Hartig, 1840)
- Pristiphora laricis (Hartig, 1837)
- Pristiphora maesta (Zaddach, 1876)
- Pristiphora melanocarpa (Hartig, 1840)
- Pristiphora mollis (Hartig, 1837)
- Pristiphora nigella (Förster, 1854)
- Pristiphora nigriceps (Hartig, 1840)
- Pristiphora pallidiventris (Fallén, 1808)
- Pristiphora parva (Hartig, 1837)
- Pristiphora ruficornis (Olivier, 1811)
- Pristiphora rufipes Serville, 1823
- Pristiphora saxesenii (Hartig, 1837)
- Pristiphora staudingeri (Ruthe, 1859)
- Pristiphora testacea (Jurine, 1807)
- Pristiphora wesmaeli (Tischbein, 1853)
- Probles erythrostomus (Gravenhorst, 1829)
- Probles neoversutus (Horstmann, 1967)
- Probles nigriventris Horstmann, 1971
- Probles xanthopus (Holmgren, 1860)
- Probstmayria Ransom, 1917
- Probstmayria vivipara (Probstmayr, 1865)
- Procambarus alleni (Faxon, 1884)
- Prochromadora orleji (De Man, 1881)
- Procladius flavifrons Edwards, 1929
- Procloeon pulchrum (Eaton, 1885)
- Proctodrilus tuberculatus (Cernosvitov, 1935)
- Proctophyllodes clavatus Fritsch, 1961
- Proctophyllodes euryurus Atyeo & Braasch, 1966
- Proctophyllodes scolopacinus (Koch, 1942)
- Proctophyllodes weigoldi Vitzthum, 1922
- Proctotrupes brachypterus (Schrank, 1780)
- Prodesmodora arctica (Mulvey, 1969)
- Prodesmodora circulata (Micoletzky, 1913)
- Prodorylaimium brigdammense (De Man, 1876)
- Prodorylaimium stenosoma (De Man, 1876)
- Prodorylaimus acris (Thorne, 1939)
- Prodorylaimus filiarum Andrássy, 1964
- Prodorylaimus longicaudatoides Altherr, 1968
- Prodorylaimus mas Loof, 1985
- Prodorylaimus rotundiceps Loof, 1985
- Prodorylaimus uliginosus Loof, 1985
- Profenusa pygmaea (Klug, 1816)
- Profenusa thomsoni (Konow, 1886)
- Proisotoma dottrensi Gisin, 1952
- Proisotoma subminuta Denis, 1931
- Propolydesmus germanicus (Verhoeff, 1896)
- Propolydesmus testaceus (Koch, 1847)
- Propsilocerus Kieffer, 1923
- Propsocus McLachlan, 1866
- Propsocus pulchripennis (Perkins, 1899)
- Proseriata
- Prosimulium (Roubaud, 1906)
- Prosimulium hirtipes (Fries, 1824)
- Prosmittia Brundin, 1956
- Prosmittia jemtlandica (Brundin, 1947)
- Prosopodesmus panporus Blower & Rundle, 1980
- Protanypus Kieffer 1906
- Protanypus morio (Zetterstedt, 1838)
- Protaphorura procampata (Gisin, 1956)
- Protaphorura subuliginata (Gisin, 1956)
- Protentomidae
- Protentomon Ewing, 1921
- Protentomon barandiarani Conde, 1947
- Protentomon perpusillum (Berlese, 1909)
- Proteroiulus fuscus (Am Stein, 1857)
- Protonemura intricata (Ris, 1902)
- Protonemura lateralis (Pictet, 1836)
- Protonemura meyeri (Pictet, 1841)
- Protonemura nitida (Pictet, 1835)
- Protonemura praecox (Morton, 1894)
- Protonemura risi (Jacobson & Bianchi, 1905)
- Protorhabditis filiformis (Bütschli, 1873)
- Protorhabditis oxyuroides Sudhaus, 1974
- Protostrongylidae
- Protostrongylus Kamensky, 1905
- Protostrongylus commutatus (Diesing, 1851)
- Protostrongylus rufescens (Leuckart, 1865)
- Protrama ranunculi (Del Guercio, 1909)
- Proturentomon Silvestri, 1909
- Proturentomon condei Nosek, 1967
- Proturentomon discretum Conde, 1961
- Proturentomon minimum (Berlese, 1908)
- Proturentomon picardi Conde, 1960
- Psacadina verbekei Rozkošný, 1975
- Psacadina vittigera (Schiner, 1864)
- Psallus aethiops (Zetterstedt, 1838)
- Psallus helenae Josifov, 1969
- Psammotettix alienus (Dahlbom, 1850)
- Psammotettix kolosvarensis (Matsumura, 1908)
- Psectra diptera (Burmeister, 1839)
- Psectrocladius barbatipes Kieffer, 1923
- Psectrocladius delatoris Zelentsov, 1980
- Pseudanurophorus Stach, 1922
- Pseudanurophorus boerneri Stach, 1922
- Pseudhalenchus minutus Tarjan, 1958
- Pseudoaulolaimus anchilocaudatus Imamura, 1931
- Pseudocapillaria Freitas, 1959
- Pseudocapillaria mergi (Madsen, 1945)
- Pseudocentroptiloides Jacob, 1986
- Pseudocentroptiloides nana (Bogoescu, 1951)
- Pseudochydorus globosus (Baird, 1843)
- Pseudoclavellaria amerinae (Linnaeus, 1758)
- Pseudodineura fuscula (Klug, 1816)
- Pseudolichus solutocurtus (Dubinin, 1956)
- Pseudolorryia crocea (Linnaeus, 1758)
- Pseudolycoriella Menzel & Mohrig, 1998
- Pseudolycoriella brunnea (Bukowski & Lengersdorf, 1936)
- Pseudolycoriella koreensis (Mohrig & Menzel, 1992)
- Pseudolycoriella subbruckii (Mohrig & Hovemeyer, 1992)
- Pseudomallada Tsukaguchi, 1995
- Pseudomallada abdominalis (Brauer, 1856)
- Pseudomallada flavifrons (Brauer, 1850)
- Pseudomallada inornatus (Navás, 1901)
- Pseudomallada prasinus (Burmeister, 1839)
- Pseudomallada ventralis (Curtis, 1834)
- Pseudopachychaeta oscinina (Fallén, 1813)
- Pseudosmittia Edwards, 1932
- Pseudotarsonemoides innumerabilis Von Vitzthum, 1923
- Pseudoterranova Layman & Borovkova, 1926
- Pseudoterranova decipiens (Krabbe, 1878)
- Psilenchus aestuarius Andrássy, 1962
- Psilenchus hilarulus De Man, 1921
