Literatuurreferentie
Titel | Lijst van afgevoerde soorten. In: Catalogus van de Nederlandse kevers |
Type | Hoofdstuk |
Auteur(s) | Vorst, O. |
Jaar | 2010 |
Periodiek | Monografieën van de Nederlandse Entomologische Vereniging |
Volume | 11 |
Pagina's | 194-201 |
Als referentie opgenomen bij
- Acrotrichis rugulosa Rosskothen
- Aegosoma scabricorne (Scopoli, 1763)
- Agathidium mandibulare Sturm, 1807
- Agonum impressum (Panzer, 1796)
- Agonum scitulum Dejean, 1828
- Aleochara milleri Kraatz, 1862
- Alevonota egregia (Rye, 1875)
- Aloconota cambrica (Wollaston, 1855)
- Aloconota currax (Kraatz, 1856)
- Amara communis (Panzer, 1797)
- Amischa filum Mulsant & Rey, 1870
- Amphimallon ochraceum (Knoch, 1801)
- Anaspis ruficollis (Fabricius, 1792)
- Anopleta puberula (Sharp, 1869)
- Anthicus luteicornis Schmidt, 1842
- Aphodius pubescens Sturm, 1800
- Atheta aeneipennis (Thomson, 1856)
- Atheta atomaria (Kraatz, 1856)
- Atheta benickiella Brundin, 1948
- Atheta ganglbaueri Brundin, 1948
- Atheta sparreschneideri Munster, 1923
- Atholus corvinus (Germar, 1817)
- Atomaria alpina Heer, 1841
- Atomaria diluta Erichson, 1846
- Atomaria pseudatra Reitter, 1888
- Atomaria puncticollis Thomson, 1868
- Badister meridionalis Puel, 1925
- Bagous majzlani (Kodada, Holecová & Behne, 1992)
- Barypeithes trichopterus (Gautier, 1863)
- Bembidion axillare (Motschulsky, 1844)
- Bembidion axillare subsp. occiduum Marggi & Huber, 2001
- Berosus hispanicus Küster, 1847
- Bledius denticollis Fauvel, 1872
- Bolitochara mulsanti Sharp, 1875
- Brachygluta hemoptera (Aubé, 1844)
- Byrrhus arietinus Steffahny, 1842
- Byrrhus glabratus Heer, 1841
- Bythinus securiger (Reichenbach, 1816)
- Calosoma reticulatum Fabricius, 1787
- Carabus violaceus subsp. violaceus Linnaeus, 1758
- Carpelimus heidenreichi (Benick, 1934)
- Carpophilus dimidiatus (Fabricius, 1792)
- Carpophilus mutilatus Erichson, 1843
- Cassida rufovirens Suffrian, 1844
- Catapion curtisii (Stephens, 1831)
- Cerambyx cerdo Linnaeus, 1758
- Choleva nivalis (Kraatz, 1856)
- Choleva sturmii Brisout, 1863
- Cicindela hybrida subsp. pseudoriparia Mandl, 1935
- Cleopomiarus dulcinasutus (Kangas, 1976)
- Corticaria foveola (Beck, 1817)
- Corticaria longicornis (Herbst, 1783)
- Corticaria obscura Brisout, 1863
- Cryptophagus micaceus Rey, 1889
- Cryptophagus quercinus Kraatz, 1852
- Crypturgus cinereus (Herbst, 1793)
- Curelius exiguus (Erichson, 1846)
- Curimopsis paleata (Erichson, 1846)
- Curimopsis setosa (Waltl, 1838)
- Cypha ovulum (Heer, 1839)
- Cytilus sericeus (Forster, 1771)
- Datonychus urticae (Boheman, 1845)
- Donacia antiqua Kunze, 1818
- Dorytomus schoenherri Faust, 1882
- Dromius schneideri Crotch, 1871
- Dryops lutulentus (Erichson, 1874)
- Elaphropus haemorroidalis (Ponza, 1805)
- Epuraea oblonga (Herbst, 1793)
- Euplectus brunneus (Grimmer, 1841)
- Gabrius exiguus (Nordmann, 1837)
- Galerucella nymphaeae (Linnaeus, 1758)
- Gymnetron erinaceum (Bedel, 1885)
- Harpalus honestus (Duftschmid, 1812)
- Harpalus progrediens Schauberger, 1922
- Harpalus subcylindricus Dejean, 1829
- Harpalus sulphuripes Germar, 1824
- Helophorus griseus Herbst, 1793
- Helophorus maritimus Rey, 1885
- Helophorus redtenbacheri Kuwert, 1885
- Hydraena nigrita Germar, 1824
- Hydroporus fuscipennis Schaum, 1868
- Hydroporus morio Aubé, 1838
- Hylis procerulus (Mannerheim, 1823)
- Hypera kunzii Germar, 1822
- Hypocacculus Bickhardt, 1914
- Hypocacculus rubripes (Erichson, 1834)
- Labidostomis humeralis (Schneider, 1792)
- Laccobius albipes Kuwert, 1890
- Leiodes cinnamomeus (Panzer, 1793)
- Leiodes gyllenhalii Stephens, 1829
- Leptoplectus spinolae (Aubé, 1844)
- Lixomorphus algirus (Linnaeus, 1758)
- Lixus punctiventris Boheman, 1836
- Macrosiagon sp.