- Psilenchus terextremus Hagemeyer & Allen, 1952
- Psocomorpha
- Psorergatidae
- Psychoda lobata Tonnoir, 1940
- Psychoides Bruand, 1853
- Psychoides verhuella Bruand, 1853
- Psylla alni (Linnaeus, 1758)
- Psylla betulae (Linnaeus, 1758)
- Psylla buxi (Linnaeus, 1758)
- Psylla fusca (Zetterstedt, 1828)
- Psyllopsis discrepans (Flor, 1861)
- Psyllopsis distinguenda Edwards, 1913
- Psyllopsis fraxini (Linnaeus, 1758)
- Psyllopsis fraxinicola (Foerster, 1848)
- Pterocallis maculata (von Heyden, 1837)
- Pterocomma jacksoni Theobald, 1921
- Pterocomma tremulae Börner, 1940
- Pterodectes Mégnin in Robin & Mégnin, 1877
- Pterolichus Mégnin in Robin & Mégnin, 1877
- Pteronyssus Mégnin in Robin & Mégnin, 1877
- Ptilonyssus nudus Berlese & Trouessart, 1889
- Pullimosina moesta (Villeneuve, 1918)
- Punctodera punctata (Thorne, 1928)
- Punctodora ratzeburgensis (Von Linstow, 1876)
- Pungentus engadinensis (Altherr, 1950)
- Pungentus silvestris (De Man, 1912)
- Pyemotes scolyti (Oudemans, 1936)
- Pyemotes ventricosus (Newport, 1850)
- Pyemotoidea
- Pygmephoroidea
- Pyrrhosoma nymphula (Sulzer, 1776)
- Quinisulcius capitatus (Allen, 1955)
- Rachispoda lutosoidea (Duda, 1938)
- Rachispoda pseudohostica (Duda, 1924)
- Radopholus Thorne, 1949
- Raphidascaris cristata (von Linstow, 1872)
- Raphignathoidea
- Reductoniscus costulatus Kessleyak, 1930
- Renicola Cohn, 1904
- Renicola glacialis Riley & Owen, 1972
- Rhabdias Stiles & Hassall, 1905
- Rhabdias bufonis (Schrank, 1788)
- Rhabdias fuscovenosa (Railliet, 1899)
- Rhabdiasidae
- Rhabditis brassicae Southern, 1909
- Rhabditis gracilicauda De Man, 1876
- Rhabditis intermedia De Man, 1880
- Rhabditis longicaudata Bastian, 1865
- Rhabditis luciani Maupas, 1919
- Rhabditis maupasi Seurat, 1919
- Rhabditis producta (Schneider, 1866)
- Rhabditis terricola Dujardin, 1845
- Rhabditophanes schneideri (Bütschli, 1873)
- Rhabdolaimus aquaticus De Man, 1880
- Rhabdolaimus terrestris De Man, 1880
- Rhadinoceraea micans (Klug, 1816)
- Rhagoletis completa Cresson, 1929
- Rhaphium consobrinum (Zetterstedt, 1843)
- Rheocricotopus glabricollis (Meigen, 1830)
- Rheopelopia maculipennis (Zetterstedt, 1838)
- Rheotanytarsus curtistylus (Goetghebuer, 1921)
- Rheotanytarsus pentapoda (Kieffer, 1909)
- Rhinocola aceris (Linnaeus, 1758)
- Rhinotorus nasutus (Gravenhorst, 1829)
- Rhithrogena picteti Sowa, 1971
- Rhitis inermiformis (Osche, 1952)
- Rhodacaroidea
- Rhodobium porosum (Sanderson, 1900)
- Rhodolaimus goffarti (Sachs, 1949)
- Rhodolaimus poligraphi Fuchs, 1930
- Rhogogaster chambersi Benson, 1947
- Rhogogaster chlorosoma (Benson, 1943)
- Rhogogaster dryas (Benson, 1943)
- Rhogogaster genistae Benson, 1947
- Rhogogaster picta (Klug, 1817)
- Rhogogaster punctulata (Klug, 1817)
- Rhogogaster viridis (Linnaeus, 1758)
- Rhopalomyzus poae (Gillette, 1908)
- Rhopalosiphoninus calthae (Koch, 1854)
- Rhopalosiphoninus heikinheimoi (Börner, 1952)
- Rhopalosiphoninus ribesinus (Van der Goot, 1912)
- Rhoptromeris strobigena Nordlander & Grijpma, 1991
- Rhyacodrilus subterraneus Hrabe, 1963
- Rhynchotalona falcata (Sars, 1862)
- Rhypholophus bifurcatus Goetghebuer, 1920
- Riccardoella limacum (Schrank, 1776)
- Riccardoella oudemansi Thor, 1932
- Riodinidae
- Riouxgolvania nyctali Bain & Chabaud, 1979
- Rodentoxyuris sciuri (Cameron, 1932)
- Rotylenchulus borealis Loof & Oostenbrink, 1962
- Rotylenchulus reniformis Linford & Oliveira, 1940
- Rotylenchus blothrotylus (Baldwin & Bell, 1981)
- Rotylenchus buxophilus Golden, 1956
- Rotylenchus goodeyi Loof & Oostenbrink, 1958
- Rotylenchus robustus (De Man, 1876)
- Rutripalpidae
- Rutripalpus Sokolow, 1934
- Rutripalpus limicola Sokolow, 1934
- Saemundssonia calva (Kellogg, 1896)
- Saemundssonia lari subsp. tridactylae Timmermann, 1949
- Saemundssonia thompsoni Timmermann, 1951
- Saetheria Jackson, 1977
- Saetheria reissi Jackson, 1977
- Salticella Meigen, 1830
- Salticella fasciata (Meigen, 1830)
- Sapromyza intonsa Loew, 1847
- Sapromyza setiventris Zetterstedt, 1847
- Sapromyza viciespunctata Czerny, 1932
- Sapromyzosoma Lioy, 1864
- Sapromyzosoma laevatrispina (Carles-Tolra, 1992)
- Sarconema Wehr, 1939
- Sarconema eurycerca Wehr, 1939
- Sarcoptidae
- Sarcoptiformes
- Sarcoptoidea
- Satchelliella Vaillant, 1979
- Satchelliella nubila (Meigen, 1818)
- Satchellius Gates, 1975
- Satchellius mammalis (Savigny, 1826)
- Satyrium w-album (Knoch, 1782)
- Scapholeberis microcephala Sars, 1890
- Scapholeberis mucronata (Müller, 1776)
- Scapholeberis rammneri Dumont & Pensaert, 1983
- Scatopsciara bucera Rudzinski, 1994
- Scatopsciara fluviatiliformis Mohrig & Mamaev, 1987
- Scatopsciara gabyae (Heller, 1998)
- Scatopsciara neglecta Menzel & Mohrig, 1991
- Sceliphron caementarium (Drury, 1770)
- Sceliphron curvatum (Smith, 1870)
- Sceptonia cryptocauda Chandler, 1991
- Schaefferia willemi (Bonet, 1930)
- Schendyla dentata (Brölemann & Ribaut, 1911)
- Schendyla nemorensis (Koch, 1837)
- Schistostoma Becker, 1902
- Schistostoma truncatum (Loew, 1864)
- Schizaphis agrostis Hille Ris Lambers, 1947
- Schizaphis caricis (Schouteden, 1906)
- Schizaphis holci Hille Ris Lambers, 1947
- Schizaphis jaroslavi (Mordvilko, 1921)
- Schizaphis longicaudata Hille Ris Lambers, 1939
- Schizaphis nigerrima (Hille Ris Lambers, 1931)
- Schizaphis palustris (Theobald, 1929)
- Schizaphis rufula (Walker, 1849)
- Schizaphis scirpi (Passerini, 1874)
- Schizaphis weingaertneriae Hille Ris Lambers, 1947
- Schizolachnus Mordvilko, 1908
- Schizolachnus pineti (Fabricius, 1781)
- Schmidtea Ball, 1974
- Schmidtea lugubris (Schmidt, 1861)
- Schmidtea polychroa (Schmidt, 1861)
- Schoenophilus Mik, 1878
- Schoenophilus versutus (Haliday, 1851)
- Schumannimyia Papp, 1978
- Sciapteryx consobrina (Klug, 1816)
- Sciapteryx costalis (Fabricius, 1775)
- Sciapteryx costalis subsp. costalis (Fabricius, 1775)
- Sciapteryx costalis subsp. soror Konow, 1890
- Sciara mendax Tuomikoski, 1960
- Scleramphidelus lemani (Stefanski, 1914)
- Scleropauropus lyrifer Remy, 1936
- Scolioneura betuleti (Klug, 1816)
- Scolioneura vicina Konow, 1894
- Scolopendrella Gervais, 1839
- Scolopendrella notacantha Gervais, 1844
- Scolopendrellopsis Bagnall, 1913
- Scolopendrellopsis arvernorum (Ribaut, 1931)
- Scolopendrellopsis subnuda (Hansen, 1903)
- Scutigera coleoptrata (Linnaeus, 1758)
- Scutigerella Ryder, 1882
- Scutigerella causeyae Michelbacher, 1942
- Scutigerella linsleyi Michelbacher, 1942
- Scutigerella palmonii Michelbacher, 1942
- Scutigerella remyi Juberthie-Jupeau, 1963
- Scutomegninia ibidis (Trouessart, 1885)
- Scutylenchus lenorus (Brown, 1956)
- Scutylenchus quadrifer (Andrássy, 1954)
- Scutylenchus tartuensis (Krall, 1959)
- Scutylenchus tessellatus (Goodey, 1952)
- Sectonema barbatoides Heyns, 1965
- Sectonema demani Altherr, 1965
- Sectonema pseudoventrale Heyns, 1965
- Seinura demani (Goodey, 1928)
- Seinura tenuicaudata (De Man, 1895)
- Seinura winchesi (Goodey, 1927)
- Selachops Wahlberg, 1844
- Selachops flavocinctus Wahlberg, 1844
- Selandria melanosterna (Serville, 1823)
- Selandria serva (Fabricius, 1793)
- Semiaphis sphondylii (Koch, 1854)
- Semidalis aleyrodiformis Stephens, 1836
- Semidalis pseudouncinata Meinander, 1963
- Semitobrilus pellucidus (Bastian, 1865)
- Serratella mesoleuca (Brauer, 1857)
- Serratoppia duffyi (Evans, 1954)
- Serratospiculum tendo (Nitzsch, 1857)
- Setaria Viborg, 1795
- Setaria cervi (Rudolphi, 1819)
- Setaria equina (Abildgaard, 1789)
- Setaria labiatopapillosa (Alessandrini, 1838)
- Seuratia Skrjabin, 1916
- Seuratia shipleyi (Stossich, 1900)
- Seuratidae
- Seuratum Hall, 1916
- Seuratum mucronatum (Rudolphi, 1809)
- Sicus fusenensis Ouchi, 1939
- Sida crystallina (Müller, 1776)
- Silometopus ambiguus (O.P.-Cambridge, 1906)
- Simocephalus exspinosus (De Geer, 1778)
- Simocephalus serrulatus (Koch, 1841)
- Simocephalus vetulus (Müller, 1776)
- Simulium Latreille, 1802
- Simulium angustipes Edwards, 1915
- Simulium angustitarse (Lundström, 1911)
- Simulium argyreatum Meigen, 1838
- Simulium aureum Fries, 1824
- Simulium costatum Friedrichs, 1920
- Simulium dunfellense Davies, 1966
- Simulium equinum (Linnaeus, 1758)
- Simulium erythrocephalum (De Geer, 1776)
- Simulium intermedium Roubaud, 1906
- Simulium juxtacrenobium (Bass & Brockhouse, 1990)
- Simulium latipes (Meigen, 1804)
- Simulium lineatum (Meigen, 1804)
- Simulium maculatum (Meigen, 1804)
- Simulium monticola Friederichs, 1920
- Simulium morsitans Edwards, 1915
- Simulium noelleri Friederichs, 1920
- Simulium ornatum Meigen, 1818
- Simulium paramorsitans Rubzov, 1956
- Simulium posticatum (Meigen, 1828)
- Simulium reptans (Linnaeus, 1758)
- Simulium rostratum (Lundström, 1911)
- Simulium trifasciatum Curtis, 1839
- Simulium urbanum (Davies, 1966)
- Simulium variegatum Meigen, 1818
- Simulium velutinum (Santos Abreu, 1922)
- Simulium vernum Macquart, 1826
- Sinanodonta Modell, 1945
- Sinanodonta woodiana (Lea, 1834)
- Siobla sturmii (Klug, 1817)
- Sipha elegans Del Guercio, 1905
- Sipha littoralis (Walker, 1848)
- Sipha maydis Passerini, 1860
- Siphonoperla burmeisteri (Pictet, 1841)
- Siphonoperla torrentium (Pictet, 1841)
- Sirex areolatus (Cresson, 1867)
- Sirex juvencus (Linnaeus, 1758)
- Sirex noctilio Fabricius, 1773
- Sirex torvus (Harris, 1779)
- Sisyra dalii McLachlan, 1866
- Sisyra jutlandica Esben-Petersen, 1915
- Sisyra nigra (Retzius, 1783)
- Sisyra terminalis Curtis, 1854
- Skrjabinema Werestchajin, 1926
- Skrjabinema ovis (Skrjabin, 1915)
- Skrjabingylidae
- Skrjabingylus Petrov, 1927
- Skrjabingylus nasicola (Leuckart, 1842)