- Magdalis fuscicornis (Desbrochers, 1870)
- Malthodes flavoguttatus Kiesenwetter, 1852
- Malthodes guttifer Kiesenwetter, 1852
- Meligethes brachialis Erichson, 1845
- Meligethes czwalinai Reitter, 1871
- Meligethes incanus Sturm, 1845
- Meligethes maurus Sturm, 1845
- Meligethes villosus Brisout, 1863
- Monochamus sutor (Linnaeus, 1758)
- Monotoma punctaticollis Aubé, 1843
- Mordella leucaspis Küster, 1849
- Myllaena gracilicornis Fairmaire & Brisout, 1859
- Nanomimus hemisphaericus (Olivier, 1807)
- Neuraphes carinatus (Mulsant & Rey, 1861)
- Notiophilus quadripunctatus Dejean, 1826
- Ochthephilus rosenhaueri (Kiesenwetter, 1850)
- Ocypus fulvipennis Erichson, 1840
- Ophonus diffinis Dejean, 1829
- Ophonus parallelus (Dejean, 1829)
- Ophonus schaubergerianus (Puel, 1937)
- Orchestes calceatus (Germar, 1821)
- Orthoperus pilosiusculus Jacquelin du Val, 1859
- Orthoperus rogeri Kraatz, 1874
- Oulema erichsonii (Suffrian, 1841)
- Oxylaemus cylindricus (Creutzer, 1796)
- Oxypoda ferruginea Erichson, 1839
- Oxypoda filiformis Redtenbacher, 1849
- Oxypoda vicina Kraatz, 1858
- Oxystoma dimidiatum (Desbrochers, 1897)
- Perapion oblongum (Gyllenhal, 1839)
- Phalacrus grossus Erichson, 1845
- Pheletes quercus (Olivier, 1790)
- Philhygra debiloides (Strand, 1962)
- Philonthus temporalis Mulsant & Rey, 1853
- Phloeopora nitidiventris Fauvel, 1900
- Protaetia fieberi (Kraatz, 1880)
- Psylliodes hyoscyami (Linnaeus, 1758)
- Psylliodes isatidis Heikertinger, 1913
- Ptenidium longicorne Fuss, 1868
- Ptenidium pusillum (Gyllenhal, 1808)
- Ptilium affine Erichson, 1845
- Ptinella tenella (Erichson, 1845)
- Ptinus bicinctus Sturm, 1837
- Quedius fulvicollis (Stephens, 1833)
- Quedius xanthopus Erichson, 1839
- Rhizophagus fenestralis (Linnaeus, 1758)
- Saperda octopunctata (Scopoli, 1772)
- Scolytus carpini (Ratzeburg, 1837)
- Stenus cautus Erichson, 1839
- Stenus flavipalpis Thomson, 1860
- Stenus incanus Erichson, 1839
- Stenus ludyi Fauvel, 1886
- Stenus salinus Brisout, 1863
- Stenus sylvester Erichson, 1839
- Syntomus pallipes (Dejean, 1825)
- Tachyporus abdominalis (Fabricius, 1781)
- Tasgius minax (Mulsant & Rey, 1861)
- Thiasophila lohsei Zerche, 1987
- Trachyphloeus heymesi Hubenthal, 1934
- Trogoderma glabrum (Herbst, 1783)
- Trogoderma versicolor (Creutzer, 1799)