- Skrjabinoclava Sobolev, 1943
- Skrjabinoclava horrida (Rudolphi, 1809)
- Sminthurinus alpinus Gisin, 1953
- Sminthurinus lawrencei Gisin, 1963
- Sminthurus leucomelanus Nayrolles, 1995
- Smittia contingens (Walker, 1856)
- Smittia stercoraria Rossaro & Lencioni, 2000
- Smittia terrestris (Thienemann & Strenzke, 1941)
- Sobolevingylus Romanov, 1952
- Sobolevingylus petrowi Romanov, 1952
- Sobolevingylus skrjabini (Romonov & Kontramavichus, 1962)
- Somatochlora arctica (Zetterstedt, 1840)
- Somatochlora flavomaculata (Vander Linden, 1825)
- Somatochlora metallica (Vander Linden, 1825)
- Spallanzania Robineau-Desvoidy, 1830
- Spallanzania hebes (Fallen, 1820)
- Spanioneura fonscolombii Foerster, 1848
- Sparasion Latreille, 1802
- Sparasion cephalotes Latreille, 1802
- Sparganophilus Benham 1892
- Sparganophilus tamesis Benham, 1892
- Speleorodens michigensis (Ford, 1962)
- Spelobia manicata (Richards, 1927)
- Spelobia palmata (Richards, 1927)
- Spelobia talparum (Richards, 1927)
- Sperchon papillosus Thor, 1901
- Spermophora Hentz, 1841
- Spermophora kerinci Hüber, 2005
- Sphaerolaimus gracilis De Man, 1876
- Sphaeronema rumicis Kirjanova, 1970
- Spiculopteragia asymmetrica (Ware, 1925)
- Spiculopteragia boehmi (Gebauer, 1932)
- Spiculopteragia mathevossiani Ruchliadev, 1948
- Spiculopteragia quadrispiculata (Jansen, 1958)
- Spilomicrus abnormis Marshall, 1868
- Spilomicrus antennatus (Jurine, 1807)
- Spilomicrus bipunctatus Kieffer, 1911
- Spilomicrus compressus Thomson, 1859
- Spilomicrus hemipterus Marshall, 1868
- Spilomicrus integer Thomson, 1859
- Spilomicrus major Vollenhoven, 1879
- Spilomicrus nigriclavis Marshall, 1868
- Spilomicrus rufitarsis Kieffer, 1911
- Spinturnicidae
- Spinturnix acuminatus (Koch, 1836)
- Spinturnix myoti (Kolenati, 1856)
- Spinturnix mystacinus (Kolenati, 1857)
- Spinturnix von Heyden, 1826
- Spiridion (Knollner, 1935)
- Spiridion insigne Knöllner, 1935
- Spirocerca lupi (Rudolphi, 1809)
- Spirosperma tenuis (Hrabe, 1931)
- Spirura Blanchard, 1849
- Spirura talpae (Gmelin, 1790)
- Spiruridae
- Spogostylum Macquart, 1840
- Spogostylum isis (Meigen, 1820)
- Spurgia esulae Gagne, 1990
- Stachiella Keler, 1938
- Stagnicola turricula (Held, 1836)
- Staticobium limonii (Contarini, 1847)
- Stauronematus platycerus (Hartig, 1840)
- Stauropoctonus Brauns, 1889
- Stauropoctonus bombycivorus (Gravenhorst, 1829)
- Steatoda nobilis (Thorell, 1875)
- Steatonyssus Kolenati, 1858
- Steatonyssus periblepharus Kolenati, 1858
- Stegana hypoleuca Meigen, 1830
- Stegana mehadiae Duda, 1924
- Stegania cararia (Hübner, 1790)
- Stegophorus Wehr, 1934
- Stegophorus stellaepolaris (Parona, 1901)
- Stegopterna (Enderlein, 1930)
- Stegopterna trigonium (Lundström, 1911)
- Steinernema affine (Bovien, 1937)
- Steinernema feltiae (Filipjev, 1934)
- Steinernema kraussei (Steiner, 1923)
- Stellocaronema Gilbert, 1930
- Stellocaronema skrjabini Gilbert, 1930
- Stenacis triradiata (Nalepa, 1892)
- Steneotarsonemus laticeps (Halbert, 1923)
- Stenidiocerus Ossiannilsson, 1981
- Stenonchulus troglodytes Schneider, 1940
- Stenotaenia linearis (Koch, 1835)
- Sterictiphora geminata (Gmelin, 1790)
- Sternostoma Berlese & Trouessart, 1889
- Stethomostus fuliginosus (Schrank, 1781)
- Stethomostus funereus (Klug, 1816)
- Stictochironomus maculipennis (Meigen, 1818)
- Stilobezzia lutacea Edwards, 1926
- Stomaphis graffii Cholodkovsky, 1894
- Stomaphis longirostris (Fabricius, 1787)
- Stomaphis quercus (Linnaeus, 1758)
- Stomaphis radicicola Hille Ris Lambers, 1947
- Stratiomys cenisia Meigen, 1822
- Stratiomys equestris Meigen, 1835
- Streblocerus serricaudatus (Fischer, 1849)
- Streptanus okaensis Zachvatkin, 1948
- Streptocara crassicauda (Creplin, 1829)
- Streptocara formosensis (Sugimoto, 1930)
- Strigamia acuminata (Leach, 1815)
- Strigamia crassipes (Koch, 1835)
- Strigamia maritima (Leach, 1817)
- Strigiphilus barbatus (Osborn, 1902)
- Stromboceros delicatulus (Fallén, 1808)
- Strongylogaster filicis (Klug, 1817)
- Strongylogaster macula (Klug, 1817)
- Strongylogaster mixta (Klug, 1817)
- Strongylogaster multifasciata (Geoffroy, 1785)
- Strongylogaster xanthocera (Stephens, 1835)
- Strongyloides Grassi, 1879
- Strongyloides papillosus (Wedl, 1856)
- Strongyloides ransomi Schwartz & Alicata, 1930
- Strongyloides ratti Sandground, 1925
- Strongyloides stercoralis (Bavay, 1876)
- Strongyloides westeri Ihle, 1917
- Strongyloididae
- Strongylophthalmyia Heller, 1902
- Strongylophthalmyia ustulata (Zetterstedt, 1844)
- Strongylus edentatus (Looss, 1900)
- Strongylus equinus Müller, 1780
- Strongylus vulgaris (Looss, 1900)
- Strophingia ericae (Curtis, 1835)
- Sturnotrogus Mironov, 1989
- Stylodrilus brachystylus Hrabe, 1929
- Stylodrilus lemani (Grube, 1879)
- Stylopauropus brito Remy, 1949
- Stylopauropus pedunculatus (Lubbock, 1867)
- Stylopauropus pubescens Hansen, 1902
- Stylurus flavipes (Charpentier, 1825)
- Subacyrthosiphon cryptobium Hille Ris Lambers, 1947
- Subanguina askenasyi (Bütschli, 1873)
- Subanguina radicicola (Greeff, 1872)
- Subisotoma Stach, 1947
- Subsaltusaphis flava (Hille Ris Lambers, 1939)
- Subsaltusaphis intermedia (Hille Ris Lambers, 1939)
- Subsaltusaphis lambersi (Quednau, 1954)
- Subsaltusaphis ornata (Theobald, 1927)
- Subsaltusaphis pallida (Hille Ris Lambers, 1939)
- Subsaltusaphis picta (Hille Ris Lambers, 1939)
- Suillia imberbis Czerny, 1924
- Sycophila fasciata (Thomson, 1876)
- Symmoca Hübner, 1825
- Sympecma fusca (Vander Linden, 1820)
- Sympecma paedisca (Brauer, 1877)
- Sympetrum danae (Sulzer, 1776)
- Sympetrum depressiusculum (Selys, 1841)
- Sympetrum flaveolum (Linnaeus, 1758)
- Sympetrum fonscolombii (Selys, 1840)
- Sympetrum meridionale (Selys, 1841)
- Sympetrum pedemontanum (Allioni, 1766)
- Sympetrum sanguineum (Müller, 1764)
- Sympetrum striolatum (Charpentier, 1840)
- Sympetrum vulgatum (Linnaeus, 1758)
- Sympherobius elegans (Stephens, 1836)
- Sympherobius fuscescens (Wallengren, 1863)
- Sympherobius klapaleki Zeleny, 1963
- Sympherobius pellucidus (Walker, 1853)
- Sympherobius pygmaeus (Rambur, 1842)
- Symphylella Silvestri, 1902
- Symphylella elongata Scheller, 1952
- Symphylella isabellae (Grassi, 1886)
- Symphylella major Scheller, 1961
- Symphylella vulgaris (Hansen, 1903)
- Synacra paupera Macek, 1995
- Synacra sociabilis (Kieffer, 1904)
- Synanthedon conopiformis (Esper, 1782)
- Synanthedon flaviventris (Staudinger, 1883)
- Synanthedon spuleri (Fuchs, 1908)
- Synarmadillo pallidus (Arcangeli, 1950)
- Synergus clandestinus Weld, 1952
- Synergus crassicornis (Curtis, 1838)
- Synergus pallicornis Hartig, 1841
- Synergus pallidipennis Mayr, 1873
- Synergus radiatus Mayr, 1873
- Synergus reinhardi Mayr, 1873
- Synergus thaumacerus (Dalman, 1823)
- Synergus tibialis Hartig, 1840
- Synergus umbraculus (Olivier, 1791)
- Syngamus merulae Baylis, 1926
- Syngamus trachea (Montagu, 1811)
- Synhimantus falconis (Molin, 1860)
- Synhimantus laticeps (Rudolphi, 1819)
- Synopeas curvicauda (Foerster, 1856)
- Synopeas hyllus (Walker, 1835)
- Synophropsis lauri (Horvath, 1897)
- Syntormon monile (Haliday, 1851)
- Syntormon pseudospicatum Strobl, 1899
- Syphacia Seurat, 1916
- Syphacia muris (Yamaguti, 1935)
- Syphacia obvelata (Rudolphi, 1802)
- Syphacia stroma (von Linstow, 1884)
- Syringobia chelopus Trouessart & Neumann, 1888
- Syringophilidae
- Syrphophagus ariantes (Walker, 1837)
- Syrphophagus arundinicola Hoffer, 1965
- Syrphophagus herbidus (Dalman, 1820)
- Syrphophagus taeniatus (Forster, 1861)
- Systoechus ctenopterus (Mikan, 1796)
- Tachypodoiulus niger (Leach, 1814)
- Taenia mustelae Gmelin, 1790
- Taeniopteryx nebulosa (Linnaeus, 1758)
- Taeniopteryx schoenemundi Mertens, 1923
- Takecallis Matsumura, 1917
- Takecallis arundicolens (Clarke, 1903)
- Takecallis arundinariae (Essig, 1917)
- Talavera aperta (Miller, 1971)
- Tanytarsus anderseni Reiss & Fittkau, 1971
- Tanytarsus chinyensis Goetghebuer, 1934
- Tanytarsus dibranchius Kieffer, 1926
- Tanytarsus dispar Lindeberg, 1967
- Tanytarsus lactescens Edwards, 1929
- Tanytarsus longitarsis Kieffer, 1911
- Tanytarsus mancospinosus Ekrem et Reiss, 1999
- Tanytarsus nemorosus Edwards, 1929
- Tanytarsus nigricollis Goetghebuer, 1939
- Tanytarsus recurvatus Brundin, 1947
- Tanytarsus smolandicus Brundin, 1947
- Tanytarsus striatulus Lindeberg, 1976
- Tanytarsus volgensis Miseiko, 1967
- Tapinoma nigerrimum (Nylander, 1856)
- Tarsonemoidea
- Tarsonemus aurantii Oudemans, 1927
- Tarsonemus rakoviensis (Kropczynska, 1965)
- Tasserkidrilus Holmquist 1985
- Tathorhynchus Hampson, 1894
- Tathorhynchus exsiccata (Lederer, 1855)
- Tavastia Tuiskunen, 1985
- Taxonus agrorum (Fallén, 1808)
- Tegenaria Latreille, 1804
- Teichobiinae
- Teladorsagia circumcincta (Stadelmann, 1894)
- Teladorsagia davtiani Andreeva & Satubaldin in Skrjabin, Shikhobalova & Shults, 1954
- Teladorsagia trifurcata (Ransom, 1907)
- Telenomus dalmanni (Ratzeburg, 1844)
- Telmatogeton Schiner, 1867
- Telmatogeton japonicus Tokunaga, 1933
- Telmatogeton pectinatus (Deby, 1889)
- Telomerina eburnea Rohacek, 1983
- Telotylenchus ventralis Loof, 1963
- Temnostoma meridionale Krivosheina & Mamayev, 1962
- Tencateia besselingi Oudemans, 1936
- Tencateia toxopei Oudemans, 1936
- Tenthredo amoena Gravenhorst, 1807
- Tenthredo arcuata Forster, 1771
- Tenthredo atra Linnaeus, 1758
- Tenthredo baetica Spinola, 1843
- Tenthredo baetica subsp. dominiquei (Konow, 1894)
- Tenthredo balteata Klug, 1817
- Tenthredo bipunctula Klug, 1817
- Tenthredo brevicornis (Konow, 1886)
- Tenthredo campestris Linnaeus, 1758
- Tenthredo colon Klug, 1817
- Tenthredo crassa Scopoli, 1763
- Tenthredo distinguenda (Stein, 1885)
- Tenthredo fagi Panzer, 1798
- Tenthredo ferruginea Schrank, 1776
- Tenthredo flaveola (Gmelin, 1790)
- Tenthredo ignobilis Klug, 1817
- Tenthredo koehleri Klug, 1817
- Tenthredo livida Linnaeus, 1758
- Tenthredo maculata Geoffroy, 1785
- Tenthredo mandibularis Fabricius, 1804
- Tenthredo marginella Fabricius, 1793
- Tenthredo mesomela Linnaeus, 1758
- Tenthredo moniliata Klug, 1817
- Tenthredo neobesa Zombori, 1980
- Tenthredo notha Klug, 1817
- Tenthredo olivacea Klug, 1817
- Tenthredo omissa (Förster, 1844)
- Tenthredo procera Klug, 1817
- Tenthredo rossii Benson, 1952
- Tenthredo rubricoxis (Enslin, 1912)
- Tenthredo schaefferi Klug, 1817
- Tenthredo scrophulariae Linnaeus, 1758
- Tenthredo solitaria Scopoli, 1763
- Tenthredo thompsoni (Curtis, 1839)
- Tenthredo trabeata Klug, 1817
- Tenthredo velox Fabricius, 1798
- Tenthredo vespa Retzius, 1783
- Tenthredo zona Klug, 1817
- Tenthredo zonula Klug, 1817
- Tenthredopsis coquebertii (Klug, 1817)
- Tenthredopsis friesei (Konow, 1884)
- Tenthredopsis litterata (Geoffroy, 1785)
- Tenthredopsis nassata (Linnaeus, 1767)
- Tenthredopsis ornata (Serville, 1823)
- Tenthredopsis sordida (Klug, 1817)
- Tenthredopsis stigma (Fabricius, 1798)
- Tenthredopsis tessellata (Klug, 1817)
- Tephrochlaena oraria Collin, 1943
- Teratocephalus costatus Andrássy, 1958
- Teratocephalus tenuis Andrássy, 1958
- Teratocephalus terrestris (Bütschli, 1873)
- Teratorhabditis dentifera (Völk, 1950)
- Testacella Lamarck, 1801
- Testacellidae
- Testacelloidea
- Tetanops sintenisi Becker, 1909
- Tethina flavigens (Hendel, 1934)
- Tetrameres Creplin, 1846
- Tetrameres fissispina (Diesing, 1861)
- Tetrameres gubanovi Shigin, 1957
- Tetrameres skrjabini Panova, 1962
- Tetramesa gracilipennis Szelenyi, 1968
- Tetramesa longicornis (Walker, 1832)
- Tetramesa schmidti (Hedicke, 1921)
- Tetramesa variae Erdos, 1963
- Tetramopria aurocincta Wasmann, 1899
- Tetramopria cincticollis Wasmann, 1899
- Tetraneura nigriabdominalis (Sasaki, 1899)
- Tetranychoidea
- Tetrastichus brachyopae Graham, 1991
- Textrix Sundevall, 1833
- Thaumastoptera Mik, 1866
- Thaumastoptera calceata Mik, 1866
- Thecarthra semaphorus (Trouessart, 1886)
- Thecocarcelia Townsend, 1933
- Thecocarcelia acutangulata (Macquart, 1850)
- Thecophora bimaculata (Preyssler, 1791)
- Thecophora cinerascens (Meigen, 1804)
- Thecophora jakutica Zimina, 1974
- Thelazia Bosc, 1819
- Thelazia callipaeda Railliet & Henry, 1910
- Thelazia gulosa Railliet & Henry, 1910
- Thelazia lacrymalis (Gurlt, 1831)
- Thelaziidae
- Themira gracilis (Zetterstedt, 1847)
- Theodoxus danubialis (Pfeiffer, 1828)
- Theonina Simon, 1929
- Theonina cornix (Simon, 1881)
- Thera vetustata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Thereva microcephala Loew, 1847
- Therioaphis luteola (Börner, 1949)
- Therioaphis ononidis (Kaltenbach, 1846)
- Therioaphis trifolii (Monell, 1882)
- Theristus agilis (De Man, 1880)
- Theromyzon Philippi, 1867
- Theromyzon tessulatum (Müller, 1774)
- Thienemannia gracei (Edwards, 1929)
- Thienemannia graeci (Edwards, 1929)
- Thienemanniella majuscula (Edwards, 1924)
- Thienemanniella obscura Brundin, 1947
- Thienemanniella vittata (Edwards, 1924)
- Thonus circulifer (Loof, 1961)
- Thonus ettersbergensis (De Man, 1885)
- Thonus laticollis (De Man, 1906)
- Thonus minutus (Bütschli, 1873)
- Thonus productus (Thorne & Swanger, 1936)
- Thonus rhopalocercus (De Man, 1880)
- Thornia propinqua (Paesler, 1941)
- Thornia steatopyga (Thorne & Swanger, 1936)
- Threticus lucifugus (Walker, 1856)
- Thripsaphis caricicola (Mordvilko, 1914)
- Thripsaphis cyperi (Walker, 1848)
- Thripsaphis ossiannilssoni Hille Ris Lambers, 1952
- Thripsaphis verrucosa Gillette, 1917
- Thrypticus Gerstacker, 1864
- Thrypticus smaragdinus Gerstacker, 1864
- Tinocallis nevskyi Remaudière, Quednau & Heie, 1988
- Tinocallis saltans (Nevsky, 1929)
- Tinodes maculicornis (Pictet, 1834)
- Tinodes rostocki McLachlan, 1878
- Tipula interserta Riedel, 1913
- Tipula pseudoirrorata Ghoetghebuer, 1921
- Tipula stigmatella Schummel, 1833
- Tobrilus aequiseta (Schneider, 1939)
- Tobrilus allophysis (Steiner, 1919)
- Tobrilus diversipapillatus (Daday, 1905)
- Tobrilus gracilis (Bastian, 1865)
- Tobrilus grandipapillatus (Brakenhoff, 1914)
- Tobrilus steineri (Micoletzky, 1925)
- Tomostethus nigritus (Fabricius, 1804)
- Torumanawa litoralis Das & al., 1969
- Toxascaris Leiper, 1907
- Toxascaris leonina (von Linstow, 1902)
- Toxocara Stiles, 1905
- Toxocara canis (Werner, 1782)
- Toxocara cati (Schrank, 1788)
- Toxocara vitulorum (Goeze, 1782)
- Toya Distant, 1906
- Toya propinqua (Fieber, 1866)
- Trachelipus rathkii (Brandt, 1833)
- Trachelipus ratzeburgii (Brandt, 1833)
- Trachelus tabidus (Fabricius, 1775)
- Trachyopella leucoptera (Haliday, 1836)
- Trachyopella lineafrons (Spuler, 1925)
- Trachypauropus Tomosvary, 1882
- Trachypauropus cordatus (Scheller, 1974)
- Trachysiphonella Enderlein, 1936
- Trama caudata Del Guercio, 1909
- Trama eastopi Heinze, 1962
- Trama maritima (Eastop, 1953)
- Trama rara Mordvilko, 1908
- Tretocephala ambigua (Lilljeborg, 1900)
- Triaspis thoracica (Curtis, 1860)
- Trichinella britovi Pozio, La Rosa, Murrell & Lichtenfels, 1992
- Trichinella pseudospiralis Garkavi, 1972
- Trichinella spiralis (Owen, 1835)
- Trichiosoma latreillii Leach, 1817
- Trichiosoma lucorum (Linnaeus, 1758)
- Trichiosoma sorbi Hartig, 1840
- Trichiosoma sylvaticum Leach, 1817
- Trichiosoma tibiale Stephens, 1835
- Trichiosoma vitellina (Linnaeus, 1761)
- Trichochermes Kirkaldy, 1904
- Trichochermes walkeri (Foerster, 1848)
- Trichodectes (Stachiella) retusus Burmeister, 1838
- Trichodectes Nitzsch, 1818
- Trichodorus cylindricus Hooper, 1962
- Trichodorus primitivus (De Man, 1880)
- Trichodorus similis Seinhorst, 1963
- Trichodorus sparsus Szczygiel, 1968
- Trichodorus variopapillatus Hooper, 1972
- Trichodorus viruliferus Hooper, 1963
- Tricholinstowia Travassos, 1937
- Tricholinstowia linstowi (Travassos, 1918)
- Tricholinstowia talpae (Morgan, 1928)
- Trichoniscoides albidus (Budde-Lund, 1880)
- Trichoniscoides helveticus (Carl, 1908)
- Trichoniscoides saeroeensis Lohmander, 1923
- Trichoniscoides sarsi Patience, 1908
- Trichoniscus pusillus Brandt, 1833
- Trichoniscus pygmaeus Sars, 1899
- Trichopria formicaria (Wasmann, 1899)
- Trichopria fuliginosa (Wasmann, 1899)
- Trichopsychoda hirtella (Tonnoir, 1919)
- Trichorhina tomentosa (Budde-Lund, 1893)
- Trichosia basdeni Freeman, 1983
- Trichosia edwardsi (Lengersdorf, 1930)
- Trichosia pulchricornis (edwards, 1925)
- Trichosomoides Railliet, 1895
- Trichosomoides crassicauda (Bellingham, 1840)
- Trichosomoididae
- Trichostrongylus axei (Cobbold, 1879)
- Trichostrongylus capricola Ransom, 1907
- Trichostrongylus colubriformis (Giles, 1892)
- Trichostrongylus longispicularis Gordon, 1933
- Trichostrongylus retortaeformis (Zeder, 1800)
- Trichostrongylus tenuis (Mehlis, 1846)
- Trichostrongylus vitrinus Looss, 1905
- Trichouropoda polyctenaphila Wisniewski & Hirschmann, 1986
- Trichuris discolor (von Linstow, 1906)
- Trichuris globulosa (von Linstow, 1901)
- Trichuris leporis (Frölich, 1789)
- Trichuris muris (Schrank, 1788)
- Trichuris myocastoris Enigk, 1933
- Trichuris ovis (Abildgaard, 1795)
- Trichuris skrjabini Baskakov, 1924
- Trichuris suis (Schrank, 1788)
- Trichuris trichiura (Linnaeus, 1771)
- Trichuris vulpis (Frölich, 1789)
- Tricladia Mercet, 1918
- Tricladia humilis Mercet, 1918
- Trimalaconothrus novus (Sellnick, 1921)
- Triodontophorus Looss, 1902
- Triodontophorus brevicauda Boulenger, 1916
- Triodontophorus minor (Looss, 1900)
- Triodontophorus serratus (Looss, 1900)
- Triodontophorus tenuicollis Boulenger, 1916
- Triophtydeus triophthalmus (Oudemans, 1929)
- Triophtydeus viridis (Oudemans, 1929)
- Triops cancriformis (Bosc, 1801)
- Trioza apicalis Foerster, 1848
- Trioza centranthi (Vallot, 1829)
- Trioza cerastii (Linnaeus, 1758)
- Trioza chrysanthemi Löw, 1878
- Trioza dispar Löw, 1878
- Trioza galii Foerster, 1848
- Trioza munda Foerster, 1848
- Trioza proxima Flor, 1861
- Trioza remota Foerster, 1848
- Trioza rhamni (Schrank, 1801)
- Trioza scottii Löw, 1880
- Trioza urticae (Linnaeus, 1758)
- Trioza velutina Foerster, 1848
- Trioza viridula (Zetterstedt, 1828)
- Triphleba minuta (Fabricius, 1787)
- Tripyla affinis De Man, 1880
- Tripyla cornuta Skwarra, 1921
- Tripyla elegantula Brzeski & Winiszewska-Slipinska, 1993
- Tripyla filicaudata De Man, 1880
- Tripyla setifera Bütschli, 1873
- Tripylella intermedia (Bütschli, 1873)
- Tripylina arenicola (De Man, 1880)
- Trischistoma monohystera (De Man, 1880)
- Tritegeus bisulcatus (Nicolet, 1855)
- Trixagus atticus Reitter, 1921
- Trocheta Dutrochet, 1817
- Trocheta bykowskii Gedroyc, 1913
- Trocheta pseudodina Nesemann, 1990
- Trocheta subviridis Dutrochet, 1817
- Troctomorpha
- Trogiomorpha
- Trombicula formicarum Berlese, 1910
- Trombidiformes
- Trombidium latum Koch, 1837
- Trombidium parasiticum (De Geer, 1778)
- Trombidium poriceps Oudemans, 1904
- Trombidoidea
- Trophurus imperialis Loof, 1957
- Trophurus sculptus Loof, 1957
- Tropistes Gravenhorst, 1829
- Tropistes falcatus (Thomson, 1884)
- Trouessartia bifurcata (Trouessart, 1885)
- Trybliographa agaricola (Thomson, 1862)
- Trybliographa diaphana (Hartig, 1841)
- Trybliographa rapae (Westwood, 1835)
- Tuberculatus neglectus (Krzywiec, 1966)
- Tuberolachnus Mordvilko, 1908
- Tuberolachnus salignus (Gmelin, 1790)
- Tubifex montanus Kowalewski, 1919
- Tubifex nerthus Michaelsen, 1908
- Tubifex smirnowi Lastockin, 1927
- Tuponia Reuter, 1875
- Tuponia hippophaes (Fieber, 1861)
- Tuponia mixticolor (Costa, 1862)
- Tvetenia bavarica (Goetghebuer, 1934)
- Tychius aureolus Kiesenwetter, 1851
- Tydeoidea
- Tydeus domesticus Thor, 1933
- Tylencholaimellus affinis (Brakenhoff, 1914)
- Tylencholaimellus sagittifer (De Man, 1921)
- Tylencholaimus crassus Loof & Jairajpuri, 1968
- Tylencholaimus formosus Loof & Jairajpuri, 1968
- Tylencholaimus minimus De Man, 1876
- Tylencholaimus mirabilis (Bütschli, 1873)
- Tylencholaimus paradoxus Loof & Jairajpuri, 1968
- Tylencholaimus proximus Thorne, 1939
- Tylencholaimus stecki Steiner, 1914
- Tylencholaimus teres Thorne, 1939
- Tylenchorhynchus clarus Allen, 1955
- Tylenchorhynchus latus Allen, 1955
- Tylenchorhynchus striatus Allen, 1955
- Tylenchus arcuatus Siddiqi, 1963
- Tylenchus davainei Bastian, 1865
- Tylenchus elegans De Man, 1876
- Tylocephalus auriculatus (Bütschli, 1873)
- Tylolaimophorus typicus De Man, 1880
- Tylopharynx foetida (Bütschli, 1874)
- Unaspis MacGillivray, 1921
- Unaspis euonymi (Comstock, 1881)
- Uncinaria Frölich, 1789
- Uncinaria stenocephala (Railliet, 1884)
- Urocerus albicornis (Fabricius, 1781)
- Urocerus augur (Klug, 1803)
- Urocerus fantoma (Fabricius, 1781)
- Urocerus gigas (Linnaeus, 1758)
- Uroleucon achilleae (Koch, 1855)
- Uroleucon aeneum (Hille Ris Lambers, 1939)
- Uroleucon cichorii (Koch, 1855)
- Uroleucon cichorii subsp. grossum (Hille Ris Lambers, 1939)
- Uroleucon cichorii subsp. leontodontis (Hille Ris Lambers, 1939)
- Uroleucon erigeronense (Thomas, 1878)
- Uroleucon hypochoeridis (Fabricius, 1779)
- Uroleucon jaceae (Linnaeus, 1758)
- Uroleucon jaceicola (Hille Ris Lambers, 1939)
- Uroleucon murale (Buckton, 1876)
- Uroleucon picridis (Fabricius, 1775)
- Uroleucon pulicariae (Hille Ris Lambers, 1939)
- Uroleucon rapunculoidis (Börner, 1939)
- Uroleucon simile (Hille Ris Lambers, 1935)
- Uroleucon tanaceti (Linnaeus, 1758)
- Uroleucon taraxaci (Kaltenbach, 1843)
- Uroleucon tussilaginis (Walker, 1850)
- Utamphorophora Knowlton, 1947
- Utamphorophora humboldti (Essig, 1941)
- Vanhornia Crawford, 1909
- Vanhornia leileri Hedqvist, 1976
- Vanoyia Villeneuve, 1908
- Vanoyia tenuicornis (Macquart, 1834)
- Varestrongylus Bhalerao, 1932
- Varestrongylus capreoli (Stroh & Schmid, 1938)
- Varestrongylus sagittatus (Mueller, 1890)
- Veigaioidea
- Vejdovskyella intermedia (Bretscher, 1896)
- Venezillo parvus (Budde-Lund, 1885)
- Verdanus Oman, 1949
- Verdanus orientalis (Ribaut, 1936)
- Vesiculaphis theobaldi Takahashi, 1930
- Vibrissina debilitata (Pandelle, 1896)
- Villa cingulata (Meigen, 1804)
- Vingrassia Vasyukova & Mironov, 1991
- Vipera aspis (Linnaeus, 1758)
- Viridicerus Dlabola, 1974
- Viridicerus ustulatus (Mulsant & Rey, 1855)
- Vitula edmandsii (Packard, 1865)
- Vitula serratilineella (Ragonot, 1887)
- Viviparus acerosus (Bourguignat, 1862)
- Wachsmannia Szepligeti, 1900
- Wachsmannia spathiiformis (Ratzeburg, 1848)
- Wachtliella ericina (F. Low, 1885)
- Wesmaelius balticus (Tjeder, 1931)
- Wesmaelius concinnus (Stephens, 1836)
- Wesmaelius mortoni (McLachlan, 1899)
- Wesmaelius nervosus (Fabricius, 1793)
- Wesmaelius quadrifasciatus (Reuter, 1894)
- Wesmaelius subnebulosus (Stephens, 1836)
- Wiedemannia bistigma (Curtis 1834)
- Wilsonema otophorum (De Man, 1880)
- Xanthogramma dives (Rondani, 1857)
- Xanthogramma stackelbergi Violovitsh, 1975
- Xanthoperla apicalis (Newman, 1836)
- Xenillus subtrigonus Oudemans, 1917
- Xenocriconemella macrodora (Taylor, 1936)
- Xeris spectrum (Linnaeus, 1758)
- Xestoiulus laeticollis (Porat, 1889)
- Xiphinema coxi Tarjan, 1964
- Xiphinema coxi subsp. europaeum Sturhan, 1985
- Xiphinema incognitum Lamberti & Bleve-Zacheo, 1979
- Xiphinema vuittenezi Luc & al., 1964
- Xiphydria betulae (Enslin, 1911)
- Xiphydria camelus (Linnaeus, 1758)
- Xiphydria prolongata (Geoffroy, 1785)
- Xyela curva Benson, 1938
- Xyela julii (Brébisson, 1818)
- Xyela longula Dalman, 1819
- Xyletinus longitarsis Jansson, 1942
- Xylographus bostrichoides (Dufour, 1843)
- Xystonotus Wolcott, 1900
- Zachvatkinia Dubininia, 1949
- Zalutschia humphriesiae Dowling & Murray, 1980
- Zanthojoppa Cameron, 1901
- Zanthojoppa lutea (Gravenhorst, 1829)
- Zeldia feria Allen & Noffsinger, 1972
- Zeldia spinula Allen & Noffsinger, 1972
- Zetomimus Hull, 1916
- Zodarion rubidum Simon, 1914
- Zomus bagnallii (Jackson, 1908)
- Zygina griseombra Remane, 1994
- Zygina lunaris (Mulsant & Rey, 1855)
- Zygina nivea (Mulsant & Rey, 1855)
- Zygina schneideri Günthart, 1974
- Zyginella P. Löw, 1885
- Zyginella pulchra Löw, 1885
- Zygotylenchus guevarai (Tobar Jiménez, 1963)